dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

675 000 zł97 m² 6 949,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż - jest to dom o powierzchni użytkowej 97,13m2, położony na działce 14a (1400m2), w miejscowości Ispina (gmina Drwinia, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Częstochowa,śląskie

1 700 000 zł1 600 m² 1 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Kamienica o powierzchni 1600m2 przy ul. Ogrodowej, dwupiętrowa z dwoma klatkami schodowymi, lokale użytkowe na parterze. Dach budynku odnowiony, rynny częściowo wymienione. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pochyła

Warszawa,mazowieckie

553 000 zł46 m² 12 022 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Piękna i dobrze zagospodarowana okolica z obiektami rekreacyjno-sportowymi (np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

5 199 999 zł750 m² 6 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:704 m²

Prezentujemy na sprzedaż Kamienice pod inwestycje na Starych Włochach W budynku można wydzielić 12 oddzielnych mieszkań + 3 mieszkania na poddaszu. Przedwojenna kamienica, w której skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 780 000 zł105 m² 16 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę nieruchomości w naszej bazie. Dom z nowoczesną i przyciągającą uwagę architekturą wnętrz na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

132 000 zł2 832 m² 46,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji ze strony kupujących Na sprzedaż działka budowlano - rolna położona w pięknej okolicy, otoczona krajobrazem łąk i zagajników. Położona w miejscowości Bodzanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słoneczny Stok

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł64 m² 9 307,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,36 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Słoneczny Stok na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji!tarnów, bitwy pod Monte Cassino. Do remontu. Idealne dla osób i rodzin z dziećmi które cenią sobie łatwy i bezpośredni dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

485 385 zł44 m² 10 994 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Proponujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim bez prowizji oraz podatku pcc Odbiór 1 kwartał 2024 Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 44,15 m2 na 1 piętrze na które składa się: -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Połchowo,pomorskie

511 000 zł52 m² 9 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo tani w utrzymaniu dom - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka (, wartość: 260 tys. zł) oraz usługa budowy domu do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł68 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Tylko w sdp Nieruchomości - nie szukaj dalej, zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację. :) bardzo atrakcyjna cena! Mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 300 790 zł136 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Hampton Home oferuje na sprzedaż 4- pokojowy, przestronny, jasny apartament o wielkości 135 m2 z prywatnym ogrodem, zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Wilanów Zawady. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Wola Wągrodzka

Wola Wągrodzka,mazowieckie

585 000 zł8 383 m² 69,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa niezabudowana o powierzchni 8383m2 w Woli Wągrodzkiej (gmina Prażmów). Media woda, prąd w drodze gminnej przy działce. Szerokość/długość działki - 143m2/360m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krupnicza

Tarnów,małopolskie

199 000 zł24 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę, koło Zenitu, krupnicza 12. na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie na Pradze-Południe w idealnej lokalizacji o powierzchni 36 m2. Mieszkanie składa się z jednego pokoju około 20 m2, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

675 000 zł36 m² 18 493,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartamenty butorowy residence Apartamentowiec Butorowy Residence - to jeden z najciekawszych architektonicznie budynków w Zakopanym i Kościelisku, łączący akcenty góralskiego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Błonie

Warszawa,mazowieckie

2 470 000 zł6 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 6500 m2, pod zabudowę - kto: westa home - co: działki (rolna z możliwością zabudowy) - gdzie: białołęka, szamocin - powierzchnia: 6.500 m2 (wymiary przybliżone 75 x 75 x 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Piastów,mazowieckie

439 000 zł37 m² 11 965,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

~~wyłącznie w Unique Partners Real Estate~~ rezerwacja! Do sprzedaży 2-pokojowe (36,69m2+3,72m2) mieszkanie znajdujące się w inwestycji acps Development "słoneczne Tarasy" zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strażacka

Gościcino,pomorskie

210 000 zł33 m² 6 350,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprawdź ratę przy kredycie na 2% Zapewniamy klientom kompleksową obsługę kredytu na 2% oraz kredytu bez wkładu własnego. Pomożemy skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. W ramach obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Olszewnica Nowa,mazowieckie

