dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

387 726 zł39 m² 9 934,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 39,03 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,01 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Marianów

Marianów,mazowieckie

420 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentowana nieruchomość to działka budowalna oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł52 m² 9 788,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w niskim bloku, usytuowane na 1 piętrze z balkonem, zlokalizowane przy ul. Lubelskiej. W pobliskim sąsiedztwie przystanek mpk, sklepy, osiedle skyres,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Sławno,zachodniopomorskie

190 000 zł46 m² 4 110,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,22 m2 przy ul. Gdańskiej w Sławnie. Usytuowana jest na 4 piętrze w bloku z 1970r. Lokal mieszkalny składa się z: pokoju dziennego (22m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przedborska

Łopuszno,świętokrzyskie

219 000 zł89 m² 2 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:971 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w Łopusznie przy ul. Przedborskiej Podpiwniczenie pow. 53,64 m2 - Garaż - 2 pomieszczenia gospodarcze - Kotłownia - Korytarz - Klata schodowa Parter pow. 45,63 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedwiośnie

Stargard,zachodniopomorskie

245 000 zł46 m² 5 349,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne. Mieszkanie do remontu na 4 piętrze niskiego bloku mieszkalnego. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Atrakcyjna lokalizacja os. Leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dobrzewino,pomorskie

614 000 zł101 m² 4 654,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo tani w utrzymaniu dom - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka (brak planu zagospodarowania oraz mediów, rozmiary to 25x40, wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

423 700 zł43 m² 9 853 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

599 000 zł87 m² 6 851,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Promocyjna cena dla klientów podpisujących umowę rezerwacyjną do końca listopada! Zakup bez pcc i bez prowizji. Nowa inwestycja w niedalekiej okolicy Wrocławia - w Chrząstawie Wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

437 000 zł106 m² 4 122,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Bojano oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

419 000 zł142 m² 2 950,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny parterowy dom o powierzchni 142m z 2022 roku w miejscowości Słońsko, gmina Inowrocław. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świątniki Górne

Świątniki Górne,małopolskie

1 450 000 zł245 m² 5 909,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej pod krakowem N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej z garażem i podpiwniczeniem w bryle budynku. Przed budynkiem dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Dziembówko,wielkopolskie

159 000 zł67 m² 2 358 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51,23m2 na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 300 zł44 m² 7 659 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalna okazja na zakup mieszkania przy samym parku (w ofercie mieszkania z bezpośrednim i częściowym widokiem na park)!ucieknij od zgiełku miasta, mając całą niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

424 000 zł57 m² 7 420,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu nowo powstającą inwestycję w zachodniej części Rzeszowa - ul. Dębicka! Główne atuty tej inwestycji to: * do mieszkania przynależy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sadowa

Skórzewo,wielkopolskie

450 000 zł1 332 m² 337,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej ? Poszukujesz nieruchomości gruntowej na cele inwestycyjne? Pragniesz dogodnej lokalizacji ? Ta oferta jest dla Ciebie Dzień dobry, mam na imię , reprezentuję firmę ajland.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rakownia

Rakownia,wielkopolskie

245 000 zł1 054 m² 232,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną znajdującą się w Murowanej Goślinie w miejscowości Rakownia. Działka posiada szeroki front ok. 27mb; w drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Jana Sobieskiego

Sosnowiec,śląskie

1 950 000 zł4 484 m² 434,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka ze stara zabudową przemysłową Dojazd z ulicy Sobieskiego Sąsiaduje z marketem Biedronka Rodzaj użytkowania Ba

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rzepichy

Warszawa,mazowieckie

566 000 zł45 m² 12 578 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

owe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Inwestycja powstająca na Targówku, będzie świetną ofertą dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wadowice

Wadowice,małopolskie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszanie po generalnym remoncie na czwartym piętrze.Wymieniona instalacja wodna,kanalizacyjna,gazowa,elektryczna.Mieszkanie bez wkładu finansowego(niski czynsz 250 zł)gotowe do zamieszkania.Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

779 900 zł120 m² 6 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom oddany do użytkowania w pięknym rejonie Grodziska Maz - Osowiec Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 120 m2, z atrakcyjną działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mrowino

