dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

222 457 zł1 493 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sawka Nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 1493 m2, położoną w Leśniowie Wielkim. Przeznaczenie: działka budowlana - objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł56,20 m² 3 362,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny do kapitalnego remontu położony w Jeleniej Górze dzielnica Sobieszów. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,10 m2 o nietypowym układzie, które.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 143 m² 44,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Tokarni o powierzchni 3143 m . Ma około 240 metrów długości i 13 metrów szerokości. Położona jest w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko węzła.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 367 m² 299,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki Budowlanej w Ksawerowie o pow. 1367 m2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w Pabianicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 990 960 zł106,82 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubogoszcz,zachodniopomorskie

270 000 zł140 m² 1 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 068 m²

Połowa domu o powierzchni ok. 140m2 z poddaszem do własnej adaptacji dla klientów poszukujących dużej przestrzeni. Na parterze znajduje się: - duża kuchnia o powierzchni ok.17,30m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

710 700 zł7 107 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 7107 m położone w doskonałej lokalizacji Białystok, starosielce Płn., w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Niepodległości. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 960 zł44,30 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł2 153 m² 928,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - wyjątkowa działka inwestycyjna marki | przy trasie S8 | 2153 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

599 000 zł718 m² 834,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobrze umiejscowiona działka o pow. 718mkw w miejscowości Rogowo. Oddalona 20 min od Kołobrzegu, 200m od morza, 550m od jeziora Resko Pomorskie. Położona w pierwszej linii od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 100 m² 225,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę z warunkami zabudowy Kraków-Nowa Huta-Wolica wymiary I parametry: - powierzchnia 3100 m2, - kształt prostokąta o wymiarach 30/100 - równa.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł100 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

*********oferta W rezerwacji*********** Zapraszam do odkrycia tego urokliwego domu o powierzchni około 80 m z przestronnym garażem o powierzchni 25 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 668 m² 119,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W I M home Nieruchomości. Na sprzedaż działki nr 418/36 oraz 418/37 - każda po 1668 m Lokalizacja Czarne Błoto, gmina Zławieś Wielka, powiat toruński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

553 500 zł106 m² 5 221,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu lokal do wynajęcia blisko Bulwaru nad Wisłą w Tczewie. Jest także możliwość wynajęcia lokalu! Nieruchomość: - powierzchnia: 106,73m2; - miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł46,50 m² 4 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:47 m²

Oferujemy do sprzedania wolnostojący dom rekreacyjny w miejscowości Mała Ruś na terenie byłego ośrodka wypoczynkowego "arizona". Domek o pow. 46,50 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł71 m² 14 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

W otoczeniu zieleni, gdzie codzienność zwalnia, znajduje się dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 71 m , położony na przestronnej działce 847 m . To miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 001 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działki z duszą w miejscowości Łączno - tu nawet sarny zazdroszczą widoku. Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie poranna kawa smakuje jak z reklamy, a sąsiadami są.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 577 m² 379,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1577 m zlokalizowaną w miejscowości Wierzchowisko zaledwie 15 minut od centrum Częstochowy. Powierzchnia : 1577.

Szczegóły ogłoszenia

187 434 zł1 602 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-23 Dziaka z kompleksu działek budowlanych! Polecam do sprzedaży działki budowlane o powierzchni od 1602 m2 - 1750 m2 o szerokości 33 m w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 2 000 m - Nowy Gierałtów, dolnośląskie Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o powierzchni ok. 2 000 m , zlokalizowana w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 633 m² 48,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Nowosadch w gminie Zabłudów Powierzchnia działki 5712,50 m2 Działka znajduje się w otoczeniu zieleni, w pobliżu lasu, co czyni ją idealnym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł760,50 m² 2 628,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 931 m²

Budynek mieszkalny, cztery mieszkania, lokal handlowy, garaż, sklep. Nieruchomości Apartament przedstawiają budynek o pow. całkowitej 760,50 m2, składający się z 4 mieszkań oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł257 m² 6 226 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Sprzedam budynek mieszkalny jednorodzinny położony w miejscowości Trablice gmina Kowala. Budynek dwukondygnacyjny, z dachem płaskim, który w części pełni również funkcję tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł480,20 m² 12 911,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wyjątkową Rezydencję na sprzedaż usytuowaną na prestiżowym katowickim osiedlu "pod Dębem". Rezydencja składa się z dwóch niezależnych wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł138 m² 8 514,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Wolnostojący dom z ładną działką w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dla rodziny z dziećmi. Położony przy kameralnej, spokojnej ulicy osiedlowej. W pobliżu szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 763,96 m² 1 303,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość inwestycyjna - dawny Szpital Położniczy w Sierakowie Z przyjemnością przedstawiam ofertę dotyczącą wyjątkowej nieruchomości położonej w samym sercu Sierakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł9 162 m² 59,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Władysławowo w obrębie ewidencyjnym 0029, w gminie Elbląg, w województwie warmińsko-mazurskim. To urocza wieś zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Przestronny, gotowy do zamieszkania dom położony w Rogowie Sobóckim przy ul. Wrocławskiej, w spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych. Lokalizacja idealna dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł165 m² 4 539,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:733 m²

Na sprzedaż dom dwupoziomowy o powierzchni 165 m , położony na ogrodzonej i starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 733 m w Krajence, przy ul. Winiary. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł44,34 m² 13 193,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam do zaoferowania śliczne mieszkanie Z klasą W stanie idealnym W fantastycznej lokalizacji niewątpliwe atuty - miejsce postojowe w hali - winda w niskim budynku - teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł51 m² 10 784,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z ogromnym tarasem 40 m2 w świetnej lokalizacji - Reda, ul. Obwodowa! Gotowe do zamieszkania, z pełnym umeblowaniem. Na sprzedaż przestronne, bardzo przytulne, nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie W zielonej okolicy na sprzedaż, do generalnego remontu i własnej aranżacji. Blisko żłobka, przedszkola, żabki, supermarketu oraz paczkomatu Szkoła podstawowa: 6 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

3 598 000 zł200 m² 17 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie zapraszam do zakupu niezwykłej nieruchomości w Warszawie. Ten dom to nie tylko budynek, ale także fragment historii Warszawy, który łączy w sobie klimat lat trzydziestych XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 805 zł41,41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 188 zł49,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł49,64 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze secesyjnej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Kamienica jest po termomodernizacji: dachu, elewacji i po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł34,50 m² 16 231,88 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,5 m2, położone przy ulicy Marii Jaremy, w pobliżu Ikea. Mieszkanie w bloku z lat 70 z windą, budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł70 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomości położoną w Gm. Wierzchosławice w miejscowości Sieciechowice woj. małopolskie. Na działce posadowiony jest dom drewniany o pow. ok 70 m2 , stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł45 m² 19 978 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż! - Do sprzedania nowoczesne i świetnie zapriojektiowane, dwupokojowe mieszkanie na pograniczu dzielnic Włochy i Ochota. Zalety lokalizacji: - bezpośredni dostęp do Alej.

Szczegóły ogłoszenia

364 500 zł1 350 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1350 m2 (szerokość ok. 36 m ) położona w miejscowości Henryszew ( gmina Jaktorów, powiat grodzisk mazowiecki). Działka przy lesie Międzyborowskim, w lesie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł485 m² 11 340,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość w prestiżowej lokalizacji tuż przy Cytadeli, z bezpośrednim widokiem na park z jednego domu. To prawdziwa okazja dla osób poszukujących.