dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

190 000 zł40,63 m² 4 676,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Sosnowcu. Jest to mieszkanie w kamienicy o niepowtarzalnym charakterze, które łączy klimat historycznej zabudowy z nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zjawiskowe nieruchomości nad stawem! Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w bezpośrednim sąsiedztwie stawu. Położone w na pograniczu Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 549 000 zł316,23 m² 11 222,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 159 m²

Wolnostojąca nieruchomość - jednorodzinna. Wykonany został projekt indywidualny. Zabudowa w stylu śródziemnomorskim. Działka o powierzchni 5159 m2 w całości ogrodzona. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł400 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom funkcjonujący, jako pensjonat, posadowiony na działce o pow. 763 m2, urokliwie urządzony, z dużą znajomością rzeczy ze strony Właścicielki, z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł300 m² 5 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Premium estates prezentuje dom wolnostojący zlokalizowany w Młoszowej koło Trzebini. Umowa na wyłączność. Tylko u Nas. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Młoszowej,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55,55 m² 8 982,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 55,55 m - Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 1 Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,55 m , zlokalizowane przy ul. Dąbrowszczaków 1.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zapraszamy do funkcjonalnego, gustownie urządzonego 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Żeromskiego w Lęborku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 335 zł35,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 331 zł68,14 m² 9 059,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez ryzyka i z pełnym wsparciem: bezpłatna opieka eksperta kredytowego - nawet jeśli nie posiadasz wkładu własnego, pomożemy sprawdzić możliwość skorzystania z programu"mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł160 m² 1 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Urokliwy dom na wsi | Hucisko Jawornickie | 160 m Atuty nieruchomości: *cisza i spokój zamieszkaj w sielskiej, malowniczej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. *Duża działka 25,5 ara.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku z windą, wybudowanym w 1998 roku przy ul. Długiej 68 we.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł640 m² 2 796,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Kamienica w centrum miasta niedaleko zamku w Golubiu-Dobrzyniu. 200 m od zamku i 100 m od rynku. Powierzchnia kamienicy to 640 m2 plus osobny budynek na działce ok 150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł72 m² 10 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Segment 72 m z lokalem usługowym na parterze i częścią mieszkalną na piętrze. Atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć prowadzenie biznesu z wygodnym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Dom w pobliżu jeziora | garaż | działka 693 m | Człuchów, ul. Łąkowa Dla rodziny. Dla inwestora. Dla Ciebie. Przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej części Człuchowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł275,80 m² 2 897 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek handlowo- usługowo- przemysłowy przy ulicy Piaskowej. Powierzchnia 275,80 m2 Nadaje się także na hale produkcyjną lub warsztat. Pawilon parterowy na działce 778 m2 Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł122 m² 7 172,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122 m2, położony w spokojnej i cichej okolicy w miejscowości Orle przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł14 600 m² 21,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo duża działka 1,46 ha z przeznaczeniem podstawowym tereny zabudowy rekreacji indywidualnej nad jeziorem Krasne, krasne- krzczeń raz Kanałem Wieprz- krzna. Bardzo ciekawa oferta pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł2 447 m² 158,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - duża działka W kozerkach Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2447 m , położona w spokojnej i zielonej części Kozerek, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł180 m² 8 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Prezentujemy Państwu nietuzinkowy dom na sprzedaż, położony w miejscowości Niwiski wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w świetnej lokalizacji tylko 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł712 m² 2 528,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z aktualnymi planami zagospodarowania przestrzennego. Można budować dom wielorodzinny, szeregówkę (zależnie od projektu), bliźniak lub dom jednorodzinny. Są dopuszczone usługi.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł201,20 m² 13 419,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:614 m²

Nowoczesny design, budynek biurowo- usługowy, czytelny adres, szklana fasada, plewiska Oferujemy do sprzedaży nowoczesny budynek biurowo - usługowy położony w Plewiskach gminie Komorniki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł189,74 m² 2 424,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 161 m²

Tylko U nas na spredaż dom. w stanie surowym zamkniętym. Lokalizacja: łopuszno, ul. Konecka Działka: 2161 m Powierzchnia użytkowa domu: 189,74 m Konstrukcja i materiały.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł104,70 m² 7 545,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Lokal inwestycyjny gastronomiczny na sprzedaż Opole, ul. Spychalskiego Powierzchnia ok. 104,7 m + ogród zimowy Cena: 790 000 zł netto Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy przygotowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł52,80 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Edwarda Dembowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1982 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł1 200 m² 213,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży działkę budowlaną położoną w Piotrkowiczkach, gmina Wisznia Mała. Atuty: powierzchnia: 1.200m2; dostępne media: prąd, woda; nasadzenia: bez nasadzeń; kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł42,61 m² 11 030,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa i atrakcyjna oferta w naszym biurze już dostępna w sprzedaży! Ten dwupokojowy i gustowny apartament z aneksem kuchennym o powierzchni 42,60m2 w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł42 000 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: do sprzedania atrakcyjna działka w miejscowości Przewóz, w gminie Studzienice, w województwie pomorskim. Powierzchnia ponad 42 000m2 z wydanymi warunkami zabudowy na 16.

Szczegóły ogłoszenia

245 640 zł2 670 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu kompleksdziałek budowlanych w miejscowości Zabór, zaledwie 17km od Zielonej Góry. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55,34 m² 5 963,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w bardzo dobrze skomunikowanej części Zamościa na osiedlu Nowe Miasto. To jedna z najbardziej funkcjonalnych lokalizacji w mieście, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Dąbrowa,dolnośląskie

670 000 zł126,53 m² 5 295,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Uwaga! W sprzedaży 2 etap inwestycji! Do sprzedaży kolejne segmenty: 1 skrajny w cenie 710 000 zł 2 środkowe w cenie 670 000 zł Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

548 920 zł27 446 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 27 446 m w Orlu w otoczeniu lasu. Lokalizacja: orle położone jest koło Wejherowa na krańcu Puszczy Darżlubskiej. Działka znajduje się około 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 923 zł31,94 m² 12 458,45 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.