dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 268 ogłoszeń

262 000 zł35 m² 7 485,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w samym centrum Sosnowca przy ul. Warszawskiej 7. Lokal usytuowany w świetnej lokalizacji tzw. patelnia, czyli jedno.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widok na przełom Dunajca, beskidy i przy dobrej pogodzie Tatry trudno o lepsze tło dla wymarzonego domu. Na sprzedaż dwie wyjątkowo położone działki budowlane w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

799 653 zł48,64 m² 16 440,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: kinga Kuźnia tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego o powierzchni 48,64 m2. Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł889 m² 335,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro sulma real estate prezentuje na sprzedaż działkę letniskową z cudownym nowym drewnianym domem, idealną na weekendowy wypoczynek, bazę letniskową lub stworzenie własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł61 m² 19 327,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , znajdujące się na 1 piętrze w 5-piętrowym w nowym wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 111 m² 83,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hucisko pow. Sucha Beskidzka - piękna działka budowlana o pow. 3111 mkw, wym. ok. 46 m x 65 m, położona na uboczu w terenie płaskim. Media: dostępny prąd, trzeba kopać studnię.

Szczegóły ogłoszenia

303 555 zł1 029 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana bardzo ładnie utrzymana. Przylega bezpośrednio do asfaltowej publicznej drogi. Kanalizacja w granicy działki, prąd i gaz ok 40 m od działki. Teren całkiem płaski.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł217 m² 8 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 116 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki pod Gostyninem o powierzchni 11 116 mkw. Działka zachwyca wyjątkowym położeniem - otoczona rezerwatem przyrody, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 100 m² 1 081,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 835 m²

Na sprzedaż budynek produkcyjno-magazynowy 1100 m2 (po byłych warsztatach szkolnych). Około 10 km od centrum Wodzisławia Śląskiego. Budynek składa się z trzech przestronnych kondygnacji (parter,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł311 m² 4 019,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:513 m²

Sprzedam dom z wynajętymi wszystkimi lokalami > powierzchnia działki 513 m , całkowita domu 311 m > poziom 0 - 3 niezależne pokoje > poziom 1 i 2 - oddzielne 3-pokojowe mieszkania >.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 794 zł85,61 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Masz dość ciasnoty? Zaczyna brakować Ci miejsca? Ta oferta kierowana jest dla rodziny, która potrzebuje więcej przestrzeni, aby w końcu odetchnąć i funkcjonować bez ciągłego przesuwania.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł78 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż nowoczesne mieszkanie W centrum rzeszowa Lokalizacja: rzeszów, ul. Architektów Powierzchnia: 78 m Cena: 678 000 zł Opis nieruchomości : Na sprzedaż nowoczesne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 829 m²

Luksusowy dom położony w Radzionkowie w dzielnicy domów jednorodzinnych przy uliczce o bardzo małym ruchu samochodowym. Zbudowany z dużą starannością i dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 607 zł49,58 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w inwestycji Ventus Park Świnoujście, położonej w samym sercu Świnoujścia. To jedna z 2 ostatnich dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł68,15 m² 14 673,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Przestronne, klimatyczne mieszkanie w sercu Mokotowa - ul. Puławska | 68,15 m | 3 pokoje Lokalizacja: warszawa, mokotów, ul. Puławska Cena: 1 000 000 zł Powierzchnia: 68,15 m Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Orneta,warmińsko-mazurskie

299 000 zł579 m² 516,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne w topowej lokalizacji Ornety usługi z funkcją mieszkaniową Szukasz atrakcyjnej lokalizacji pod inwestycję komercyjną z możliwością zabudowy mieszkalnej?.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 424 m² 365,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki pod budowę wymarzonego domu? A może chcesz mądrze zainwestować kapitał w grunt? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedź brzmi tak - ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł24 419 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną bezpośrednio przy głównej drodze krajowej prowadzącej do granicy z Niemcami. Doskonała ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 360 m² 1 360,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Budynek biurowca usytuowany bezpośrednio przy Drodze Krajowej nr 11 w Tarnowskich Górach. Obiekt można podzielić na dwie części: lewą- trójkondygnacyjną, przeznaczoną do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 200 m² 67,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży działkę przeznaczoną do zabudowy jednorodzinnej, zagrodowej lub usług turystycznych. Atuty: powierzchnia 5 200m2 wymiary: szerokość 50m; długość 100m bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł147,90 m² 7 295,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Dom gotowy do zamieszkania! Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

51 000 zł450 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka rekreacyjna rod 450 m2 z domkiem i wc oferta na wyłączność Lokalizacja: [grudziądz], rod chemik Powierzchnia: 450 m2 Cena: 55 000 zł Opis nieruchomości Na sprzedaż zadbana działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł6 129 m² 269,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż piękna działka Z widokiem na jezioro goczałkowickie łąka gm. Pszczyna Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni ok. 6129 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł57,50 m² 10 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem | 57,5 m | Zamknięte osiedle Biuro Nieruchomości mko z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł128,56 m² 6 845,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Twoim nowym domem, miejscem pełnym radości i inspiracji. Nieruchomość jest położona 4 km od Staszowa, w Podmaleńcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 900 zł241 m² 6 846,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 020 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Strzeniówce dom w stanie surowym zamkniętym w bardzo dobrej lokalizacji. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w cichej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 613 m² 371,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka blisko lasu, z mediami przy granicy, z mpzp pod zabudowę jednorodzinną w Wilkszynie, przy ul. Wiśniowej, gm. Miękinia. Nieruchomość Działka położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Radziszewo

Radziszewo,zachodniopomorskie

3 886 850 zł7 067 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatni teren komercyjny o powierzchni 7067 m2 mieszczący się w Radziszewie bezpośrednio przy węźle autostradowym. Dostępne wszystkie zjazdy: kołbaskowo, świnoujście, gdańsk,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł538 m² 314,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka, położona 4 kilometry od plaży w Dziwnówku. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Zabudowa max do.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł33,62 m² 16 032 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem położone w prestiżowej inwestycji Kamienica Nova przy ul. Langiewicza w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 2 piętrze w niskim budynku na Starym Mieście w Szczecinie. Mieszkanie składa się z: * 3 rozkładowych pokoi (10m2, 13m2,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł154 m² 5 779,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:209 m²

Budynek Z najemcą długookresowym! W ofercie budynek biurowo/usługowy o powierzchni 154 m2 (parter 73,50 m2, piętro 80,50 m2), usytuowany na działce ewidencyjnej numer: 365/17.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł245,60 m² 7 736 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko U nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną w malowniczym Zagórzu Śląskim! Nieruchomość z dużym potencjałem! Restauracja zagroda.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy państwu mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, bezczynszowe, dwupokojowe o powierzchni użytkowej 54m2 z przynależną do niego piwnicą o powierzchni użytkowej 14,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje domu w idealnej lokalizacji! Osiedle domów jednorodzinnych w Cieplicach. Dom typu "kostka" wybudowany w 1969roku posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł223 m² 5 336,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Jeśli marzysz o przestrzeni, prywatności i kontakcie z naturą - ten dom jest właśnie dla Ciebie. Położony w urokliwym Murzynowie Leśnym, zaledwie kilka minut od Środy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

$$rezerwacja$$ *** tylko W naszym biurze *** Potencjał i Spokój - 3 Pokoje na Pod Dalnią (parter) Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł56,50 m² 10 442,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Poznań, ulica Załęże na Łazarzu w Poznaniu, krótka kameralna, cicha i zielona ulica z ograniczonym ruchem samochodowym. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

3 700 000 zł249,40 m² 14 835,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Atrakcyjna nieruchomość W prestiżowej lokalizacji lokalizacja Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 533 m² 101,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedajemy działkę położoną na przedmieściach Siedlec - dojazd samochodem do centrum miasta (6 km) ok. 6 -10 min. Działka rolna o powierzchni 0,3533 ha. Działka: powierzchnia: 3533 m2 Media:.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 900 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 19 ar (1900 m ) - Majaczewice, gm. Burzenin Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - na sprzedaż dostępna jest atrakcyjna działka budowlana.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij