dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bukowa

Krobia,kujawsko-pomorskie

145 000 zł1 212 m² 119,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Krobii : - ulica Bukowa; - sąsiedztwo terenów zielonych i nowej zabudowy jednorodzinnej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

2 497 775 zł102 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w Krakowie na ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

156 000 zł58 m² 2 648 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,9 m2 zlokalizowane w miejscowości Winna Góra, winna Góra 44/10 20 minut od Środy Wielkopolskiej, 1 h od Poznania Otoczenie: mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Warszawa,mazowieckie

793 800 zł57 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż lokal usługowo-biurowy w powstającej dzielnicy mieszkaniowej Dolnego Mokotowa - Wiślany Mokotów, idealny zarówno na działalność własną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osiedle Kabaty

Żywiec,śląskie

399 000 zł270 m² 1 477,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Oferta na wyłączność. Oferuję na sprzedaż dom do remontu, zlokalizowany w Żywcu na osiedlu Kabaty. Dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany jako parter w latach 60tych, a rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 999 zł46 m² 13 240,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wojszyce/2pok./lux./balkon/top/tramwaj/autobus/top Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą o powierzchni: około 46 m2 w Wojszycach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

577 000 zł58 m² 9 993,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

a sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica grabiszyn/borek. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, mierzące 57,74m2 składające się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł63 m² 9 249,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na 6 piętrze o powierzchni: 62,60m2 przy ul. Orzechowej na osiedlu Gaj (dzielnica Krzyki we Wrocławiu) z Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pod Brzozami

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł91 m² 11 706,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 91,4 m2 (120 m2 po podłodze), znajdującego się na osiedlu w warszawskim Wawrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kapitańska

Wierzchucino,pomorskie

162 000 zł1 240 m² 130,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę działkek z mpzp, o powierzchni 1239 m2, 1313 m2, 1316 m2! cena za m2- 130 zł Działki położone tylko 4,5 km od otwartego morza Bałtyckiego! Więcej informacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

449 900 zł82 m² 5 456,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:501 m²

Okazja Dom w Cenie mieszkania! Kameralny i przytulny dom w zabudowie bliźniaczej położony w nowoczesnej części Grzędzic. Cena obejmuje jedną połowę domu o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł142 m² 10 211 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu, stare Włochy : Krótko: zamknięte Osiedle, porządnie wykończone mieszkanie, ochrona, do stacji Warszawa Włochy 300 metrów. Stare Włochy to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo usługowy w ścisłym centrum Szczecina, w odrestaurowanej kamienicy. Idealnie nadaje się na wszelką działalność handlowo-usługową. Budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Poznań,wielkopolskie

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, tutaj , jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. W razie pytań jestem dla Państwa pod telefonem codziennie od 9:00 do 21:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Corellego

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł56 m² 14 910,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta wyjątkowego mieszkania ze 100 metrowym ogrodem na Białołęce! Miejsce postojowe na terenie osiedla w cenie. Doskonała lokalizacja : Białołęka, ul. Arcangela Corellego Ciche, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

735 000 zł86 m² 8 546,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe w Opolu - Śródmieściu, położone na I piętrze w kamienicy, w atrakcyjnej i nieuciążliwej lokalizacji blisko Centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

453 060 zł54 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Centralna

Łosinno,mazowieckie

344 400 zł2 870 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna działka budowlana w Łosinnie pod Wyszkowem. Działka o powierzchni 2870 m, położona w sąsiedztwie lasów i łąk w odległości 8 min samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,śląskie

2 950 000 zł350 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 265 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ekskluzywnego domu na sprzedaż w okolicach Częstochowy w zaciszu terenu leśnego. To przytulne, ustronne miejsce w jednym z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

528 900 zł62 m² 8 531 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 62 m2 usytuowany w świetnej lokalizacji miasta. Rozkład domu : Parter : - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Białystok,podlaskie

339 997 zł37 m² 9 264,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,7m2 na sprzedaż w Centrum Białegostoku. Lokal mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Borzestowo,pomorskie

121 200 zł1 212 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na Kaszubach budowlanej lub rekreacyjnej? Mam na sprzedaż działkę o powierzchni 1212 m kw., położoną w Borzestowie/ Zajezierzu - blisko jeziora Dolnego, tylko 500 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 499 zł52 m² 12 575 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Muchobór wielki/lux./OGRÓD 70M2/SCHOWEK/TANIO/HIT Proponujemy Państwu na sprzedam w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania, mieszkanie około 52 m2 usytuowane w dzielnicy Muchobór Wielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Przemków,dolnośląskie

120 000 zł48 m² 2 553 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przemków mieszkanie 3-pokojowe 47 m do remontu sprzedam 120 000. Na sprzedaż wszechstronne mieszkanie o powierzchni mieszkaniowej 47 m . Mieszkanie usytuowane na pierwszym pietrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł51 m² 15 785,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Opiekun oferty tel. Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,25 m2 z balkonem na Starej Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie po remoncie, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym położony 4 km od Niepołomic wybudowany wg projektu Dom w Firletkach. Bardzo atrakcyjna lokalizacja koło Puszczy Niepołomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

854 999 zł62 m² 13 843,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Muchobór wielki/3pok./LUX./top/2 BALKONY/FACTORY Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m znajdujące się przy ul. Kunickiego/gagarina na Osiedlu Zielone Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głuchowice

Głuchowice,dolnośląskie

295 000 zł2 700 m² 109,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta biura nieruchomości Kupujący nie płaci podatku pcc Proponujemy Państwu na sprzedaż 3 ostatnie działki o łącznej powierzchni 27 ary położone na nowym osiedlu domków jednorodzinnych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lwowska

Oleśnica,dolnośląskie

679 000 zł114 m² 5 956,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

*** Tylko w Home Brand! *** Wyjątkowe, dwu-poziomowe mieszkanie o pow. 114m w centrum Oleśnicy! Cztery pokoje, dwie łazienki, pełny rozkład. Brak czynszu administracyjnego! - co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

205 000 zł49 m² 4 183,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,45m2 usytuowane na II piętrze 3-piętrowej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Jedliny-Zdrój. Lokal składa się z: otwartego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam urokliwe mieszkanie dwupokojowe z balkonem, usytuowane w cichej i malowniczej okolicy na warszawskim Mokotowie przy ul. Kurpińskiego. To idealna oferta dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Rąbino,zachodniopomorskie

260 000 zł300 m² 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:996 m²

Stylowy młyn w Rąbinie - Kołatka, w zaciszu, wśród pól i lasów, dla wielbiciela ciszy i spokoju. Młyn ma powierzchnię 300 m/2 i składa się z 3 kondygnacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Kraków,małopolskie

673 989 zł53 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Projekt skierowany do osób poszukujących kameralnej inwestycji. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali mieszkalnych o funkcjonalnych i zróżnicowanych metrażach od 36 do 121m2. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

365 000 zł26 m² 13 841 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: POLECAMY! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na parterze w 4 piętrowym bloku na os Strusia. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

685 000 zł60 m² 11 512,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szukasz miejsca do zamieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świeżo wyremontowana łazienka i wc, - piękny panoramiczny widok, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

644 995 zł62 m² 10 336,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lipa piotrowska/3pok./LUX./PARKING/X2/GARAŻ/OKAZJA Oferujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe 62m2 nowe nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego 3 pokoju. Ogłoszenie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

918 666 zł57 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -osiedle samym centrum miasta -termin realizacji: IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł127 m² 5 516,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania skrajny dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na osiedlu Budziwój o powierzchni 126,7m2. Do nieruchomości przynależy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 100 000 zł272 m² 7 720,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom w Józefowie Michalinie w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2021 r. Budynek typu Smart Home energooszczędny w eksploatacji i wyposażony w nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tylko W biurze honey home! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 mieszczące się na 3 pietrze 3 piętrowego bloku z 2005 roku przy ul. Sikorskiego w Wejherowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

649 000 zł75 m² 8 653,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jest 3 pokojowe atrakcyjne mieszkanie ( 74,9 m2) w centrum Redy mieszczące się na 2 piętrze 8 piętrowego budynku z 2016r. Budynek Zadbany budynek 8 piętrowy z 2016 roku.