dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 114 900 zł124 m² 8 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim premium o powierzchni ok. 125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce, w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

460 000 zł60 m² 7 618,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać nad morzem kup to mieszkanie. Oferujemy do sprzedaży - mieszkanie położone w centrum Kołobrzegu w budynku z windą Mieszkanie składa się z trzech pokoi - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł62 m² 6 897,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Tylko U mnie - oferta na wyłączność wspaniałe mieszkanie pod inwestycję na wynajem, wyjątkowy układ pomieszczeń. Jeśli chciałbyś zainwestować swoje pieniądze w najlepszy możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Walim

Walim,dolnośląskie

450 000 zł102 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:629 m²

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w spokojnej i malowniczej okolicy w Walimiu Nieruchomość o powierzchni 102 mkw, posadowiona jest na ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Garwarz

Nowy Garwarz,mazowieckie

530 000 zł162 m² 3 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 145m2 znajdujący się w miejscowości Nowy Garważ. Dom składa się z dwóch kondygnacji, które posiadają oddzielne wejścia. Parter domu posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł101 m² 21 287,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

I speak English, for an individual presentation please do not hesitate to get in touch directly. Z wielką przyjemnością prezentuję na sprzedaż gustownie urządzony apartament w Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

1 500 000 zł82 955 m² 18,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta 1,5 km od centrum Nowogardu. Działka o powierzchni 82955 m2 możliwość dokupienia jeszcze jednej działki wówczas areał powyżej 11 ha. Miejscowość nad jeziorem, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

909 999 zł163 m² 5 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 162 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 410 m2. lokal 1b Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadbrzeżna

Świdnica,dolnośląskie

1 290 000 zł239 m² 5 388,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy w Świdnicy. Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu niezwykły dom w Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 239,40 mkw, posadowiona na 543.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brukowa

Gdańsk,pomorskie

1 280 000 zł1 197 m² 1 069,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atuty: - duża działka o powierzchni 1197m2 - kameralna zabudowa domów - położenie na wzgórzu, z pięknym widokiem na panoramę Gdańska - możliwość podłączenia ogrzewania i wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Ząbki,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 833 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 48m mieszczące się przy ul. Wybickiego w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze bloku mieszkalnego wybudowanego w 2007r znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

579 000 zł101 m² 5 732,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zadbanego, solidnie zbudowanego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na działce o powierzchni 350 m2. Działka: powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Legionów

Rzeszów,podkarpackie

1 136 529 zł102 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartamenty w centrum. Inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w centrum Rzeszowa. Projekt obejmuje budynek mieszkalny IV-kondygnacyjny, dwu klatkowy z garażem podziemnym. Na parterze będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną w tarczynie wszystkie przyłącza są na działce 5 minut spacerkiem do centrumw sąsiedztwie osiedle domów jednorodzinnych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

232 200 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta sprzedaży nieruchomości przy Łódzkiej Manufakturze. Lokalizacja: łódź, łódzka Manufaktura Powierzchnia mieszkania: 46 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 z 3 Cena: 232200zł co daje 5000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania nowego i nowoczesnego, dla swojej rodziny! Mam do zaoferowania idealny, komfortowy, 47,5 metrowy apartament wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Miedziana Góra

Miedziana Góra,świętokrzyskie

804 000 zł6 700 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6700 m2 zlokalizowana w Kostomłotach 1, gm. Miedziana Góra. Działka o wymiarach ok. 15m (front) x 446 m. Lub 2 działki: 15m x223m. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Modlniczka,małopolskie

1 720 000 zł183 m² 9 398,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu, ofertę sprzedaży domu wolnostojącego z 7 arowym ogrodem na osiedlu zamkniętym w Modlniczce. Lokalizacja: woj. małopolskie /gm. Wielka Wieś/ Modlniczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

950 000 zł156 m² 6 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- bliźniak 4 lokalowy o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 156 m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Lublin,lubelskie

579 000 zł80 m² 7 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to słoneczne mieszkanie na Czechowie: 3 pokoje, łazienki, toaleta i oddzielna kuchnia. Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

945 000 zł56 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecamy mieszkanie! 3 - Pokojowe 56 m2 - stare miasto - ul. Sarego. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje po adaptacji mieszkania Nieruchomości, w trakcie remontu zlokalizowanej na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szynwałd

Szynwałd,kujawsko-pomorskie

4 000 000 zł555 m² 7 207,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:42 000 m²

Budynek pozbawiony barier architektonicznych z windą, systemem przyzywowym , przeciwpożarowy , oświetlenie awaryjne , zabezpieczony kamerami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi ,parkingiem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szpitalna

Lubsko,lubuskie

455 000 zł106 m² 4 292,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Lubsku przy ul. Szpitalnej, posadowiony na działce o powierzchni ponad 11 arów. Dom ustronnie położony z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Rzeszów,podkarpackie

1 359 710 zł124 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

5 522 660 zł212 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 5-pok. w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji w samym centrum miasta. Inwestycja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielno

Chmielno,pomorskie

551 250 zł194 m² 2 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości działki nr 327 położonej przy ul. Kartuska 26, garcz, 83-333 Chmielno. Przedmiotem licytacji jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

190 000 zł1 859 m² 102,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż płaska działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1859 m2, przylegająca do drogi asfaltowej. Media: prąd, linia telekomunikacyjna. Wodociąg miejski oraz kanalizacja miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł52 m² 13 365,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie przy Ul. Nyskiej, w dzielnicy Tarnogaj. Nieruchomość o metrażu 52m2, mieści się na 4 piętrze, nowego bloku, który znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

334 000 zł52 m² 6 445,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Duże słoneczne 2-pokojowe przy trasie północnej. Do sprzedania bardzo przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na czwartym, ostatnim piętrze, niskiego bloku po termomodernizacji przy Trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł102 m² 9 295,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim, nieopodal Stawów Walczewskiego. *** O domu *** Przestronny piętrowy dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszewicza

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł42 m² 12 997,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Czy marzysz o doskonale zlokalizowanym i funkcjonalnym mieszkaniu? A może rozważasz atrakcyjną inwestycję pod wynajem? Prezentujemy Ci wyjątkową ofertę! Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wytowno

Wytowno,pomorskie

3 200 000 zł31 414 m² 101,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy drodze powiatowej Rowy - Ustka. Działka 317/12 w miejscowości Wytowno, gmina Ustka ma dwóch właścicieli w udziałach po 1/2. Możliwość sprzedaży udziału 1/2 za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Stefana Batorego

Marki,mazowieckie

399 000 zł596 m² 669,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, marki, wszystkie media, mpzp Działka budowlana o powierzchni 596 m kw. znajduje się w Markach koło Warszawy, w powiecie wołomińskim. Marki mają doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wincentów

Wincentów,łódzkie

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 w Wincentowie. Aktualne warunki zabudowy pod zabudowę domu jednorodzinnego. Szerokość działki około 39 m długość około 27m Prąd , woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Garbarska

Radom,mazowieckie

435 000 zł66 m² 6 641,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe, na osiedlu Zamłynie. Wnętrze tworzy pokój dzienny ze słonecznym balkonem, trzy sypialnie, łazienka, oddzielne wc i osobna widna kuchnia. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł69 m² 9 550,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szanowni Państwo, polecam przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69 mkw zlokalizowane na wrocławskim Śródmieściu. Doskonała propozycja na cele inwestycyjne! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Goleniów,zachodniopomorskie

320 000 zł41 m² 7 862,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie znajduje się w na nowo powstającym osiedlu w Goleniowie. Inwestycja: 3 budynki ( łącznie 78 mieszkań ) w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wołomin,mazowieckie

377 000 zł48 m² 7 920,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,6m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Wołominie przy ul.Prądzyńskiego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł42 m² 13 270,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni, - sypialni, - łazienki, - holu, - balkonu. Ekspozycja okien na wschód co daje nam dobre doświetlenie. Do mieszkania przynależy piwnica. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m 2 w Świdnicy, z pobliżu Parku Centralnego. Mieszkanie usytuowane na parterze trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gryglewskiego

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł56 m² 14 803,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Trzypokojowe mieszkanie z loggią mieszczące się na 3 piętrze czterokondygnacyjnego budynku znajdującego się przy ul. Gryglewskiego w Gdańsku Oliwie (osiedle VII Dwór). Mieszkanie obejmuje: -.