dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

140 000 zł3 003 m² 46,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą zakupu działki budowlanej w okolicy Nowogardu. Działka usytuowana w malowniczej okolicy pośród zieleni, lasów, niedaleko do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł45 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament na prestiżowym osiedlu Nadmorski Dwór" - tuż przy plaży. Atuty: bliskość plaży wysoki standard budynku siłownia, sauny, sala klubowa, boisko do siatkówki mnóstwo terenów zielonych do.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł9 800 m² 29,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Skotnikach, gmina Ozorków. Działka budowlana o powierzchni 9800m2. Nie ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,40 m² 13 490,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, 2-pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego na V piętrze w niskim budynku z 2010 roku (z windą) na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł65,49 m² 12 490,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z dużym balkonem | Smart House | ul. Krakowska | promocja Wrocław, przedmieście Oławskie ul. Krakowska Inwestycja realizowana w dzielnicy Krzyki, na terenach dawnego browaru E. Haasego.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 052 m² 196,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Gliwicach przy ul. Strzelców Bytomskich, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

1 380 000 zł487 m² 2 833,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 449 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom z dużym zadbanym ogrodem, 5 minut pieszo od plaży jeziora Nowogardzkiego. Kajaki, klub żeglarski. Doskonałe warunki do wędkowania. Ścieżka spacerowo-rowerowa wokół.

Szczegóły ogłoszenia

12 975 000 zł2 817 m² 4 605,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: hala znajduję się przy obwodnicy. Ma świetny dojazd do całego trójmiasta a także bezpośredni dojazd do Autostrady A1 i S7 w kierunku Warszawy. Znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł103,40 m² 11 499,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe I 4 pokojowe z tarasem i balkonami | Muchobór Wielki | garaż | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103.40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50,95 m² 7 262,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,95 m2 położone na 4 piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł33 555 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt inwestycyjny, niezabudowany o powierzchni 33555m2 w miejscowości Łukowisko gm. Międzyrzec Podlaski powiat bialski. Nieruchomość usytuowana dosłownie przy samym węźle.

Szczegóły ogłoszenia

129 446 zł1 097 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Górznie 1097 m Szukasz miejsca na swój wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do Warszawy? Mamy coś wyjątkowego!.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł78,42 m² 2 920,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,79 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku wielorodzinnym. Największym atutem nieruchomości jest imponujący,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 105 m² 89,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1105m2 zlokalizowaną w cichej i malowniczej miejscowości Jednaczewo przy ul. Łomżyńskiej, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł6 807 m² 20,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość składająca się z dwóch działek budowlano-rolnych o łącznej powierzchni 6807m2 i wymiarach 29 x 234m. Działki są płaskie, częściowo porośnięte.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł1 878 m² 174,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! duża działka budowlana o powierzchni 1878 mkw. objęta aktualnym mpzp odległość od drogi asfaltowej ok. 150 metrów. Teren równy płaski. Bliska odległość do mediów ( prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50 m² 47,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Na sprzedaż dom posadowiony na 43 ar działce w miejscowości gminnej Komarówka Podlaska. Prezentuję Państwu dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym (letnia kuchnia-9,5 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 700 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1700m2 w Wąchocku przy ulicy Dolnej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 66m x 26m. Znaczny spadek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł77,80 m² 8 984,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 77,8 m , położony w ścisłym centrum Opola przy Plac Mikołaja Kopernika. To propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości z realnym.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł29,68 m² 6 738,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz przytulnej kawalerki w świetnej lokalizacji, z doskonałym dostępem do komunikacji i pełnej infrastruktury? To mieszkanie jest dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł16 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży gruntu przemysłowego o powierzchni 16 200 m2, położonego w miejscowości Trzek, gmina Kostrzyn Wlkp. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł76,20 m² 4 199,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie pow. 76,2 m2 + dodatkowo garaż murowany, pow. 33,3 m2 na dwa samochody, w cenie 80 000 zł. Mieszkanie położone jest na I piętrze kamienicy przedwojennej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

680 000 zł127 m² 5 354,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:615 m²

Nowa wyjątkowa oferta - dom nad stawami stary julianów Inwestycja skierowana do osób ceniących spokój, naturę oraz komfort życia w bliskiej odległości od miasta. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący w Adamowiznie k/grodziska Maz. posadowiony na urokliwej dużej działce 1630 m2. W skład domu wchodzi: parter: - przedsionek - Mała łazienka 4,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł80 m² 3 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny położony na działce o powierzchni 11,99 ara zlokalizowany w Lanckoronie przy ul. Paleckiej. Budynek z lat 40-tych XX wieku, nadający się do remontu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł72 m² 4 652,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy na Zarzeczu w Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 72m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł53,70 m² 19 739,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, 53,7 m2 na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Budynek: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł114 m² 5 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w otoczeniu kojącej zieleni, ale cenisz sobie błyskawiczny dostęp do miasta? Osiedle galene w Żarowie, tuż przy Stargardzie, to idealna odpowiedź na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 470 zł57,90 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na parterze i ciesz się własnym ogródkiem! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań parterowych w nowej inwestycji przy ul. Topolowej w Niepołomicach.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 51.984139, 20.947667 Łoś, ul. Prażmowska Numer Ewidencyjny 236/7 Media Woda - na działce Prąd - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 314 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2314 m, położona w bardzo dobrej lokalizacji w Knurówie, w dzielnicy Krywałd, przy ul. Zwycięstwa. Teren objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł58,88 m² 14 436,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego, komfortowego, trzypokojowego mieszkania z ogrodem oraz miejscem parkingowym na ul. Trawowej we Wrocławiu. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł1 476 m² 595,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą niezabudowanej działki gruntowej w regularnym (zbliżonym do prostokąta) kształcie o powierzchni 1476 m2 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200,90 m² 6 222 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 200,9 m , położony na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku z 1929 roku - tzw. "wieżowca Schabika", zaprojektowanego pod kierunkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł103 m² 16 990,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

NA sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy parku szczęśliwickim, ul. Drawska, warszawa Lokalizacja: warszawa, ul. Drawska Zabudowa: apartamentowiec Rok budowy: 2000 Technologia budowy: cegła Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

659 500 zł2 638 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o powierzchni 26,38a, zlokalizowana na osiedlu domów jednorodzinnych w podrzeszowskiej miejscowości Tyczyn. Warunki zabudowy pod dom jednorodzinny w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł125 m² 2 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 469 m²

Nowa niższa cena - 289.000zł! Dom wolnostojący na dużej działce. Czarne, ulica Łąkowa Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Czarnem przy ulicy Łąkowej, działkę nr 30/2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47,78 m² 10 255,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

** Oferta tylko w biurze knc city ** Polecam do zakupu mieszkanie 2 pokojowe (możliwość wydzielenia 3 pokoi ) o pow. 47,78 m zlokalizowane w kamienicy z cegły z roku 1910.