dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrówki

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł52 m² 9 659,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 51m2, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku z 2017 roku na Osiedlu Dąbrówki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

749 000 zł69 m² 10 902,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Żerniki Wrocławskie/lux./3 pok/parking/ogród/Ślęza Polecamy Państwu na sprzedaż: przestronne, wyposażone mieszkanie o powierzchni 68,5m w Żernikach Wrocławskich, 1km od Wrocław/Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Vogla

Warszawa,mazowieckie

1 123 213 zł123 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wilanów/na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dwoma balkonami o powierzchni 123,43m2 Lokal składa się z: - holu 18,56m2, - kuchni 8,40m2, - jadalni 11,46m2, - 2 pokoi 13,96 i 18,43m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wojska Polskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 730 zł1 399 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka inwestycyjna na terenie Bydgoskich zakładów przemysłowych zachem. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Działka obięta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomża

Łomża,podlaskie

635 000 zł99 m² 6 414,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w Łomży przy ul. Topolowej. Kilka słów na temat lokalizacji: ulica Topolowa w Łomży charakteryzuje się niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

332 000 zł37 m² 8 924,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego na Zabobrzu I w Jeleniej Górze, usytuowanego na piątym piętrze bloku po termomodernizacji (z windą). Lokal mieszkalny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

450 000 zł1 708 m² 263,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w Tarnowie Podgórnym zlokalizowaną przy ul.Rolnej. Działka znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej i usług nieuciążliwych mpzp zakłada: -powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 156 zł25 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowary

Kowary,dolnośląskie

1 679 900 zł381 m² 4 410,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 381m2 na działce 1155m2 w Kowarach 9 pokoi możliwość świadczenia usług turystycznych parter (część prywatna): przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cetysówny

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł46 m² 18 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wiślany mokotów - nowe mieszkanie 3 pokoje, gotowe do zamieszkania budynek: wiślany Mokotów jest nowoczesnym osiedlem kameralnych budynków wielorodzinnych, realizowanym etapowo na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

778 000 zł39 m² 19 948,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Co: kawalerka o powierzchni 39 mkw przy ul. Madalińskiego W kilku słowach: mieszkanie położone na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku. Dwustronne, jasne, funkcjonalne. Składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Dom na Bardzo Ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

2 037 100 zł3 134 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Idealna oferta dla inwestora! 2 działki obok siebie (o pow. 2135m2 i 999m2 ) - 2135m2 - wymiary : front 23m, tył 23m, lewa strona 98m, prawa strona 98m - 999m2 ( działka ogrodzona, zadrzewiona +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

509 900 zł54 m² 9 531 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łączany

Łączany,małopolskie

519 000 zł130 m² 3 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:734 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego zlokalizowanego w miejscowości Łączany, 30km od Krakowa. W najbliższej okolic znajduje się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł31 m² 12 621,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Mieszkanie jednopokojowe ( 30 ,9 m2 ) na czwartym piętrze budynku dziesięciopiętrowego z windą w gdańskiej dzielnicy Żabianka. Ustawna kawalerka czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł118 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom 2 Nowy dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.117 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł68 m² 7 596,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie o atrakcyjnym metrażu i położeniu na mapie Poznania. Lokalizacja w centrum poznańskich Jeżyc - sama kamienica znajduje się przy cichej, spokojnej i . dość krótkiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

789 000 zł121 m² 6 520,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Tylko W naszym biurze! nowoczesna I kameralna inwestycja Jeśli marzysz o własnym domu w pięknym otoczeniu i wygodnej lokalizacji zaledwie kilka minut od Bydgoszczy koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

497 875 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,83m2 na 1 piętrze bloku z windą. Salon z aneksem kuchennym i sypialnia ze wspólnym, południowym balkonem o powierzchni 7,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tokary,mazowieckie

835 000 zł211 m² 3 957,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu nietuzinkową działkę siedliskową wielkości 11 000m2 wraz z domem całorocznym położonym we wschodniej części Mazowsza a dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ozimska

Opole,opolskie

330 000 zł47 m² 7 084,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż funkcjonalnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni użytkowej 46,58 m2, zlokalizowanego w Śródmieściu Opola, rejon ul. Ozimskiej, położonego na trzecim piętrze niskiego 4p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Marki

Marki,mazowieckie

520 000 zł109 m² 4 770,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Możliwość wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe z balkonem położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łęczycka

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży wyjątkowa duża kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji mieszkanie 35 m2 - boczna Długiej opis nieruchomości: kamienica Odrestaurowana elewacja, wymieniony dach, rynny, nowe piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

445 000 zł57 m² 7 848,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 56,7m2 zlokalizowane w spokojnej części Legionowa. Lokal dwustronny ( zdecydowanie lepsza wentylacja mieszkania ) z oknami wychodzącymi na : -północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 375 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

809 000 zł65 m² 12 498,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Gotowe do Odbioru Dwustronne mieszkanie z dwoma dużymi balkonami. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

626 900 zł75 m² 8 329,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

441 000 zł34 m² 12 797 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Za0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Otwock

Otwock,mazowieckie

460 000 zł1 100 m² 418 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna budowlana umiarkowanie zalesiona działka położona w Otwocku w niedalekiej odległości od rzeki Świder. Powierzchnia działki - 1100m , wymiary ok. 35x31,5. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dłutów

Dłutów,łódzkie

108 000 zł906 m² 119,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w Dłutowie o pow. od 906 m2 do 1096 m2, 120 zł/m2 Działki w świetnej lokalizacji! Plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

386 579 zł40 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, do odbioru w III kwartale 2022 r. Oferowana inwestycja powstaje w spokojnej dzielnicy Gdańska - Łostowice, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 000 zł119 m² 9 699,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj dalej! Cena do negocjacji. Nieruchomość położona tylko 15 minut spacerkiem od pkp oraz Parku Skarbków. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rudnik

Rudnik,małopolskie

205 000 zł747 m² 274,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna widokowa działka budowlana, wraz z dostępnym projektem domu parterowego z bali, oraz aktualnym pozwoleniem na budowę. Rudnik gm.Dobczyce - Nr działki - 296/2 - Powierzchnia działki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł39 m² 20 256,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziętka

Ruda Śląska,śląskie

426 790 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Markowszczyzna

Markowszczyzna,podlaskie

649 000 zł7 795 m² 83,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy nieruchomość w miejscowości Markowszczyzna, gmina Turośń Kościelna. Na sprzedaż działka o powierzchni 7795m2. Szerokość działki od frontu wynosi 58m. Nieruchomość częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

394 999 zł25 m² 15 674,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum ul. Inowrocławska 25,7m2 Piwnica*** Na sprzedaż kawalera 25,7 m2 znajdująca się w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin ul. Inowrocławska. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchom

Tuchom,pomorskie

774 000 zł101 m² 7 663,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Bardzo tani w utrzymaniu dom - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka (, wartość: 380 tys. zł) oraz usługa budowy domu do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Brzezinki,dolnośląskie

2 550 000 zł178 m² 14 358,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko U nas 0% prowizji Prezentujemy Państwu wyjątkowa i prestiżowa inwestycję, położna nad jeziorem z bezpośrednim dostępem do niego, oraz prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

742 287 zł71 m² 10 425,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Działoszyńskiej na Wrocławskich Swojczycach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta.