dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

591 000 zł35 m² 16 789,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu. Istnieje możliwość przeniesienia kuchni do pokoju dziennego i uzyskania tym samym oddzielnej sypialni. Świetne zarówno jako inwestycja na najem długo- lub krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

609 733 zł75 m² 8 103,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy Michałowskie

Budy Michałowskie,mazowieckie

880 000 zł177 m² 4 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bardzo Ładny Dom w Otulinie Lasów. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący parterowy o pow. ok. 177 m 2 , posadowiony na działce o pow. ok. 2000 m 2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Babica

Babica,podkarpackie

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Bardzo ustronna a zarazem bezpieczna, nieruchomość o powierzchni 76 ary (dwie działki w jednym kawałku), na jednej umieszczony drewniany dom z bala natomiast druga działka stanowi las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spalska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 098 900 zł165 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Nowy Dom ok.160m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 165 m2, posadowiony na działce ok 800 m2, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechosłowacka

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł44 m² 10 314,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czarnochowice,małopolskie

664 000 zł47 m² 14 136,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży 3-pok mieszkanie o podwyższonym standardzie, do wejścia. Miejsce parkingowe w cenie. Główne atuty nieruchomości: piekny widok prestiżowy budynek bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

840 000 zł55 m² 15 214,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu piękny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 48,37 mkw, zlokalizowany w nadmorskiej części Kołobrzegu, mieści się on na 7 i 8 piętrze, skąd rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

730 600 zł65 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 65,41 m2 w najpopularniejszej lokalizacji dzielnicy Ursus, nieopodal Factory Ursus. Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

373 000 zł49 m² 7 612 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 49m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Marszałkowskiej (os. Szydłówek). Mieszkanie składa się z: - salonu, - 3 pokoi, - kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

910 001 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium 3-pok/66m2 Nowe Żerniki Ogródek Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 zlokalizowane przy ul. Drohobyckiej (zamknięte osiedle) składające się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potokowa

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Maslice 3 pokoje 60m2 /garaż! Polecamy 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 60,00m2, położone na 1p/2p budynku przy ul. Potokowej we Wrocławiu, na osiedlu Maślice. Słoneczne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gromadzka

Czapury,wielkopolskie

469 000 zł75 m² 6 290,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Najistotniejsze cechy: duży ogród z tarasem Bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Ciechanów,mazowieckie

325 000 zł98 m² 3 316 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Ciechanowie o powierzchni użytkowej 61,70m2 ( mieszkanie znajduje się na poddaszu stąd powierzchnia po podłodze wynosi aż 98m2). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

857 000 zł69 m² 12 494,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy Tarchomina w pobliżu przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuźnia Nieborowska

Kuźnia Nieborowska,śląskie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 482 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalno - usługowy o powierzchni około 140m 2 , parterowy wraz zagospodarowanym poddaszem, niepodpiwniczony, posadowiony na działce około 1500m2. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grabowa

Osowiec,mazowieckie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy bliźniak w malowniczym otoczeniu blisko lasu. W okolicy sklepy, szkoły, przedszkola. Po sąsiedzku nowa zabudowa jednorodzinna. To miejsce idealne dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sztum

Sztum,pomorskie

140 000 zł34 m² 4 069 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję komfortowe mieszkanie w miejscowości Górki, województwo pomorskie, gmina Sztum przy skrzyżowaniu dróg krajowych 517 i 522. Zaledwie 7 min autem od Sztumu i 21 min od Malborka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

849 000 zł106 m² 8 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:955 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

430 000 zł31 m² 13 938,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność Państwu przedstawić 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 30.87m2 usytuowane na parterze, znajdującego się na ulicy Okulickiego. Mieszkanie składa się z: -przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Buszyno

Buszyno,zachodniopomorskie

120 000 zł5 659 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w centrum miejscowości Buszyno gm. Polanów, powiecie Koszalińskim. To mała wieś ok. 100 mieszkańców, o malowniczym położeniu wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rezedowa

