dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 009 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowy Świat

Ruda Śląska,śląskie

545 000 zł80 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nasza nowa inwestycja to kameralne osiedle czterech nowych domów w zabudowie szeregowej w Rudzie Śląskiej - Halemba przy ul. Nowy Świat 72. W Rudzie Śl. Halemba. Domy są sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

540 933 zł31 m² 17 568,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start lub jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł55 m² 13 002 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem. Najwyższe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

269 000 zł48 m² 5 569,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, centrum - ul. M. Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie w budynku przystosowanym dla osób starszych, osób poruszających się na wózkach inwalidzkich ze względu na dostęp do windy z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

530 104 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wakacyjna promocja: rabat 10 000 złotych na miejsce postojowe i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorów

Komorów,mazowieckie

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ładna, zadbana działka w kształcie trapezu z domem z lat 50-tych.Został wtedy zbudowany drewniany dom, potem został obudowany suporeksem i ocieplony styropianem. Zrobiono też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

318 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Łapalice oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Śliwiczki

Śliwiczki,kujawsko-pomorskie

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 471 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom w miejscowości Śliwiczki w Gminie Śliwice w województwie kujawsko - pomorskim. Dom murowany z czerwonej cegły o wymiarach 9m x 12m. Dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł165 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży segment 4 lokalowy o powierzchni ok.165m2 i na działce o pow. ok. 200m2 Parter : - wiatrołap ok 2,8m2 - hall + kl. schod ok 5.5m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

463 000 zł48 m² 9 678,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,84m2 z ogródkiem 37m2. Atrakcyjny harmonogram, gdyż końcowa wartość płacona jest do dewelopera dopiero w momencie przekazania kluczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

493 000 zł54 m² 9 147 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko kilka mieszkań W specjalnej promocji nie przegap okazji umów się na obejrzenie mieszkań na żywo już dzisiaj! dostępne także ostatnie mieszkania do odbioru od ręki W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

485 000 zł53 m² 9 144,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/3pok./BALKON/PIWNICA/STAWY/AUTOBUS/WINDA/ Polecamy Państwu na sprzedaż piękne, mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem z widokiem na podwórko. Mieszkanie ma ponad 53m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

397 452 zł34 m² 11 836 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

460 811 zł35 m² 13 061,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**apartamenty inwestycyjne W sercu gdańska pierwsza linia zabudowy nad motławą** zapraszam do obejrzenia apartamentów na żywo ** Lokale z możliwością odliczenia 23% vat ** podane ceny netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Miłoszyce,dolnośląskie

695 200 zł126 m² 5 517,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane w zielonych Miłoszycach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł45 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż piękne, świetnie doświetlone mieszkanie położone na wysokim parterze trzypiętrowego budynku. Zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu z ochroną, monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowocześnie zaprojektowane i urządzone mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie o metrażu 56m2 znajduje się w inwestycji Biotura przy ul. Niepołomickiej 24. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie trzypokojowe , położone na 4-piętrze w bloku na Osiedlu Zazamcze. Mieszkanie jasne, jednostronne : - jasna kuchnia - salon z balkonem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł57 m² 12 263 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: tel: nr Licencji pfrn 23784 Na sprzedaż narożne 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Otoczenie nieruchomości: w okolicy znajduje się pełna infrastruktura: liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

720 000 zł37 m² 19 459,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję Państwu przepiękny apartament o powierzchni całkowitej 37m. Lokal o wysokim standardzie wykończenia, bardzo słoneczny, położony od południowo zachodniej strony. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nieszawa

Nieszawa,wielkopolskie

94 000 zł56 m² 1 687,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gminie Murowana Goślina w miejscowości Nieszawka. Mieszkanie usytuowane jest w budynku wielomieszkaniowym z lat sześćdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

532 000 zł100 m² 5 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Bojano oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł102 m² 10 049 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 115m2 tarasu gotowe do odbioru Czteropokojowe mieszkanie położone w nowej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie oraz łazienka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

649 999 zł101 m² 6 451,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/dom/2balkony/ogród/autobus/kolej/tanio! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, bliźniak w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, dwa wejścia do domu. Dom znajduje się na parterze oraz 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł43 m² 14 964,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,70 m2 usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z roku 2017 zlokalizowanego przy ulicy Myśliwskiej 101a w pięknej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligonia

Rydułtowy,śląskie

190 000 zł47 m² 4 084,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Poszukujesz mieszkania na dogodnym 1 piętrze z balkonem? , a może szukasz inwestycji pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 37 m 2 usytuowane na siódmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni grosz. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziętka

Ruda Śląska,śląskie

329 014 zł46 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 800 zł52 m² 12 580,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Muchobór wielki/lux/ogród 70m2/schowek/autobus/hit Proponujemy Państwu na sprzedam w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania, mieszkanie około 52 m2 usytuowane w dzielnicy Muchobór Wielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Człuchowska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł63 m² 10 158,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bez prowizji Kameralne osiedle Bemowo 63m2 Oferta Kup bez prowizji. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 63 m2 na warszawskim Bemowie, przy ul. Człuchowskiej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

310 000 zł75 m² 4 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie po remoncie w centrum Starego Zdroju. duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój z abudowaną szafą. ogrzewanie co gazowe, niski czynsz. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Meliorancka

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł141 m² 6 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom szeregowy o podwyższonym standardzie. Środkowy szereg. 790 * 78 * 36 * 36 Środkowy szereg, do którego przynależy taras z kawałkiem ogródka, w tym dwupoziomowy domek szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kardamonowa

Wrocław,dolnośląskie

681 700 zł67 m² 10 159,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kardamonowej na Wrocławskich Żernikach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada duży balkon, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł18 m² 17 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mała i widna kawalerka. Praga Południe. Wysoki blok z płyty, 10 pięter, mieszkanie na 1 piętrze. W budynku jest winda. Powierzchnia mieszkania: 17,6 m . Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

278 900 zł34 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe na osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach o powierzchni 33,5m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stroma

Warszawa,mazowieckie

2 270 000 zł260 m² 8 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:537 m²

Mam przyjemność zaproponować Państwu do sprzedaży wyjątkowy, przestronny i doskonale zaprojektowany dom bliźniak o powierzchni 260m2, położony na działce o powierzchni 537 m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

742 469 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie z osobną kuchnią W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł37 m² 15 108 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości tel. 2 pokoje z balkonem nad rzeką. Inwestycja w centrum miasta! Ostatnie mieszkania. Dział deweloperski sdp Nieruchomości Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

880 000 zł162 m² 5 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 162 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 410 m2. lokal 1b Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

695 000 zł56 m² 12 432,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Słoneczne i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! (k.Z.C-1) Mieszkanie o powierzchni - 55,90m2 położone na parterze w bloku z 2022r. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

370 000 zł66 m² 5 615,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w Krzeczynie (powiat oleśnicki). Zakup bez prowizji i pcc! W niedalekiej odległości od Wrocławia w ramach inwestycji powstaje.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij