dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wola Dębińska

Wola Dębińska,małopolskie

250 000 zł4 500 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o nr.136/2 i 136/3 położone w miejscowości Wola Dębińska. Kształt działek jest zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Podłężyce

Podłężyce,łódzkie

980 000 zł1 000 m² 980 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 200 m²

Posiadamy do sprzedaży budynek mieszkalny z możliwością zagospodarowania na różnego rodzaju działalności. Obiekt położony jest na dużej działce, w całości stanowi około 1,42 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą, składa się z: - salonu - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

987 700 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Pamiętaj, żeby nie zapomnieć o sobie - Tężnia solankowa - Prywatna siłownia - Strefa jogi - Młodopolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jelenia Góra,dolnośląskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 180 mkw. Budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Cieplice Śląskie-Zdrój w Jeleniej Górze, w okolicach Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł78 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie zarezerwowane! *jeśli to jest kolejne mieszkanie, którego nie zdążyłeś kupić, napisz do mnie wiadomość z najważniejszymi parametrami poszukiwanej nieruchomości, a poinformuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stanowice

Stanowice,śląskie

620 000 zł130 m² 4 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom w stanowicach z dużą działką! Prezentujemy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, który mieści się na terenie Gminy Czerwionka- leszczyny, w sołectwie Stanowice. Dom z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cienista

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł35 m² 14 542,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie na Chełmie, 2 pok., w bardzo dobrej lokalizacji, o pow. 34,89., na III piętrze, IV-piętrowego bloku z 2015r., z windą, na Chełmie, przy ul. Cienistej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

Gotowiec inwestycyjny pod booking Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Wszystkie sprzęty nowe! Zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości inwestycyjnej, do najmu krótkoterminowego lub dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

629 900 zł84 m² 7 481 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 83m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

189 000 zł54 m² 3 474,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

M-3 z dwoma balkonami. Wolne od zaraz! nowa cena! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,4m2, położone na wygodnym, pierwszym piętrze niskiego bloku w Wodzisławiu Śląskim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Maszkienice

Maszkienice,małopolskie

880 000 zł280 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż dwa domy, usytuowane na sąsiadujących ze sobą działkach. Każdy budynek ma osobne media, oddzielne dojazdy. Oba budynki nadają się do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł42 m² 13 690,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje 2 pokojowe mieszkania w dzielnicy Mokotów przy ul. Orzyckiej. Mieszkanie z dużym potencjałem do własnej aranżacji gdyż wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Stare Krasnodęby,łódzkie

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni ok. 1 200 m2 w Starych Krasnodębach pod Aleksandrowem Łódzkim oferta na wyłączność Działka objęta jest planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 3-go Maja

Jarosław,podkarpackie

555 000 zł74 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

W ofercie biura na sprzedaż lokal użytkowy, świeżo po kapitalnym remoncie przy głównej ulicy w Jarosławiu, w klimatycznej kamienicy. Nieruchomość usytuowana jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maszkienice

Maszkienice,małopolskie

118 000 zł1 118 m² 105,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach 27.5m x 43m i powierzchni blisko 12 ar.Przylega bezpośrednio do drogi gminnej, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Wiatrowa

Sasino,pomorskie

120 000 zł3 144 m² 38,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaż cztery działki rolne ok. 3 km od morza. Na sąsiednich nieruchomościach usytuowane są domki letniskowe, w pobliżu znajduje się latarnia morska Stilo. Działki połoóżne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł47 m² 11 658,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjnie położone 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze 7-piętrowego budynku przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, okna wymienione na pcv, w tym zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Pasikońska

Wola Pasikońska,mazowieckie

1 220 000 zł166 m² 7 349,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:68 627 m²

Na sprzedaż gospodarstwo przy Puszczy Kampinoskiej w miejscowości Wola Pasikońska, gmina Kampinos o powierzchni 68.627m2. Powierzchnia użytkowa domu - 166m2 Powierzchnia działki - 68,627m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Niechodzka

Ciechanów,mazowieckie

865 000 zł6 675 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłową objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w Ciechanowie przy ulicy Niechodzkiej. Plan zezwala na budowę hali magazynowej lub innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górczyna

