dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

680 000 zł107 m² 6 355,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do zakupu polecamy dwupoziomowy apartament o pow. 107 m2, urządzony w wysokim standardzie wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stary Kisielin-Liliowe Wzgórze

Zielona Góra,lubuskie

680 000 zł103 m² 6 614,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

II etap inwestycji liliowe wzgórze W starym kisielinie jakość, cena, lokalizacja! Na 102 m2 rozmieszczono następujące pomieszczenia: parter -duży salon z wyjściem na ogród, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marcelin

Marcelin,zachodniopomorskie

164 000 zł1 093 m² 150,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w miejscowości Marcelin blisko granicy administracyjnej miasta Szczecinka. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone są symbolem 1mn,U teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

539 000 zł36 m² 15 132 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kontakt zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla, budynki zlokalizowane praktycznie przy samym zrewitalizowanym Parku Rzecznym "płaszów".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

699 000 zł116 m² 6 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zapraszam do bezpośredniego zakupu bliźniaków w miejscowości Krasne k. Rzeszowa na II etapie inwestycji. Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pisarzowice

Pisarzowice,śląskie

142 000 zł822 m² 172,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedana Kolejna oferta warta uwagi! działka budowlana W spokojnej okolicy! Szukasz działki budowlanej na której chcesz wybudować swój wymarzony dom? Zapoznaj się z ofertą i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł49 m² 9 415,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

459 000 zł oferta z okola mieszkanie - 2 pokoje, 1 piętro Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w okolicy z dobrą komunikacją? Zależy Ci na bliskości placówek edukacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Nowy Glinik

Nowy Glinik,podkarpackie

69 000 zł2 293 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Glinik Polski- oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę w kształcie prostokąta usytuowaną bezpośrednio przy drodze utwardzonej gminnej. Działka o wymiarach 47x48 m., IV klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 633 zł61 m² 8 102,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Zgierz,łódzkie

505 765 zł78 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentację nowej inwestycji w Zgierzu przy ul. Kolejowej 1a. Posiadamy w ofercie mieszkania 3 i 4 pokojowe z balkonami. W tym kameralnym bloku, jest 15 ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Goczałkowice-Zdrój

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

519 000 zł240 m² 2 162,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 1/2 domu/ niezależny przestronny Apartament znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Bór - Uzdrowiska Goczałkowice Zdrój , w odległości 500m od Jeziora Goczałkowickiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 524 250 zł189 m² 8 064,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Portugalia, madera, santa cruz, dom bliźniak T3 +1 z gruntem, inwestycja, wypoczynek, sprzedaż. Zapraszam Państwa do obejrzenia i zainwestowania w piękny dom na Maderze w Santa Cruz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł28 m² 14 446 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w bloku z windą! Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - ogrzewanie miejskie - Pełna własność - Piętro 5/5 - Czynsz około 580.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 000 zł295 m² 4 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 290m2. Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 292m2, usytuowany w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle XXX Lecia

Wodzisław Śląski,śląskie

269 000 zł55 m² 4 896,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży ładnego mieszkania trzy pokojowego znajdującego się w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu Xxx-lecia, lokal składa się z : kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

240 000 zł49 m² 4 910,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w Dzierżoniowie o powierzchni 48,87m2, znajdujące się na pierwszym piętrze bloku dwukondygnacyjnego. Składa się ono z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł54 m² 10 818,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Makler nieruchomości poleca przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,52m2 w nowym budownictwie z 2016 roku. Mieszkanie 3 pokojowe, w którego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

220 000 zł29 m² 7 505,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

*rezerwacja* Sprzedam mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z kw. o powierzchni 29,31 m2 wraz z komórką lokatorską o powierzchni 2,3 m2, zlokalizowane na 6 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

604 900 zł92 m² 6 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy segment skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92m2, usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta. Rozkład domu jest następujący, parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Jaworznie, w dzielnicy Osiedle Stałe w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka - balkon - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

554 042 zł55 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa teraz niższa cena! poprzednia cena 570514 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

424 000 zł61 m² 6 905,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż oferujemy widokowe 3 pokojowe mieszkanie Z wyremontowanym balkonem na leszczynach. Jeśli szukasz spokojnego miejsca, nie masz ochoty lub czasu na remont, jeśli cenisz piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lutoryż,podkarpackie

895 000 zł116 m² 7 715,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:847 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż nowy dom parterowy z 2022r. Nieruchomość wykończona dostępna od zaraz! Projekt domu: róże w ogrodzie powierzchnia użytkowa 116m.kw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

949 000 zł169 m² 5 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wznoszony w Wilkasach, malowniczej mazurskiej miejscowości mieszczącej się tuż przy Giżycku (1,8km od ronda), na szlaku wjm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

528 720 zł68 m² 7 803,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojskowa

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł41 m² 16 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bez prowizji od Kupujących. Podana cena zawiera miejsce parkingowe w garażu podziemnym. 8 minut do Metra Zacisze, 2 minuty do autobusu. Warszawa, targówek, zacisze ul. Wojskowa W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flisykowskiego

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł57 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty nieruchomości: - mieszkanie w nowoczesnym stylu - blisko przystanku i obwodnicy - bezpieczne osiedle - cicha, zielona okolica - przestronny balkon - piękny widok na zbiornik retencyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

799 000 zł183 m² 4 366 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:997 m²

Ofertą sprzedaży jest obszerny i praktyczny dom położony na Piekarach w Gnieźnie w cichej uliczce, blisko S5 z dojazdem asfaltowym. Budynek ma powierzchnię mieszkalną 166 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 460 zł40 m² 11 624,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja na Bartodziejach! Bez podatku pcc! i prowizji dla biura! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 39,95m2, na drugim piętrze nowo powstałego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 648 000 zł310 m² 5 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300 m2 ,usytuowany na ładnej działce o powierzchni 1000 m2. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Poradów

Poradów,małopolskie

1 135 000 zł9 550 m² 118,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro H Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej znajdującej się w województwie małopolskim na terenie gminy Miechów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

548 800 zł83 m² 6 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący parterowy w urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Twardowskiego

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł73 m² 10 505,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,20 m2 zlokalizowane przy ul. Twardowskiego w Rzeszowie, osiedle Pobitno. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Podstawowe informacje: ciekawa oferta dla osób ceniących historię i oryginalną architekturę. Mieszkanie o powierzchni 80mkw znajduje się w zadbanej kamienicy, której budowa została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Kopernia

Stara Kopernia,lubuskie

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stara Kopernia gmina Żagań, województwo lubuskie ,działki z warunkami zabudowy w cenie 70zł/m2 - na sprzedaż. Cena do negocjacji Bez prowizji Pośrednika.Oferuję na sprzedaż 4 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Radziejów,opolskie

70 000 zł753 m² 92,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona jest w urokliwym Radziejowie przy ul. Pawłowskiej, co zapewnia malownicze otoczenie i dostępność do okolicznych miast, zwłaszcza Kędzierzyna-Koźla. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Ustka

Ustka,pomorskie

189 000 zł2 704 m² 69,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Piękne działki pod rezydencje nad morzem Machowino Gmina Ustka. Przepiękne działki położona na wzniesieniu z którego rozciąga się przepiękny widok na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,12m2 położone na IV piętrze w kamienicy przy ulicy Niecałej w centrum Lublina. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny 19,40m2 - kuchnia 4,92m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rawicz,wielkopolskie

786 000 zł568 m² 1 382,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż piętrowy dom z tarasem oraz budynek magazynowo-produkcyjny. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 1300 m2 w miejscowości Rawicz-Sierakowo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł105 m² 6 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Lokal nr.1C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

749 900 zł121 m² 6 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.122 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 550 m2.