321 000 zł1 233 m² 260,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wieliszew / chotomów / olszewnica nowa Na sprzedaż działka o numerze 658/8 przy ulicy Łąkowej w Olszewnicy Nowej. Powierzchnia całkowita: 1233 m2. Media: gaz około 300 m. Obecnie prowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przewrotne

Przewrotne,podkarpackie

269 000 zł170 m² 1 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:503 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Przewrotne Dom posadowiony na działce o wymiarach 5ar, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zoniówka

Zakopane,małopolskie

2 100 000 zł3 168 m² 662,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana przy ul. Zoniówka w Zakopanem. Składa się na nią działka budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

679 000 zł81 m² 8 382,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Duży taras bez prowizji! bez pcc! tylko U nas! świetna lokalizacja! gotowe pod klucz! wysokiej jakości materiały Gorąco polecam mieszkanie zlokalizowane w gminie Czernica. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

449 000 zł46 m² 9 731,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pok mieszkanie po remoncie o pow. 46,14m2 w Gdyni, dzielnica Chylonia. Mieszkanie mieści się na 4-piętrze zadbanego i dobrze utrzymanego bloku mieszkalnego z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji dla rodziny. Odległość od budynków Uniwersytetu Medycznego wynosi ok 2200m, wssp 1200m. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartamenty Z własnym ogrodem Nowoczesny charakter, niebanalny wygląd, atrakcyjna lokalizacja - na sprzedaż ekologiczne i nowoczesne apartamenty usytuowane w budynkach 4 lokalowych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Małe Liniewo

Małe Liniewo,pomorskie

419 000 zł80 m² 5 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:835 m²

Marzysz o domku nad jeziorem? Cisza, spokój. Czy nie tego potrzebujesz? Możesz pić swoją ulubioną poranną kawę na tarasie i słuchać śpiewu ptaków. Wyjątkowa nieruchomość czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł36 m² 9 382,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze niskiego bloku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę. Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pietrzykowice,dolnośląskie

630 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

***kameralne osiedle domów W zabudowie bliźniaczej*** ***zielona I cicha okolica*** ***powierzchnia całkowita około 78 mkw.*** ***4 POKOJE*** ***MIEJSCE POSTOJOWE*** ***OGRÓDEK*** ***OGRZEWANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł50 m² 10 080,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Rzeszowa 900 m od Rzeszowskiego Rynku przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludna

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł62 m² 18 682,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu Warszawskiego Powiśla. Jest to inwestycja skierowana do miłośników klasycznych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

740 745 zł91 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Zielone Mogilany. Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc oraz jest bez prowizji! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł120 m² 10 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice Parter: -Strefa wejściowa -kuchnia/jadalnia -salon -wc -klatka Schodowa -pomieszczenie Gospodarcze Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota Polska

Ligota Polska,dolnośląskie

820 000 zł222 m² 3 693,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Dom idealny pod działalność! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. całkowitej 222 m2 usytuowany w Ligocie Polskiej. Dom O przeznaczeniu mieszkalno-usługowym! parter : salon sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Płock,mazowieckie

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam bez pośredników 2 pokojowe mieszkanie w blokują parterze w idealnym punkcie na ulicy reja W otoczeniu sklepy, przystanki,szkola,przedszkole,apteka i banki W zasiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

452 300 zł51 m² 8 828,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,40m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

18 000 000 zł2 472 m² 7 281,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:7 339 m²

I skończyło się lato, a Wam ciągle w głowie zamki nad Loarą i miniatury Wersalu z co drugiej francuskiej wsi się marzą? Nic straconego! A może tak pałac ? Tak, tak nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

648 750 zł50 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W realizacji 06.2024/Mieszkanie 2lub3pok. 50m2/balkon/ Wrocław ul. Racławicka Mieszkanie położone na pięknym, spokojnym, zielonym osiedlu. Do wyboru mają Państwo 2 lub3 pok, 50m2 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

319 999 zł51 m² 6 324,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Okazja/tanio/krzyki/krzycka/2 pok/50m/gotówka okazja! obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy z 1914.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Tychy

Tychy,śląskie

215 000 zł21 m² 10 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Chcesz zainwestować w mieszkanie na wynajem? Oferuję kawalerkę w Tychach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł82 m² 5 098,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, garderobą, łazienką oraz wc, położonego w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie.