dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Orzesze

Orzesze,śląskie

705 000 zł142 m² 4 964,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

ani podatku pcc! Nowa niższa cena! Mam przyjemność przedstawić państwu ofertę nowo powstającego osiedla Deweloperskiego, w zacisznej i zielonej okolicy. Przedmiotem oferty jest nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

970 615 zł48 m² 20 280,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Międzyzdroje to jedno z najbardziej urokliwych polskich miast i jednym z najchętniej odwiedzanych kurortów nad Bałtykiem. O każdej porze roku oczarowuje mieszkańców i turystów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parkowa

Kiełczów,dolnośląskie

1 500 000 zł380 m² 3 950,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy, zadbany dom Z pięknie zagospodarownym ogrodem W spokojnej okolicy niedaleko wrocławia Ogłoszenie kierowane do osób, które cenią sobie spokój i możliwość relaksowania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

565 000 zł135 m² 4 172,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 5 pokoi | Lutoryż, k/rzeszowa | Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji "wiśniowa Aleja". Całość to 18 domów zlokalizowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 000 zł59 m² 5 926,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 w centrum Jeleniej Góry dwupoziomowe poziom I: pokój, przedpokój, łazienka z wc poziom II: salon z aneksem kuchennym mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

399 999 zł24 m² 16 884,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Obozowa - ruczaj kawalerka Z 20 M ogródkiem Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 23,69 m2, mieszczące się na parterze w 3 piętrowym budynku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wysogotowo

Wysogotowo,wielkopolskie

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oraz podatku pcc! Oferuję do sprzedaży segment domu dwulokalowego położonego w Wysogotowie. Lokal ma pow. ok. 134 m2. Parter Wiatrołap 2,6 m2 Hol 5,1 m2 Toaleta 2,9 m2 Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

226 000 zł32 m² 6 953,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż mieszkanie przy ul. Paderewskiego na Górnej. Mieszkanie o powierzchni 32,5 mkw. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z łatwą możliwością przerobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

651 973 zł70 m² 9 300,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warkały

Warkały,warmińsko-mazurskie

329 000 zł162 m² 2 026,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, o powierzchni użytkowej 138,84 m2, zlokalizowany w miejscowości Warkały - 10 km od Olsztyna, 7,5km od siedziby gminy w Jonkowie. Parter to :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górki

Górki,opolskie

733 380 zł124 m² 5 923,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Prezentujemy Państwu ekologiczny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Górki. Dom położony na zaciszach przedmieścia Opola z dala od zgiełku miasta. Pomimo tego Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł62 m² 19 193,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

W skrócie Dwustronne mieszkanie o powierzchni 62 mk ,wysokie na 3 m na parterze zrewitalizowanej kamienicy na ul Okrąg. Piwnica 10 mk do której można zejść bezpośrednio z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wagowo

Wagowo,wielkopolskie

699 000 zł180 m² 3 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 107 m²

Unikatowa nieruchomość! Dla Ciebie jak dom na stałe lub do wypoczynku! Dom z cegły z 1922r po generalnym remoncie, ocieplony wraz z innymi zabudowaniami położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lipka

Lipka,wielkopolskie

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Na sprzedaż wyjątkowa oferta działki w Lipce!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

256 000 zł1 000 m² 256 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działkę znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji w Pobiedziskach. Działka posiada front ok 18 mb, jest przeznaczona w planie miejscowym pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

541 950 zł43 m² 12 574,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-03 Idealne na start mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Janusza

Mały Płock,podlaskie

280 000 zł240 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 983 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w małym miasteczku o trasie na Mazury, w Małym Płocku. Nieruchomość na sprzedaż to nie tylko dom, ale też i murowane budynki gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

785 000 zł37 m² 20 978,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

405 100 zł30 m² 13 685,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz ciszy i spokoju? A może ważna jest dla Ciebie obecność zieleni? Wszystkie te rzeczy znajdziesz właśnie tutaj! 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

385 000 zł48 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży estetyczne i zadbane, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Nagórki przy ulicy Orłowicza w Olsztynie. Lokal mieszkalny rozkładowy w czteropiętrowym budynku. Blok usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gorkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł40 m² 9 546,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka z możliwością przerobienia niewielkim kosztem na dwa pokoje, położona w cichym punkcie Pogodna przy ul. Gorkiego. Wysoki parter z ekspozycją okien na stronę wschodnią. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Polanowice

Polanowice,małopolskie

650 000 zł10 011 m² 64,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Queen of estates ma przyjemność zaprezentować ofertę działki w Polanowichach pod Krakowem. Całkowita powierzchnia działki wynosi 1,0007 ha. Część działki jest rolna, a część pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sorkwity

Sorkwity,warmińsko-mazurskie

349 000 zł78 m² 4 448,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni użytkowej 65,26 m2 zlokalizowane w Sorkwitach, pod Mrągowem. Mieszkanie położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

399 000 zł75 m² 5 353,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz lokalu pod inwestycje, to ta oferta jest dla Ciebie. Mamy w swojej ofercie mieszkanie 4 pokojowe, zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Szczepanowice. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł55 m² 3 897,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Możliwa zamiana na mieszkanie 2 pokojowe na 1 lub 2 piętrze. Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w centrum Wałbrzycha. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na północ oraz wschód;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

421 879 zł43 m² 9 834,01 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Idealne 2 pokoje na zachód z dużym balkonem 4,5m2 Zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

279 000 zł3 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w poblizu huty narożna o powierzchni 3104mkw ( suma dwóch działek 1626 i 1478) szerokość ok 36m, objęta planem zagospodarowania z przeznaczeniem 1 mnu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

938 000 zł67 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,32m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze inwestycja Capital Towers. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł68 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż rozkładowe, mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 68 m2 na 2 piętrze w niskim bloku 3 piętrowym blisko ul. Vivaldiego (osiedle - Jagodno ) ( Dzielnica Krzyki we Wrocławiu ) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołowska

Uraz,dolnośląskie

890 000 zł166 m² 5 345,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin wydania kluczy - Listopad 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Mam do zaoferowania funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł38 m² 12 237 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe wyremontowane mieszkanie w Marysinie przy ul Korkowej Do sprzedania 2 pokoje mieszkanie, które jest po generalnym remoncie. Wymienione wszelkie instalacje, wycyklinowany parkiet, gładzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Warneńczyka

Mielec,podkarpackie

359 000 zł48 m² 7 402,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

S p R Z E D A Ż > i piętro > piwnica > mieszkanie po generalnym remoncie > stylowe wykończenie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

149 000 zł1 636 m² 91,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz działki pod budowę domu z widokiem na jezioro? Marzy Ci się budowa domu niedaleko miasta? Świetnie trafiłeś ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem oferty jest działka nr 206/7, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

489 900 zł52 m² 9 421 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

565 000 zł38 m² 14 868 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni ok. 38 m2 zlokalizowana na parterze 4-piętrowego budynku z 2006 r. przy ul. Bronowickiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 046 m²

Ogromny potencjał! Nietypowa bryła, bogata roślinność. Funkcjonalne zabudowania. Więcej zdjęć dostępnych na naszej stronie internetowej - biura Prestige. Oferta na wyłączność biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ewelinów

Ewelinów,świętokrzyskie

199 000 zł62 m² 3 236 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom z gospodarstwem rolnym o łącznej powierzchni ziemi 3100m2 położony w Ewelinowie, miejscowości znajdującej się w południowej części Polski w gminie Łopuszno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opielińskiej

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 zlokalizowane przy ul. Marii Opielińskiej. Usytuowane jest na 3 piętrze w bloku. Na powierzchnię 48,6 m2 składają się: pokój z drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zawiszyn

Zawiszyn,mazowieckie

32 000 zł912 m² 35,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka kształtem zbliżona do kwadratu (szer 29x 32 m). Dojazd droga utwardzona w której jest wodociąg i prąd. Działka nie ogrodzona, objęta miejscowym planem zagospodarowania.