dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Skarszewy,pomorskie

272 000 zł110 m² 2 472,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:966 m²

Skarszewy to niewielkie miasto leżące w północnej Polsce. Należy do województwa pomorskiego, powiatu starogardzkiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Skarszewy, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

469 000 zł1 008 m² 465,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1008 m2 położona w Chwaszczynie. Teren o kształcie prostokąta, płaska. Posiada dojazd do drogi gminnej. Dla nieruchomości obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne, słoneczne, przestronne i gustownie zaaranżowane mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w Dzielnicy Muzycznej. Nieruchomość z dostępem do prywatnego, bezpłatnego parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

797 999 zł66 m² 12 146,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór wielki/3pok./tramwaj/park/balkon/hit/top Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

685 000 zł76 m² 9 013,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż eleganckie mieszkanie o powierzchni 76 m2, w prestiżowym budynku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł72 m² 7 761,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia bardzo eleganckie nowoczesne trzypokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie o powierzchni 72,02 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

779 700 zł90 m² 8 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super Rejon Milanówka, bliźniak ok.90 m2. Ładna Działka. Przedstawiamy do sprzedaży Dom- 1/2 bliźniaka o powierzchni 90 m2 usytuowanego na ładnej działce. dom nr.1 Stan deweloperski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemena

Poznań,wielkopolskie

445 000 zł32 m² 13 901,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz przytulnego, świeżo wyremontowanego mieszkania? Zależy Ci na lokalizacji blisko centrum oraz terenów zielonych? A może chcesz zainwestować swoje oszczędności? bingo! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Jazowa

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł84 m² 5 933 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt magazynowy (garażowy) z możliwością aranżacji na dom przy ul. Jazowej | Drabinianka - Rzeszów Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować bardzo ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

439 000 zł39 m² 11 256,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł88 m² 10 188,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja obejmuje dwa budynki mieszkalne, jednorodzinne, dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, położone w Mińsku Mazowieckim. Lokal w stanie deweloperskim, daje przyszłym nabywcom wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

724 600 zł42 m² 17 199,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Kolejowa

Częstochowa,śląskie

380 000 zł2 205 m² 172,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2205 m2 położoną w Częstochowie przy ulicy Kolejowej 11 z możliwością postawienia hali. Działka obecnie zabudowana starym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wójtostwo

Wójtostwo,wielkopolskie

788 000 zł11 258 m² 69,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka rolna w miejscowości Wójtostwo, gmina Pobiedziska - nr działki 82/2, woda i prąd przy działce. Działka ma powierzchnię 11.258m2, nieregularny kształt (długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potokowa

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł47 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Maślicach - na pięknym osiedlu przy ul. Potokowej. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Rok budowy: 2015 Poziom: 2/2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dęblińska

Warszawa,mazowieckie

737 385 zł60 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,95 m2 w inwestycji z 2023 roku. Budynek znajduje się na Pradze-Południe tj. Gocławek przy ul. Dęblińskiej w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł58 m² 13 086,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja do 30.11.2023 Wyjątkowe mieszkanie z dużym ogrodem 135m2 | 3 pokoje + osobna kuchnia | 2 balkony Mieszkanie kwalifikuje się do Bezpiecznego Kredytu 2% Do sprzedania gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 025 000 zł147 m² 6 993,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 146,57 m2 położony w atrakcyjnej dzielnicy krzekowo/bezrzecze w Szczecinie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Ustowo

Ustowo,zachodniopomorskie

945 000 zł80 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy Państwu 1/4 część domu z 2019r - każda z części posiada własne, odrębne wejście oraz ogród. Do nieruchomości przynależą dwa miejsca postojowe. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

338 999 zł73 m² 4 621,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oleśnica/tanio/4pok./piwnica/PP/komórka/TOP/pociąg Polecamy Państwu na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie 73,36 m2 w cichej i spokojnej kamiennicy. Mieszkanie posiada : -4 duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł47 m² 11 824,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wrocław/rynek/stare miasto/balkon/piwnica/top/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 47,5 m2. Mieszkanie składa się z: -2 pokojowe mieszkanie (17,63m2+11,84m2) , -z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

609 994 zł55 m² 11 074,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oltaszyn Piekne 52m2 Piwnica M postojowe /hit/!premium/top polecamy ul. Parafialna (ołtaszyn), w bloku 4 piętrowym jak na wakacjach w Grecji. W środku budynku znajduje się atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozrywka

Kraków,małopolskie

545 000 zł42 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane obok Parku Reduta w Dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży pokój ok. 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

707 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,5m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z 1955 roku zlokalizowane na Pradze Północ w okolicy ronda Starzyńskiego. Budynek wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skarbka

Gdynia,pomorskie

350 000 zł47 m² 7 423,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:161 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny. Duże możliwości aranżacyjne wnętrza do przebudowy na wynajem lub do zamieszkania. Atuty: - okolica o niskiej zabudowie - działka 161m2 - 6km - 13 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

340 000 zł58 m² 5 892,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** R E Z E R W A C J A D O 8.12.2023r.! ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskiej kamienicy zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł37 m² 13 459,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 2/3 piętro, 37m plus balkon na wrocławskim osiedlu Krzyki-Klecina z 2000roku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe składa się: -Salonu z wejściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

538 999 zł54 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Psie Pole- poleska | 3 pok. | rozkład! Mieszkanie znajduje się na Psim Polu przy ulicy Poleskiej. Osiedle bardzo dobrze skomunikowe z centrum (6 linii autobusowych). Szybki dojazd do aow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Kraków,małopolskie

515 000 zł38 m² 13 602,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Możliwa negocjacja ceny przy zakupie za gotówkę. Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kazimierza Pużaka na Azorach. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

559 000 zł45 m² 12 395 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kameralne dwupokojowe mieszkanie, idealne dla singla, pary lub pod inwestycję, usytuowane na piątym piętrze w 6- piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

775 000 zł57 m² 13 596,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Aktualne - możliwość skorzystania z kredytu 2% Powierzchnia mieszkania: 57m2 Piętro 7/10 Termin realizacji: gotowe. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, co umożliwia przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koło,wielkopolskie

299 000 zł52 m² 5 780,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Nowa niższa cena! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do remontu, w pełni rozkładowe usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły przy ulicy Broniewskiego w Kole. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 750 000 zł265 m² 6 603,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Opis nieruchomości: dom został wybudowany w tradycyjnej technologii i wyróżnia się ciekawym dachem czterospadowym oraz dwiema lukarnami. Nieruchomość znajduje się przy ulicy prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

388 000 zł42 m² 9 282,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: piękne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - Wyżyny. Całe wyposażenie mieszkania w cenie! Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Grabówka

Grabówka,podlaskie

2 300 000 zł5 881 m² 391,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 5881 m2. Działka jest położona w Grabówce, w doskonałej lokalizacji - przy głównej drodze. Doskonała inwestycja! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

289 000 zł37 m² 7 770,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie nieduży, dwupokojowy, wygodny apartament Z centralnym miejskim ogrzewaniem położony na I piętrze W kamienicy na starówce. Ciche miejsce, parking dla mieszkańców, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

679 995 zł101 m² 6 748,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/dom/2 balkony/ogród/kolej/okazja/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Baczyna-Kolonia

Baczyna-Kolonia,lubuskie

990 000 zł173 m² 5 722,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 681 m²

Jedyny taki dom - dom kopułowy w gorzowie wielkopolskim Na sprzedaż jedyny taki i wyjątkowy dom wybudowany z wykorzystaniem technik budownictwa naturalnego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

525 000 zł61 m² 8 663,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Informacje pod numerem. Mieszkanie Z pięknym widokiem. Na sprzedaż 3 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 60,60 m2 położone na 4 piętrze (w budynku 4 piętrowym) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

1 377 000 zł184 m² 7 483,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Portugalia Madera Machico, porto da Cruz., inwestycja, sprzedaż. Piękny wolnostojący dom z salonem i dwiema sypialniami, położony w Porto da Cruz, machico. Fantastyczna okazja cenowa. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Białystok,podlaskie

529 000 zł50 m² 10 477,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko W premium nieruchomości Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Centrum miasta ul. Szpitalna. To wyjątkowa lokalizacja - poszukiwana przez klientów. To doskonałe miejsce do życia ale też.