dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

564 999 zł37 m² 15 353,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Krzyki/jagodno/strawińskiego/niski blok/balkon/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Jagodno. Nieruchomość 36 m2 posiada duży balkon od strony zachodniej. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł34 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

576 151 zł57 m² 10 192 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Ciche, słoneczne, do remontu mieszkanie, położone w modnej i lubianej okolicy. Idealne dla rodziny lub na inwestycję. Mieszkanie z potencjałem. Zdjęcia przedstawiają faktyczny stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

521 049 zł38 m² 13 661 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości tel. 2 pokoje z balkonem nad rzeką. Inwestycja w centrum miasta! Dział deweloperski sdp Nieruchomości: zakup z rynku pierwotnego wiąże się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł70 m² 12 842,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:704 m²

Sprzedam dom wolnostojący położony w dzielnicy Ursynów przy ulicy Buszyckiej - Jeziorki Południowe. Dom jednorodzinny, parterowy, podpiwniczony z garażem ustuowanym w granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

443 352 zł51 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,96 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kałuży

Ozimek,opolskie

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na ulicy Ks. Kałuży. W bliskiej odległości las, pola i łąki. Powierzchnia mieszkania to ok. 45 m2. Skład: - salon z balkonem - ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł34 m² 12 617,70 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca serdecznie wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż dostępne tylko w naszym biurze! Niepowtarzalna oferta apartamentu usytuowanego na 15 piętrze! Mieszkanie o powierzchni 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

642 595 zł55 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwnika Ponurego

Łódź,łódzkie

630 000 zł66 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż pięknie wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 położone przy ul. Piwnika w Łodzi. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

639 000 zł130 m² 4 926,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Już gotowe do odbioru kluczy - nowe domy W bilczy (doskonała lokalizacja: cisza, spokój i jednocześnie bardzo blisko centrum Kielc) Nowe Osiedle Bilcza to kameralna inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

563 305 zł48 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruteczek

Kruteczek,wielkopolskie

995 000 zł191 m² 5 209,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, duży dom położony w na skraju lasu w Puszczy Noteckiej w Kruteczku gmina Lubasz. W odległości spaceru znajduje się Jezioro Kruteckie - jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kamienna

Leśno,pomorskie

183 260 zł1 078 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż jedna Z ośmiu nowo wydzielonych działek pod zabudowę jednorodzinną W kompleksie kilkunastu działek! Nieruchomość malowniczo położona, dojazd od drogi asfaltowej (ul. Leśna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Gdańsk,pomorskie

389 000 zł27 m² 14 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: 800 metrów do plaży; kameralny czteropiętrowy blok; pełna infrastruktura w pobliżu 300m; miejsca parkingowe ogólnodostępne; mieszkanie gotowe do dalszego najmu;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł62 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu rozkładowe mieszkanie z jasną kuchnią, składające się z: -dwóch pokoi, -kuchni, -łazienki z wc, -przedpokoju, -przynależnej do lokalu piwnicy. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

480 589 zł43 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

649 900 zł102 m² 6 372 zł/m²