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł46 m² 9 170,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Tylko u Nas! Przedstawiam Państwu doskonałą okazję zakupu słonecznego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,8m2 na atrakcyjnym trzecim piętrze niskiego budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 792 zł63 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Strzembosza

Mierzęcice,śląskie

135 000 zł665 m² 203,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o regularnym kształcie - prostokąt o wymiarach ok 31,5 m x 22,7 m. Teren płaski, bez starodrzewu, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Prąd w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc - oszczędność 12.000zł! Sprzedam apartament WYPOSAŻONY I URZĄDZONY POD KLUCZ W STANDARDZIE PREMIUM w bloku z 2023r. Najlepsza lokalizacja W mieście!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

289 000 zł46 m² 6 286,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Fabryczna. Omawiane mieszkanie o powierzchni 45,97 m2 zlokalizowane jest na 3 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

874 274 zł70 m² 12 484,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Jagodno-Osiedle robyg 2-apartamenty Inwestycja Przedstawiamy Państwu gotowiec Inwestycyjny: dwa mieszkania o powierzchni 35 m2 każde, z dwoma balkonami, dwoma miejscami postojowymi w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 290 000 zł170 m² 7 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 170 m2, posadowiony na ładnej działce Rozkład Domu Parter : - wiatrołap - kotłownia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jelenia Góra,dolnośląskie

310 000 zł51 m² 6 055,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie trzypokojowe z balkonem usytuowane na 4 i ostatnim piętrze bloku na Zabobrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

394 995 zł26 m² 15 429,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja Centrum ul. Inowrocławska 25,7m2 Piwnica *** Na sprzedaż kawalera 25,7 m2 znajdująca się w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin ul. Inowrocławska. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Kołobrzeska

Dygowo,zachodniopomorskie

2 499 794 zł38 095 m² 65,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 38095 m2 z mpzp pod tereny zabudowy produkcyjnej, baz, magazynow, składow, usług rzemiosła i handlu; oraz lokalizacji odnawialnych zrodeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

778 900 zł148 m² 5 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Przestronny Dom, bliźniak ok. 150 m2 Zewnętrzny. Super Okolica. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - Segment Zewnętrzny o powierzchni ok. 150 m2, w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

6 000 000 zł6 097 m² 984,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do zakupu pięknie położoną działkę o pow.ok.7 tyś.m2 w Wielkopolsce w miejscowości Wągrowiec. Według Planu Zagospodarowania Przestrzennego Terenu,na którym leży działka są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowicza

Bielsko-Biała,śląskie

418 000 zł54 m² 7 726,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferta prywatna. Sprzedam mieszkanie na Osiedlu Słonecznym, w wysokim bloku, na parterze. Mieszkanie składa się z: - salonu z kuchnią ok. 24 m2 (możliwość wydzielenia odrębnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. de Gaulle'a

Malbork,pomorskie

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Malborku 2 pokojowe z przedpokojem, dużą kuchnią i łazienką z oknem znajdujące się na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym, kamiennicy przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

999 000 zł156 m² 6 404 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Piękny Dom Parterowy wśród lasów i zieleni. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 155m2, usytuowany w pięknej okolicy, wśród zieleni i lasów, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

608 952 zł55 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa teraz niższa cena! poprzednia cena 614442 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Toruń,kujawsko-pomorskie

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko u nas Przedstawiam ofertę sprzedaży prawa do działki rod zabudowanej murowanym domkiem. Rod Rekreacja w Kaszczorku. Atrakcyjna lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Torunia jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pisanica

Pisanica,warmińsko-mazurskie

145 000 zł45 m² 3 231,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! sprzedane! północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku w Pisanicy k/ełku. Nieruchomość o powierzchni 44,87 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

1 019 000 zł85 m² 11 988,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu dużego, czteropokojowego mieszkania na warszawskim Ursynowie, położonego zaledwie 600 m. od dwóch stacji metra - Ursynów lub Stokłosy. Jest to nieruchomość idealna zarówno dla.