dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

350 000 zł72,82 m² 4 806,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w budynku dwurodzinnym w miejscowości Kalinówka w gminie Mirosławiec. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i bliskości natury, ale nie chcących.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł110,31 m² 12 048 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Energooszczędny dom przy lesie | cisza i natura | 110 m | działka 990 m | Droszków Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 927 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 30 ar w miejscowości Jarczówek w gminie Stanin. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł116,66 m² 13 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 117m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł145,16 m² 4 822,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Projekt B2 - A jest projektem domu w zabudowie bliźniaczej z garażem. Charakterystyka domu: parter: - wiatrołap, - przedpokój, - łazienka, - część kuchenna (aneks kuchenny), - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł157,40 m² 2 407,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta sprzedaży domu w malowniczej miejscowości Granowo, gmina Krzęcin, województwo zachodniopomorskie Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł61,26 m² 19 572,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z balkonem oraz klimatyzacją o powierzchni 61,26 m2 w prestiżowej inwestycji The Upper House by Angel we Wrocławiu! To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 414 838 zł2 362 m² 599 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Kielce ul. Wojska Polskiego. Działki nr 1125/11 oraz 1125/10, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł39,44 m² 12 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - gotowe do zamieszkania. Główne atuty -funkcjonalny układ 2-pokojowy -zachodnia ekspozycja - dobre doświetlenie i przyjemne popołudniowe słońce -3.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł239 m² 3 577,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Mieszkanie na piętrze, biuro na parterze - czyli do pracy w pantoflach :) Korzystna propozycja dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł40,58 m² 6 628,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje, 2 piętro, gotowe do zamieszkania Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 40,58 m w Pile - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 655 000 zł187 m² 30 240 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju 187 metrowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na ostatnim 9 piętrze nowoczesnego wieżowca w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Borzym

Borzym,zachodniopomorskie

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom 260 m na działce 3000 m 500 m od jeziora Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę jednopiętrowy dom o powierzchni 260 m , usytuowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł53,73 m² 12 246,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o własnym kącie w spokojnej okolicy? Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią i dodatkowymi udogodnieniami? Nie czekaj i sprawdź tę ofertę! lokalizacja Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł41,03 m² 5 093,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2 pokoje - 41 m - 1 piętro - Gotowe do wejścia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł53,08 m² 5 275,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, obniżona cena 280 tysięcy. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Górnej. Powierzchnia wynosi 53,08 m 2. Lokal Znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł15 525 m² 334,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Kompleks 10 działek w rejonie ulicy Andersena osów/warszewo Nieruchomość położona jest w obszarze obowiązywania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osów - andersena uchwalonego.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł600 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Żagań, obiekt handlowo usługowy, 600 m2, sprzedam, cena 800000 zł. Do sprzedania obiekt handlowo/usługowy o powierzchni 600m , stojący na utwardzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł514 m² 1 906,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z domem i widokiem na Gdańsk i morze - Gdańsk Siedlce, ul. Zakosy Na sprzedaż działka zabudowana starym domem (połowa bliżniaka) z ogromnym potencjałem, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł14 845 m² 101,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy nieruchomość położoną przy zbiegu ulic Kieleckiej i Wieniawskiego. Jest to duża działka leśna o wymiarach Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 000 zł34,60 m² 16 416,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie Z ogródkiem | gotowe do wprowadzenia | początek piątkowo | poznań Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 34,62 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł100,04 m² 6 297,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż funkcjonalne, nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w miejscowości Strykowo (gm. Stęszew) idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu, spokoju oraz wygodnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł151 m² 5 728,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 160 m²

Przedstawiam piękny dom u podnóża Zamku, położony na dużej, zadbanej działce, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Nieruchomość składa się z: - trzech sypialni, - dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł47,60 m² 10 819,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Pruszków, ul. Helenowska - 47,6 m2 | 2 pokoje | Mały balkon + piwnica we speak english mieszkanie do remontu I do własnej aranżacji! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł8 424 m² 474,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna z mpzp - Jaworki, pieniny | 8 424 m Cena: 4 000 000 zł | Lokalizacja: ul. Biała Woda, jaworki, gm. Szczawnica | Powierzchnia: 8 424 m | Przeznaczenie" zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 900 zł85,77 m² 6 796,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:101 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Czy wyobrażacie sobie Państwo poranki bez pośpiechu? Tutaj dosłownie kilka minut pieszo dzieli Państwa od placówek edukacyjnych. 20 Minut do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Trójca

Trójca,dolnośląskie

1 700 000 zł10 110 m² 195,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!tylko U nas! wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż! doskonała inwestycja W trójcy 5km od zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia wyjątkową okazję inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Przybysław

Przybysław,zachodniopomorskie

2 900 000 zł600 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:210 000 m²

Nieruchomość zlokalizowana kilka kilometrów od jednego z największych pól golfowych w Europie modry las. Film do obejrzenia na ław.pl Dwór w Przybysławiu to.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł75 m² 7 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 511 m²

Nowy dom parterowy o nowoczesnej, prostej, oszczędnej w detale, formie, z garażem, o powierzchni 74,53 mkw, z dwoma dużymi tarasami, położony w Szpetalu Górnym, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

100 500 zł1 005 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

*** tylko U nas! *** Działka 1005 m2 w malowniczym Szczodrowie! działka: na sprzedaż działka budowlana nr 705/3 o powierzchni 1005 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kiełczewice Maryjskie - piękna działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne położona w niezwykle malowniczej lokalizacji Działka: - kwadrat o wymiarach około 25 x 25 m - Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł355,93 m² 4 130,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowomieszkalny Czemierniki, centrum miejscowości Na sprzedaż przestronny lokal usługowomieszkalny położony w samym centrum Czemiernik (powiat radzyński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł149 m² 7 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny o pow. użytkowej ok.149 m2 z garażem położony w miejscowości Rząska, gmina Zabierzów - na granicy z Krakowem. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł6 311 m² 27,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki położonej w miejscowości Bykowce, gmina Sanok. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł19 800 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Suchoręcz - tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 19800 mkw., położona w cichej i spokojnej okolicy. Parametry działki: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 887 m² 111,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana przyznanymi Warunkami Zabudowy położona w spokojnej zielonej okolicy, tuz przy ścianie lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł57,71 m² 9 166,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej - Wysoka Głogowska! Nieruchomość położona na 11- arowej działce w Wysokiej Głogowskiej, tuż przy granicy z Tajęciną.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38 600 m² 21,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną nr 241 o powierzchni 3,39 ha, położoną w miejscowości Jaszkowa Dolna, w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

908 844 zł57,16 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agent prowadzący Daniel Rogala   Mieszkanie trzypokojowe na Kameralnym ,osiedlu Piecyka na Targówku ( Zacisze ) Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ mieszkania: 4 niezależne pokoje osobna kuchnia (do aranżacji).

Szczegóły ogłoszenia

Dom Mielenko

Mielenko,zachodniopomorskie

1 249 000 zł129,50 m² 9 644,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom mieszkalny 129,5 m2 w nadmorskiej miejscowości Mielenko - komfort, przestrzeń i bliskość morza. Jeśli marzysz o własnym domu blisko plaży, ta.