Górczyna,lubuskie

285 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 742 m²

Przedstawiamy Państwu Dom w Górczynie gm. Szlichtyngowa umiejscowiony na dużej działce o pow. 3742 m2. Do miejscowości do Wschowy; 12 km, do Głogowa; 15 km, do Leszna 30 km. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł64 m² 5 881 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Nowa niższa cena! Okazja 5881zł/m2 Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Na Stoku. Lokal o powierzchni 64.45m2 na którą składają się: - 3 oddzielne pokoje jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wichrowa

Strzelin,dolnośląskie

568 330 zł81 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Parterowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 81,19 m z 3 pokojami, łazienką, pomieszczeniem technicznym i salonem z bezpośrednim wyjściem na zielony ogród z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jęczmienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą stylowego lokalu użytkowego, mieszczącego się na toruńskiej starówce, przy ul. Jęczmiennej 29. Jest to idealna lokalizacja dla Państwa biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

577 900 zł66 m² 8 805,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Trzebielino

Trzebielino,pomorskie

68 000 zł47 m² 1 433 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe objezierze Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na pierwszym piętrze w siedmiolokalowym budynku położonym w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 000 zł295 m² 4 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 290m2. Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 292m2, usytuowany w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzask

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł32 m² 9 841,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Grunwaldzie w Poznaniu, ul. Brzask. Mieszkanie 28,1 m2. Piwnica 3,4 m2 Piętro 2/4. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, korytarza i łazienki. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

739 000 zł42 m² 17 429,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowy, w pełni wyposażony apartament na pierwszym piętrze w kompleksie mieszkalno-hotelowym Bel Mare (aqua I). Obiekt oddalony od plaży o zaledwie 400 metrów! Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł25 m² 15 896,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu urokliwą kawalerkę z przepięknym widokiem na Martwą Wisłę. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów planujących wynajem krótkoterminowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

600 000 zł55 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Słoneczne narożne Z dużym balkonem Polecamy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w południowo wschodniej części Krakowa przy ulicy Mała Góra. Apartament o powierzchni 55m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł37 m² 14 726 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun nieruchomości: 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Nowy Grabiszyn, zlokalizowane przy jednej z najbardziej popularnych ulic na mapie Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jakubowskiego

Bochnia,małopolskie

357 000 zł48 m² 7 411,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na największym os. w Bochni - os. Niepodległości przy ul. Gen. T. Jakubowskiego 3. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Niepołomska

Wieliczka,małopolskie

800 000 zł65 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do rezerwacji nowego i wykończonego, bezczynszowego mieszkania w Wieliczce przy ulicy Niepołomskiej. Atutem jest lokalizacja mieszkania zaledwie 500 m od trasy 94 i 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł44 m² 9 493,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja do 30.11 Tylko u Nas - Stylowe mieszkanie 2 pokojowe w pobliżu Jasnych Błoni Położenie nieruchomości: Możesz korzystać z uroków życia w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świerki

Świerki,dolnośląskie

99 000 zł102 m² 968 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyłączność oferta dostępna tylko U nas lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni całkowitej 102,30 m2 w Świerkach (gmina Nowa Ruda). Nieruchomość sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubartów

Lubartów,lubelskie

299 000 zł49 m² 6 118,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Super lokalizacja! Mieszkanie w centrum. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety i korytarza, z dużego pokoju wyjście na balkon od strony zachodniej. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Białystok,podlaskie

355 000 zł38 m² 9 322,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dwa Pokoje W Centrum! Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38 mkw w centrum miasta położone przy ulicy Bohaterów Getta. Miejsce idealne pod inwestycje ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Białystok,podlaskie

640 000 zł73 m² 8 767,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zadbane, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 73 m2 na osiedlu Piaski położone przy ul. Żelaznej. Nieruchomość położona jest na II piętrze w nowym budynku. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

325 000 zł42 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Centrum poleca Państwu 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 42,5 m2 na osiedlu Antoniuk położone przy ul. Wierzbowej. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Białystok,podlaskie

335 000 zł42 m² 8 052,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadbane 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 42 mkw położone przy ul.Broniewskiego. Nieruchomość położona jest na III piętrze w niskim budynku z lat 70 wykonanego z cegły.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij