dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

560 000 zł2 014 m² 278,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ostania już działka (dalej już Lasy Państwowe) w Łapinie Kartuskim przy ul. Dzielnicowej. Mapy Google widzą miejsce jako Widlino ul. Dzielnicowa. 239/9 - 2014 m2. prostokątna, lekko.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł64,06 m² 5 775,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* I-piętro, 64 m2, 3 pokoje, 2 balkony, 2 piwnice, blok, mrągowo Na sprzedaż unikatowe przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Mrągowa przy ul. Królewieckiej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Mielno,zachodniopomorskie

2 649 000 zł512 m² 5 173,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:32

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko u mnie. (0%). To nie jest dom wakacyjny. To funkcjonujące przedsiębiorstwo ulokowane na jednej z najbardziej strategicznych mierzei w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 600 000 zł75 m² 34 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowej inwestycji sbm Dembud przy ul Słonecznej 29/31. Mieszkanie 75 m.kw + loggia, 3 pokoje łazienka i odrębna toaleta, piętro I. Loggia pow. 3,75 m kw. Wysokość mieszkania 3,05.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 000 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż dużą, prostokątną działkę budowlaną w dzielnicy Płonia. Nieruchomość dobrze położona, wokół zabudowa, media w drodze przy działce. Duży metraż stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł231,72 m² 14 668,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Dzień otwarty I 17 maja 2026 R. I rezerwacja terminu pod numerem   Rezydencja z duszą w sercu Starego Wawra | Działka 1365 m | Idealna dla rodziny Szukasz domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 700 m² 134,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na Sprzedaż: działki Budowlane w Malowniczym Pomlewie Idealne pod Twój Wymarzony Dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do natury i miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,10 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią o powierzchni 61,10 m2 znajdujące się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Pawła Włodkowica w Krakowie. * do remontu /.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł85,57 m² 19 749,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: 5 minut spacerem do plaży i morza Inwestycja z całodobową ochroną, siłownią i strefą spa Liczne tereny zielone oraz ścieżki rowerowe w okolicy Rezydencja Marina to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł317 m² 2 744,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż przestronny dom - idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 317 m , położony na działce 2400 m w spokojnej okolicy, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4-pok. o pow. 105 m2, usytuowane na 1-wszym piętrze kamienicy w najlepszym miejscu w Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzą: rozkładowe pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

171 000 zł13,37 m² 12 789,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Studio | centrum miasta | ul. Kilińskiego Na sprzedaż funkcjonalny miniapartament o powierzchni 13,37 m , zlokalizowany na parterze w oficynie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł720 m² 320,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 720 m Dołuje, 5 km od Szczecina Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Dołuje, zaledwie około 5 km od granicy miasta Szczecin. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł92,20 m² 8 242,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone na nowoczesnym osiedlu w Świebodzicach. Idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Boguchwały

Boguchwały,warmińsko-mazurskie

431 000 zł100 m² 4 310 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: dominika Olesińska 602*281*698 Ten uroczy dom z duszą, potencjałem i klimatycznym ogrodem wśród jezior to alternatywa dla Ciebie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł54,52 m² 10 454,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż, bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,52 m2. położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą. Lokalizacja - Osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł105,30 m² 20 883,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Elegancki apartament W sercu sopotu - enklawa spokoju tuż przy monte cassino 3 sypialnie | 2 minut od Monciaka | 5 minut do plaży | Garaż podziemny | miejsca parkingowe dla mieszkańców | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł102,31 m² 5 082,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż Zgorzelec, pawilony handlowe, parter. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 168,40 m2, zlokalizowany na parterze w zabudowie pawilonowej w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł135,71 m² 7 294,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie developerskim, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł113 700 m² 17,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:113 700 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 11,3700 ha, położony w miejscowości Pączewo, w gminie Skórcz, powiecie starogardzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 595 000 zł173,19 m² 9 209,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowoczesne domy W zabudowie szeregowej - sidzina, dębniki 173 m | Garaż | Taras | Podwyższony standard | Gotowe do odbioru N20 Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kameralne, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł96,87 m² 18 065,45 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Avenue Estate prezentuje funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie na klimatycznym osiedlu soho na Pradze Południe idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń, wygodę i miejski styl życia. Atuty 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 000 zł52,75 m² 8 947,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szczecin, gumieńce, lokal użytkowy, biurowy, usługowy, wykończony i gotowy do użytkowania, bez barier architektonicznych. Oferta bezpośrednia. 0% prowizji od kupującego. Wynagrodzenie pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,90 m² 9 374,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie w bloku. Mieszkanie nowe, wcześniej niezamieszkałe! Do wykończenia pozostały jedynie listwy przypodłogowe, skrzydła drzwiowe kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł115,16 m² 2 770,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 895 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do wykończenia, położony w malowniczej i spokojnej okolicy Zarośla Cienkiego, w otoczeniu natury, blisko lasu. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 622 zł106,09 m² 5 567 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokojowy apartament dwupoziomowy! Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nową bezczynszową inwestycje w stanie deweloperskim położoną w Nagawczynie na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł769 m² 357,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Geoportal: Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 769 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł55 m² 14 709,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, komfortowym, 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 55 m , położonym na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł559 m² 3 935,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka mieszkaniowa nr 450 /23 o powierzchni 559 m . Brak miejscowego planu zagospodarowania. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł61 m² 20 409,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących harmonii między naturą a miejskim stylem życia. Mieszkanie położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku im. Chełmońskiego, prowadzącego do.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,49 m² 11 279,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym i nowoczesnym osiedlu cztery pory roku! Idealne dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających spokoju i komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł673 m² 503,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Dopiewca Znakomita lokalizacja i pełne media! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 673.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 383 zł72,06 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 436 m² 208,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty są dwie działki w Jastrzębiku gm. Muszyna w centralnej części miejscowości. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2932m/kw składa się z dwóch działek: 128/1.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł983 m² 7 121,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:3 117 m²

Budynek handlowo - usługowy nadający się też idealnie na usługi motoryzacyjne jak i na inne branże. Lokalizacja ( znajduje się w powiecie opolskim bardzo blisko Opola) ma ogromne natężenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ganina

Ganina,wielkopolskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działki budowlane. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Ganina - oddalonej o 15 minut od Gniezna. Na sprzedaż więcej niż jedna działka, o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł10 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wycieczka do lasu to najlepszy sposób na błyskawiczne rozluźnienie dla Naszego organizmu i psychiki. Trochę dziś na uboczu i nieco zapomniany las daje szereg możliwości. Każdy dziś podąża.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł359,80 m² 4 002,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:390 m²

Kamienica inwestycyjna | centrum starogardu gdańskiego | ul. Tczewska Na sprzedaż atrakcyjna kamienica o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w ścisłym centrum Starogardu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 445 m² 633,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną, przestronną działkę o powierzchni 2445 m2, położoną w najatrakcyjniejszej dzielnicy Puszczykowa Niwka, przy ul.J. Matejki. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł44 m² 10 795,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m z przestronnym balkonem 5,6 m , położone na 6. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą na Osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł8 500 m² 46,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 85 arów, położona na pograniczu Grojca i Regulic w gminie Alwernia. Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu skąd rozpościera się widok na.