dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Supraśl

Supraśl,podlaskie

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka budowlana blisko białegostoku *** *** karakule *** Polecamy działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną blisko Białegostoku w miejscowości Karakule gm.Supraśl blisko lasu. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piekło Górne

Piekło Górne,pomorskie

79 000 zł2 301 m² 34,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piekło Górne, gm. Przywidz - działki budowlane. Oferujemy do sprzedaży pięknie położoną działkę gruntu z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe w miejscowości Piekło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

488 888 zł63 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

370 321 zł27 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł60 m² 9 900,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie z zachowaną sztukaterią i kominkiem. W odnowionej zabytkowej kamienicy w centrum miasta z widokiem na Park Żeromskiego. życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Kraków,małopolskie

713 728 zł56 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Projekt skierowany do osób poszukujących kameralnej inwestycji. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali mieszkalnych o funkcjonalnych i zróżnicowanych metrażach od 36 do 121m2. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 549 zł39 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

422 468 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Mysłowice,śląskie

295 000 zł43 m² 6 876,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! krótko: mysłowice (ul. Okrzei) mieszkanie po generalnym remoncie 2017 Nieruchomość prezentowana jest wyłącznie w naszym biurze. Nieruchomość: mieszkanie położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł28 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

337 131 zł26 m² 13 067 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł90 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy luksusowy apartament w ekskluzywnym szeregowcu, który zachwyci Cię nie tylko swoim stylem glamour, ale także prywatnym ogródkiem oraz miejscem garażowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

456 538 zł39 m² 11 661,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 39 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

850 253 zł82 m² 10 398 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** 850m w linii prostej do Morza **10min zajmuje dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

432 965 zł37 m² 11 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjna cenowo oferta na mieszkanie 2-pokojowe z rabatem 86 558zł i miejscem w hali garażowej o wartości 25 000 zł w cenie! Tylko do końca października! Cena ofertowa: 519.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczyńska

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł65 m² 10 046,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży pięknego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 64,70 m2, znajdującego się na drugim piętrze czteropiętrowego niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

487 104 zł51 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja rabat 10 000.00 zł* * rabat 10.000 zł brutto od ceny miejsca parkingowego podziemnego - przysługuje przy zakupie mieszkania razem z miejscem parkingowym. i podatku pcc Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

497 645 zł56 m² 8 439 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego, narożnego mieszkania w wyjątkowej cena! apartament w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ostatnie 3 pokoje w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł40 m² 17 336,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Doskonałe dla singla lub pary lub jako zakup inwestycyjny. * mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie składające się z: - pokój dzienny; duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białogardzka

Szczecinek,zachodniopomorskie

249 000 zł46 m² 5 401,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie gotowe do zamieszkania! Administrator Szczecinec ka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Czynsz ok. 429 zł. (fundusz remontowy, opłaty eksploatacyjne, centralne ogrzewanie). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

640 662 zł63 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle blisko terenów zielonych przystępne ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł123 m² 10 975,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom (połowę bliźniaka) mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Warszawie dzielnicy Rembertów przy ul. Szerokiej. Dom znajduje się w inwestycji składającej się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł51 m² 14 640,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Taras Z ogródkiem 28,51 m2 wszystkie media miejskie funkcjonalny układ pomieszczeń komórka lokatorska opis nieruchomości: na sprzedaż jasne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

425 000 zł36 m² 11 858,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie wykończone z dbałością o detale, przestronna kawalerka, znajdująca się na parterze, z dużym balkonem od strony wschodniej. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

567 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż 40,5 m2, dwupokojowe mieszkanie na Warszawskim Grochowie. Nieruchomość znajduje się w rozgałęzieniu ulic Ostrobramskiej i Alei St. Zjednoczonych, natomiast pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kremerowska

Kraków,małopolskie

295 000 zł35 m² 8 429 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Kremerowskiej. Mieszkanie o pow 34,76 m2, znajduje się na w przyziemiu, w 4 piętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstytucji 3 Maja

Świnoujście,zachodniopomorskie

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam ładne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w centrum Świnoujścia na pierwszym pietrze w budynku jednoklatkowym.Mieszkanie po kapitalnym remoncie,z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł38 m² 28 921,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nowoczesne, luksusowe mieszkanie Premium, po kapitalnym remoncie ( wrzesień 2023r) z ścisłym Centrum Warszawy 200 metrów od Pałacu Kultury, w odrestaurowanej kamienicy z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł56 m² 18 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale Budynek z 2014r Ekspozycja południowo-zachodnia Z okna przestrzeń między budynkami, widok na zieleń Wysokość 3.