Mrowino,wielkopolskie

562 000 zł94 m² 5 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż lokal w zabudowie bliźniaczej w Rokietnicy koło Poznania. Dom w stanie deweloperskim. W lokalu piec dwufunkcyjny, grzejniki. Dom po odbiorach budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo porządnej lokalizacji Białegostoku jaką jest osiedle Piasta, a dokładniej mieści się przy ul. Piastowska W skład mieszkania wchodzi: - korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł70 m² 18 311,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Doskonałe mieszkanie Z 2 sypialniami - miasteczko wilanów budynek: budynek 4-piętrowy z garażem podziemnym, znajdujący się przy ulicy Adama Branickiego 16, wybudowany w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

439 000 zł58 m² 7 522,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Żeromskiego 29. - komfortowe mieszkanie. - mieszkanie gotowe do zamieszkania. - kameralne, nowoczesne osiedle. - komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczyrk

Szczyrk,śląskie

2 300 000 zł360 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:913 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży urokliwego pensjonatu położonego w Szczyrku. Nieruchomość o powierzchni około 360m2 usytuowana została na działce 913m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 111 115 zł122 m² 9 114,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Politechnika biuro/mieszkanie 5pok. /garaż/apartament /top Polecamy przy Hala Stulecia Wybrzeże Wyspiańskiego Luxusowe Garaż polecam na sprzedaż w przepięknej okolicy Wybrzeże Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Biegowa

Lipno,wielkopolskie

131 165 zł709 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- rezerwacja - Atrakcyjna działka budowlana położona w Lipnie o pow. 709 m2 przy ul.Biegowej - w okolicy osiedla domów jednorodzinnych. Bardzo dobry dojazd do Leszna oraz do trasy S5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

423 700 zł43 m² 9 853 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobre Miasto

Dobre Miasto,warmińsko-mazurskie

340 000 zł319 m² 1 065,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:131 m²

Na sprzedaż oferuję trzykondygnacyjny budynek handlowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 319 metrów kw. Na około połowie parteru jest wydzielone jedno pomieszczenie i łazienka. Reszta parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

669 000 zł76 m² 8 859,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz tylko teraz miejsce postojowe oraz komórka gratis!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

582 615 zł59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Osiedle kasztanowe. Mieszkanie trzypokojowe ul. Kasztanowa 12/14 z rynku pierwotnego mieszkanie gotowe do zamieszkania w stanie wykończonym (pod klucz) 58,85 mkw powierzchnia użytkowa ( 66 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

539 100 zł56 m² 9 627 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konary

Konary,dolnośląskie

229 000 zł200 m² 1 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Konary powiat średzki woj.dolnośląskie. Budynek składa się z 5 pokoi. Na parterze znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł27 m² 18 978,10 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację Lokalizacja: oferuję na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą w prestiżowej lokalizacji, zaledwie 200 metrów od stacji metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sołtysowizna

Sołtysowizna,warmińsko-mazurskie

79 000 zł3 701 m² 21,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki o imponującej powierzchni wynoszącej 3701 m 2 , położonej zaledwie 200 metrów od granic urokliwego Górowa Iławieckiego. Ta przestronna działka oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

370 268 zł33 m² 11 092,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja wrześniowa! Nowy etap inwestycji już w sprzedaży. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

618 860 zł72 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ciesz się wyjątkowym mieszkaniem, o jakie trudno na dzisiejszym rynku nieruchomości! Dla zainteresowanych kredytem bezpiecznym 2%: możliwość skorzystania z programu bezpieczny kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł40 m² 7 237,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie na bydgoskich kapuściskach. W skład mieszkania wchodzi: -kuchnia -salon -sypialnia -łazienka z wc oraz wanną -balkon Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu gotową do zamieszkania kawalerkę o powierzchni 32 m2 powierzchni użytkowej ulokowaną na trzecim piętrze niskiego bloku w samym sercu miasta co niewątpliwie wpływa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Małkowo

Małkowo,pomorskie

471 000 zł52 m² 9 057,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Bardzo tani w utrzymaniu dom - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka (jest woda, prąd i warunki zabudowy, wartość: 220 tys. zł) oraz.