dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworzysko

Rzeszów,podkarpackie

335 172 zł42 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu nowopowstające osiedle, zlokalizowane tylko 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie, tanie w utrzymaniu w pobliżu Parku Kajki. Do sprzedaży oferujemy urokliwe mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratowych, położone w Elblągu, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Białystok,podlaskie

599 000 zł178 m² 3 365,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Nowoczesne domy wolnostojące blisko Białegostoku w miejscowości Halickie. - dobra komunikacja miejsca, szybki dojazd do centrum( 100m do linii nr 15 komunikacji miejskiej) -spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiosny Ludów

Nekla,wielkopolskie

269 000 zł7 297 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielone Wzgórze

Pępowo,pomorskie

606 000 zł52 m² 11 653,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Bardzo tani w utrzymaniu dom - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka (woda przy działce, prąd, gaz i kanaliza też, objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

835 555 zł48 m² 17 513,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament idealny na komfortowy loft - 3 pokoje i wypiaskowana ponad 100-letnia cegła. Brzmi jak coś, czego poszukujesz? W takim razie poszukujesz nieruchomości na Mińskiej 9! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł81 m² 6 166,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Spacer 360! Mieszkanie na sprzedaż o pow. 80,92 mkw na 1 piętrze w centrum Bielska-Białej Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

693 420 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bez podatku pcc i bez prowizji dla Kupującego lokalizacja: kraków, płaszów, myśliwska inwestycja Osiedle 3 budynków mieszczących 157 mieszkań. Budynki 4 piętrowe, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zgody

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł55 m² 12 637,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 Mieszkanie - Salon - Sypialnia - Oddzielna kuchnia - Łazienka z wanna i wc - Toaleta * Mieszkanie w pełni rozkładowe idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Rotmanka,pomorskie

1 430 000 zł219 m² 6 524,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż przestronny dom posadowiony na działce o pow. 624 m2 z pięknym i dobrze nasłonecznionym ogrodem z drzewami owocowymi, znajdujący się w kameralnej, cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

415 000 zł49 m² 8 522 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Mazowieckiej w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni 48,7 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konarzewo

Konarzewo,wielkopolskie

749 000 zł113 m² 6 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, segment prawy, zlokalizowany przy spokojnej ulicy w Konarzewie, gmina Dopiewo. Szybki dojazd do Poznania Drogą Ekspresową S5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

433 177 zł58 m² 7 442,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego w znajdującej się na obrzeżach miasta zaraz za Wrocławskim Brochowem. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie! Ofertą sprzedaży jest widne mieszkanie usytuowane w jednej z dzielnic Częstochowy - Wrzosowiak. Składa się z 2. pokoi o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł107 m² 16 355,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-piętrowe, posiadające 4 pokoje oraz duży balkon. Osiedle strzeżone z furtką oraz domofonem. Jedynie 4 minuty od metra kabaty oraz 10 minut pieszo do lasu kabackiego. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

769 873 zł64 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego, 3 pokojowego mieszkania, gotowego do zamieszkania, usytuowanego w jednej z najprężniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Rybnik,śląskie

159 000 zł56 m² 2 859,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dużym potencjałem na 1 piętrze! Prezentujemy ofertę mieszkania dwupokojowego stanowiącego odrębną własność, które znajduje się na 1 piętrze niskiego bloku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przybysławice

Przybysławice,małopolskie

1 100 000 zł222 m² 4 959,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Wyjątkowa oferta domu W miejscowowści przybysławice gm. Skała najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 499 800 zł190 m² 7 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny wolnostojący dom o pow .ok. 190 m 2 posadowiony na działce 1500 m 2 zlokalizowany w bliskich okolicach Grodziska Mazowieckiego. Rozkład domu ; parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

394 115 zł40 m² 9 924,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 39,71 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,00 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Łódź,łódzkie

380 000 zł64 m² 5 978,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zamieszkaj w spokojnej okolicy przy ul. Olimpijskiej 15 w dzielnicy Łódź-Retkinia. Idealne dla dużej rodziny, czteropokojowe, jasne mieszkanie położone na 4 piętrze. Mieszkanie: w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

