dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 305 ogłoszeń

719 000 zł90,42 m² 7 951,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 90,42 m , położone na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina, w pobliżu Turzynu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł163,35 m² 14 998,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowy, 6-pokojowy apartament inwestycyjny o powierzchni 163,35 m , usytuowany na 1. piętrze przedwojennej kamienicy z windą. Nieruchomość znajduje się na rogu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

46 215 zł1 027 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa oferta Z super ceną! Oferujemy Państwu działkę budowlaną w miejscowości Dębice, gm. Maszewo. Działka o pow. 1027 m2 o kształcie trapezu, położona jest w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł56,12 m² 3 902,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się w centrum Lubska. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł97,81 m² 17 994,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna elegancja w zielonej części Gdyni W kameralnym budynku przy ul. Miłosza w Gdyni zaplanowano jedynie cztery ekskluzywne apartamenty o powierzchni ok. 100 m każdy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł220 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Oferta W pepper house! piętrowy dom W nowej wsi wielkiej! atuty: - dom wolnostojący! - 5 pokoi! - 2 łazienki! - Działka 697m2 - Dwie bramy wjazdowe! - Garaż dwustanowiskowy i wiata.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł32 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w spokojnej, zielonej części Podgórza, w zadbanym ,ciekawym budynku, odsuniętym od ulicy. Pokój z kuchnią, łazienka i przedpokój, całość w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł6 576 m² 70,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Rybniku przy ul. Bolesława Śmiałego o powierzchni 6576 m obejmuje niezabudowane działki gruntu o numerach geodezyjnych 2524/14, 2525/14 zapisane.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł63,76 m² 18 350,06 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w apartamentowcu na Woli przy ulicy Szulborskiej 3/5. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 180 m , położony na dużej działce o powierzchni 1946 m przy ulicy Zgierskiej w Białej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na dużej działce - idealny do zamieszkania lub rozbudowy Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący położony w pierwszej linii zabudowy, na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 505 m² 996,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Łowiecka, kamienica Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają nie tylko działki, ale adresu z prestiżem. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1504 m , zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł163 m² 9 196,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Józefosław, ul. Magnolii Przestronny apartament o powierzchni całkowitej (kw)163 m z ogrodem, tarasem i garażem kameralne osiedle z basenem. Na sprzedaż wyjątkowy 5-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 484 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w otoczeniu lasu. Nieruchomość objęta mpzp zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub biźniacza. Normatyw podziałowy: minimum 1500 m2, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 785 zł33 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnej kawalerki w nowoczesnej inwestycji. Na 33 m masz wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia lub stabilnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Jeśli marzysz o miejscu z dala od miejskiego zgiełku i chcesz mieszkać w spokojnej okolicy w domu z ogródkiem, to zapraszam Cię do szeregowca wybudowanego w roku 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł129,36 m² 10 049,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bibice zakup od dewelopera - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł17 900 m² 8,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1,79 ha blisko chełma | cisza, zieleń, potencjał Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i realnym potencjałem? Ta oferta to połączenie natury, prywatności i dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł818 m² 267,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 818 m2 zlokalizowana w miejscowości Kamień, ul.Jeleńska. Działka zlokalizowana wśród lasów i łąk, do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł3 500 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę kompleksu 5 działek rolnych, rolno-leśnych oraz budowlana ~ 11ar do 1,29ha zlokalizowane w miejscowości Rzepiennik Biskupi, gmina Rzepiennik.

Szczegóły ogłoszenia

875 600 zł68,42 m² 12 797,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Podwójny apartament inwestycyjny, dwupak w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 68,42 m , położony w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł140 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Piękny Dom na sprzedaż w miejscowości Potakówka, gm. Tarnowiec, powiat jasielski, woj. podkarpackie Dom umiejscowiony na działce nr 266 o powierzchni 20 arów oraz las 33 ary Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł4 161 m² 40,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuję działkę budowlaną na sprzedaż położoną w Wirwajdach, gmina Ostróda. Powierzchnia: 4161 m Lokalizacja: wirwajdy, woj. warmińsko-mazurskie, gmina Ostróda.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47,05 m² 7 757,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na ul. Hutniczej Lokalizacja: w promieniu kilkuset metrów ch Leclerc, przystanki mpk, biedronka, stokrotka i in. Budynek usytuowany jest pośród terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 242 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany zaledwie kilka km od Gryfic i 30 km od morza. Atutem nieruchomości jest jej położenie w cichej miejscowości na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

3 995 000 zł85,90 m² 46 507,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy o powierzchni 85,9 m2, położony na parterze nowoczesnego budynku klasy premium w sercu Warszawy. To propozycja dla przedsiębiorców, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł977 m² 1 381,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 980 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł31,23 m² 8 453,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedazy jednopokojowe mieszkanie - kawalerke polozone w centrum katowickiej Ligoty. Mieszkanie usytuowane jest na parterze czteropietrowego budynku i sklada sie z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 45 m w centrum Zielonej Góry + 25 m piwnic | 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł110 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Grabowno, dom, 110 m2, budynki gospodarcze, działka 42 ary, sprzedam, 295 000 zł. Na sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi położony na 42 arowej działce. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,50 m² 15 164,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, wykończone mieszkanie w nowym budownictwie. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego mieszkania, jak i dla inwestorów do dalszego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 000 zł101 m² 14 831,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Royal Space ma przyjemność zaprezentować elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97 m w Krakowie (dzielnica Bieżanów) z ogródkiem - 300 m . Lokalizacja To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 527 728 zł41,43 m² 36 874,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikatowy kompleks apartamentowo - biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot ***** rozkład pomieszczeń: lokal usługowy składa się z: * Biura, *.

Szczegóły ogłoszenia

417 040 zł5 213 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Unikalna oferta z liną brzegową jeziora Zachęcam do odkrycia wyjątkowej oferty działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

405 675 zł3 005 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ceny działek w tym rejonie (przysiek ,rozgarty ,stary Toruń ,czarne Błoto) od około roku drożeją z miesiąca na miesiąc .Jest to spowodowane głownie dużym zapotrzebowaniem mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł71,95 m² 13 189,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią o powierzchni 71,95 m znajdujące się w dzielnicy Olsza przy ul. Macieja Miechowity w Krakowie. * po.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł26,60 m² 6 390,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka blisko centrum Szczecinka ul. Mierosławskiego - Szczecinek, ul. Mierosławskiego - Powierzchnia: 26,60 m2 - Piętro: 1 - Rodzaj własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,93 m² 16 576,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Jeśli planujesz zakup przysłowiowego mieszkania na start bądź jesteś gotowy zamienić wynajmowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł3 000 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka tuż obok lasu, zagospodarowana, rośliny zielone i kwiaty, utwardzona droga wjazdowa na działce (kostka, kratówka). Jest też fundament na mały ok. 20 m2 domek letniskowy, przyszły nabywca.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł33,80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

WYJĄTKOWA OFERTA W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY.

Szczegóły ogłoszenia

122 650 zł876 m² 140,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana z Warunkami Zabudowy Gmina Pilawa! Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej i malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale.