dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

514 900 zł37 m² 14 068,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 na ul. Legnickiej - znakomita lokalizacja, blisko pl. Jpii, orląt Lwowskich itd. Gotowe "od zaraz". Tramwaje z każdą stronę miasta, niezwykle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedania lokal, w którym obecnie prowadzona jest działalność gastronomiczna. Lokal składa się z sali sprzedaży, oraz zaplecza gdzie znajduje się kuchnia, niewielki magazyn podręczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni, - 2 sypialni, - łazienki, - holu, - balkonu. Mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Ekspozycja okien na południe zapewnia dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Jaworzno,śląskie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Dwurodzinny dom w bliskiej odległości terenów rekreacyjnych z dużym dwustanowiskowym garażem Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Glinne Pole

Leśniewo,pomorskie

135 000 zł1 508 m² 89,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nr 133/7 Nieruchomość położona w miejscowości Leśniewo, powiat pucki. Nieruchomość o powierzchni 1508m2 o nieregularnym kształcie. Nieruchomość posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

6 124 041 zł278 m² 22 044,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pakiet inwestycyjny w postaci sześciu apartamentów do wynajmu wakacyjnego o powierzchniach: - 70,93 m2 - 32,39 m2 - 40,09 m2 - 39,99 m2 - 46,63 m2 - 47,77 m2 Łączna powierzchnia to 277,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Mirakowo

Mirakowo,kujawsko-pomorskie

650 000 zł9 968 m² 65,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z linią brzegową w Mirakowie o powierzchni 9968m2 Główne atuty nieruchomości: uzbrojona atrakcyjna miejscowość Działka rolna. Typ własności: odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł79 m² 15 215,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nieruchomość oferuje unikalną okazję do stworzenia własnej, wymarzonej przestrzeni mieszkalnej, ze znacznymi potencjałem i wieloma atrakcyjnymi cechami, takimi jak duża piwnica, własny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

569 000 zł56 m² 10 119,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum naszego miasta, przy ul. Lipowej 16. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Powierzchnia użytkowa to 56,23 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł56 m² 13 553,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Mieszkanie po generalnym remoncie na zielonych Bielanach przy ul. Josepha Conrada. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

582 825 zł47 m² 12 400,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,00 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

441 396 zł57 m² 7 695,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie w naszej nowej inwestycji nieomal w centrum Szamotuł. Termin realizacji to grudzień 2023r. Lokalizacja: - 2 min do stacji pkp, - 2 min do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł94 m² 15 998,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecamy! wyjątkowe mieszkanie Z prywatnym patio na dachu! kameralna inwestycja! płaszów! Mam przyjemność przedstawić nietuzinkowe mieszkanie znajdujące się na ul. Myśliwskiej - Płaszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

486 900 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bronowice - 4 minuty do centrum lublina! Mieszkanie dostępne tylko na 1 piętrze! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem Posiadamy w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne, ciche i ciepłe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy ścisłe centrum miasta przy ul. św. Mikołaja. Na powierzchnię 54 m składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 007 zł68 m² 11 161,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Okazja 4 pokoje 68m2 lux Premnum 2022r! polecam na mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni 67m2 z 15 m2 tarasem, doskonale wyposażone, położone na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

175 000 zł45 m² 3 880,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie typu M-3 położone na czwartym piętrze niskiego bloku, przy ul. Warmińskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 45,1 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł47 m² 9 310,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uniwersalne mieszkanie z loggią Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z loggią, w spokojnej okolicy bogatej w tereny zielone, a jednocześnie zapewniającej dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

882 219 zł72 m² 12 236 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni ~ 72 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kmicica

Chełm Śląski,śląskie

139 000 zł1 130 m² 123,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krótko: świetna cena 123zł/m2 | Chełm Śląski ul. Kmicica | boczna spokojna uliczka Zwolnienie z pcc 2% - kupując tę działkę oszczędzasz i nie płacisz 2% podatku od czynności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 039 000 zł88 m² 11 854 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis Mieszkania Zapraszamy do odkrycia uroków tego przestronnego apartamentu o powierzchni 87,56 mkw. Składa się on z 4 pokoi, w tym salonu z aneksem kuchennym oraz 3 osobnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

1 900 000 zł587 m² 3 237 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedania nowoczesny budynek usługowy z 2013 roku, położony w centrum Dąbrowy Tarnowskiej, w pobliżu Tarnowa. Budynek dwukondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 586,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

449 000 zł48 m² 9 315,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie , na 2 piętrze, w bloku z windą. Bardzo dobra lokalizacja (ul. Waszyngtona). W pobliżu żłobek, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe (umb, uwb, politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wasilkowska

Nowodworce,podlaskie

560 000 zł2 102 m² 266,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***jeśli szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie prostokąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

466 000 zł73 m² 6 351,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejny etap inwestycji zlokalizowanej w zachodniej części Rzeszowa w dzielnicy Dworzysko. Powstające osiedle to zespół niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

440 553 zł47 m² 9 460,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46m2, które jest mieszkaniem narożnym. Układ pomieszczeń umożliwia wiele aranżacji. Mieszkanie jest doskonale doświetlone, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lutoryż,podkarpackie

580 000 zł163 m² 3 558,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom o powierzchni 163m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, idealnej dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

469 278 zł54 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skrzatusz

Skrzatusz,wielkopolskie

105 450 zł950 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Działka budowlana skrzatusz Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

1 104 000 zł58 m² 19 034,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż mieszkanie posiadające następujące atuty: 1. Centrum Wwia (2,4 km do Rynku, 650 m od Sky Rower)- niewiarygodna cisza 2. Nowy budynek, przyjemne otoczenie: klatka schodowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł39 m² 10 740,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł51 m² 9 824,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie na Nowym Dworze- bezpośrednio. Mieszkanie w bloku, jednostronne, dwupokojowe z oddzielną kuchnią. Dokładny rzut i metraż pomieszczeń na zdjęciu. Dodatkowo balkon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 159 000 zł149 m² 7 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do Odbioru w Sierpniu 2024 Dom w zabudowie szeregowej na Ołtszynie Parter: -Salon z aneksem -wc -pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł36 m² 19 806,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, które idealnie nada się jako produkt inwestycyjny do najmu ze względu na atrakcyjną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 960 000 zł307 m² 6 378,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 723 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny zatopiony w zieleni z dużą działką, poznań, grunwald Oferujemy na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 307 m2 z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pod Lasem

Rybnik,śląskie

490 000 zł85 m² 5 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

85m2, 4 pokoje, 2 balkony i własna klatka schodowa w nowym budynku na Zamysłowie mogą być Twoje. Mieszkanie będzie oddane W stanie podwyższonym deweloperskim rynek pierwotny Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

422 468 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł45 m² 13 348 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²