588 000 zł127 m² 4 619,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w ciekawej leśnej okolicy z możliwością całorocznego użytkowania, położony w gminie Dąbrówka, blisko rzeki Bug na terenach niezalewowych. Parterowy z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brożka

Cieszyn,śląskie

405 000 zł62 m² 6 490,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam własnościowe, 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Podgórze przy ulicy Ludwika Brożka, znajdujące się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie z korzystnym układem pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jurajska

Ostrów,śląskie

65 000 zł1 189 m² 54,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury. Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane o powierzchni około 1000 m2 położone w zielonej i spokojniej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

581 698 zł52 m² 11 295,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł39 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie z dużym balkonem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

613 045 zł73 m² 8 393,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe po powierzchni 72,90m2, na parterze nowo powstałego budynku. Z ogródkiem! grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

477 000 zł44 m² 10 733,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni użytkowej 44,44 m2 położone na ulicy Powstańców Śląskich na wysokości skrzyżowania z ulicą Sokolą. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

748 725 zł157 m² 4 768,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje domy w zabudowie szeregowej przy ul. Załęskiej. Osiedle składa się z 14 niestandardowych i niepowtarzalnych segmentów Premium. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stróża

Stróża,małopolskie

669 000 zł203 m² 3 296 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Klimatyczny dom całoroczny w stylu góralskim z katedralnymi sufitami położony w malowniczej części Stróży. Z nieruchomości rozciągaj się przepiękne widoki na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupsk,pomorskie

284 000 zł54 m² 5 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne mieszkanie do remontu w Słupsku! Lokalizacja: słupsk, ul. Piłsudskiego Powierzchnia: 54 m2 Pokoje: 3 Piętro: parter Szukasz projektu, którym możesz stworzyć wymarzone mieszkanie według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

290 000 zł136 m² 2 132,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże - rozwojowe mieszkanie - 4 pokoje - balkon - Bytom róg ulicy piłsudskiego/drzymały Zapraszam Państwa do realizacji marzeń o dużej przestrzeni, dokładnie tak zaaranżowanej jak namalowała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do sprzedaży dom na Zaciszu o powierzchni ok 220mkw na działce 430 mkw. Budynek składa się z czterech kondygnacji po ok. 65 m2. Parter - dwa duże garaże po ok. 37 mkw ; - wiatrołap 1,3 mkw; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krasne

Krasne,podkarpackie

170 000 zł850 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni ok 8.5 -9 ar. Nieruchomość położona w Krasnem dzielnic Kolonia, w bardzo dobrej lokalizacji z dobrą komunikacją do Rzeszowa oraz Łańcuta. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bojano,pomorskie

647 000 zł65 m² 9 953,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Bardzo tani w utrzymaniu dom - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka (, wartość: 350 tys. zł) oraz usługa budowy domu do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 610 zł64 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalna okazja na zakup mieszkania przy samym parku (w ofercie mieszkania z bezpośrednim i częściowym widokiem na park)!ucieknij od zgiełku miasta, mając całą niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gowino

Gowino,pomorskie

201 200 zł1 006 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość Prezentujemy nieruchomość gruntową pod zabudowę jednorodzinną w prężnie rozwijającej się miejscowości jaką jest Gowino. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

327 000 zł47 m² 6 979,72 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W mio casa! mieszkanie do własnej aranżacji - wymaga generalnego remontu! Gdynia Obłuże to dzielnica doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. Świadczy o tym bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł58 m² 10 017 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

-do kapitalnego remontu - -wysoki zysk z najmu na poziomie +/- 5700zł/mc - zadzwoń po więcej szczegółów- -koniecznie! Przejrzyj link do wirtualnego spaceru, co pozwoli ci dogłębnie poznać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ducha

Zabrze,śląskie

659 000 zł169 m² 3 899,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Nowy dom! Zabrze ul. Ducha oraz pcc 2%! dom: w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym z możliwością wykończenia pod klucz! W cenie zagospodarowanie terenu, kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł206 m² 15 019,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki dom na sprzedaż usytuowany w ładnym, cichym miejscu na warszawskich Młocinach. Dom jest piętrowy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej.