dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 744 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 744 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Skrajna

Ozorków,łódzkie

114 000 zł950 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

"Kupujcie ziemię, bo już jej nie produkują" mawiał M.Twain. Zatem macie Państwo możliwość zakupu działki lub kilku działek na obrzeżach Ozorkowa (pow.zgierski) przy ul.Skrajnej. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł38 m² 20 263,20 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Śródmieście , komfortowe 2- pokojowe mieszkanie usadowione na 10. piętrze w 14- piętrowym budynku z lat 60. Budynek zadbany, w bardzo dobrym stanie technicznym, zarządzany przez prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Paruszka

Paruszka,wielkopolskie

269 000 zł99 m² 2 728,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową ? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska! Na sprzedaż! Bezczynszowe, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

498 989 zł45 m² 11 039,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

U. Ekonomiczny / pełna komunikacja / 2 pokoje Polecamy na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowaną przy Parku Skowronim i Uniwersytecie Ekonomicznym. Nieruchomość ma dostęp do pełnej bazy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

799 000 zł86 m² 9 304,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Czteropokojowy apartament o pow. 85m2, na wysokim parterze, dla osób ceniących wnętrza o wysokim standardzie. Zalety mieszkania: - wysoki standard, - gotowe do wprowadzenia, - przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

123 456 789 zł7 165 m² 17 230,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 7165 m2 bezpośrednio przy Al. Wojska Polskiego , w kształcie prostokąta , możliwość podziału na 7-8 działek. Media w drodze. Blisko do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock Mały

Otwock Mały,mazowieckie

347 990 zł41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w III etapie inwestycji. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 40,94 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 20,99 m2, pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,mazowieckie

1 599 000 zł220 m² 7 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: blisko park kampinos / dom z 2020r /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotniki

Złotniki,wielkopolskie

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom 160 m2, 5 pokoi, złotniki uwaga! dla biura! Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 000 zł141 m² 5 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przestronny Bliźniak ok.142.m2.B.Ładna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 142m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

479 000 zł64 m² 7 484,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, usytuowanego na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w Gryfinie na osiedlu Górny Taras. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

345 000 zł45 m² 7 671,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania położonego na 1 piętrze w bloku z cegły z lat 50-tych. Lokal o powierzchni 44,97 m2. ; dwustronnej wystawie okien. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kąkolówka,podkarpackie

1 649 000 zł200 m² 8 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Masz już dosyć wielkomiejskiego zgiełku? Marzysz o pięknym, świeżo wyremontowanym domu, w którym w zimowe dni spędzisz czas przy kominku w salonie lub w jacuzzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina

Szczecin,zachodniopomorskie

359 995 zł46 m² 7 758,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja. 0% prowizji. za pośrednictwo przy zakupie tego mieszkania. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe 46,4m2 z widną kuchnią. Położone jest na 1 piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wołomin

Wołomin,mazowieckie

950 000 zł153 m² 6 217,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu w stylu Hampton, czyli letniskowych domów Nowojorskiej elity. Oferowana jest połowa domu z 2016 r. w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

449 000 zł67 m² 6 701,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż eleganckie i klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w wyjątkowej, zielonej okolicy Sosnowca. Funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 67 m2, w którego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

800 000 zł124 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Z wielką przyjemnością prezentuję dom wolnostojący, parterowy znajdujący się w Sędzinku - koło Buku, niespełna 38 km od miasta Poznania. Na działce o powierzchni 1006 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

898 999 zł88 m² 10 181,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3POK./GARAŻ/OGRÓD80M/TARAS/PARTER/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Radom

Radom,mazowieckie

1 400 000 zł450 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 194 m²

Sprzedam halę usługowo-handlowo-magazynową o powierzchni 450m2, znajdującą się na działce o powierzchni 2194 mkw. Obiekt położony na obrzeżach Radomia (około 8 km) przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł26 m² 15 785,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. W ofercie mam dla Państwa kawalerkę w okolicach ul. Mehoffera. Doskonale skomunikowana okolica, idealna pod wynajem. Nie masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ametystowa

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł76 m² 10 118,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla rodziny - lokal zlokalizowany na 1 piętrze w niskiej zabudowie, gdańsk - Łostowice. Osiedle Kolorowe. Atuty: prężnie rozwijająca się dzielnica Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 900 zł126 m² 6 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Nowy Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom- 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim, o powierzchni ok.125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce. Dom nr.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie nowocześnie urządzone w samym Centrum w trzypiętrowym bloku. Zadbana klatka schodowa ,wygodny , zamykany parking dla mieszkańców. Grube mury,ocieplenie bloku , wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwe mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 80m2 z 80m2 ogrodem oraz dwoma miejscami postojowymi na zamkniętym kameralnym osiedlu na Warszewie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł52 m² 13 531,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne i słoneczne mieszkanie - 3 pokojowe w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Jagodno, ul. Kajdasza. ***********luksusowy Apartament w stylu glamour!**********.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krzeczkowo

Krzeczkowo,podlaskie

750 000 zł111 200 m² 6,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Chciałem zaznaczyć, że nie współpracuję z pośrednikami, przez co nie trzeba płacić prowizji. (Pośredników proszę o nie kontaktowanie się.) Na sprzedaż działka 11,12ha. leśno-rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

510 000 zł84 m² 6 011,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

NA spzedaż, dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,40m2, umiejscowione na 3 piętrze, w niskim bloku na osiedlu Europejskim, przy ul. Wiedeńskiej w Gorzowie Wlkp. *Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

258 000 zł70 m² 3 685,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-6 w układzie 2x2 położonego na piątym piętrze w bloku przy ul.Zielonej. W pokojach na ścinach tapety, podłogi panele, kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 128 900 zł71 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji firmy LCC/ develia w Krakowie na ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

519 500 zł72 m² 7 175,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/4pok/lux/balkon/piwnica/okazja!/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowe i w pełni rozkładowe - 4 pokojowe mieszkanie położone w Oleśnicy przy ulicy Klonowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Orła Białego

Bogatynia,dolnośląskie

85 000 zł26 m² 3 244,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! kawalerka do remontu, pow. 26,20 M2, II piętro! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje wyjątkową propozycję dla singli, par oraz inwestorów. Kawalerka, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 290 000 zł262 m² 4 923,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:949 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny a moze jesteś inwestorem i chciałbyś zainwestować w dom z mozliwością zrobienia 3 niezależnych mieszkań blisko miasta Krakowa? Moja oferta powinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

560 000 zł100 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:405 m²

_ _ _ sprzedany 23/10/2023 _ _ _ Parterowy całkowicie podpiwniczony dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 100 m2 na działce 405 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych w Grójcu. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czesława

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł41 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Marzysz o mieszkaniu w kamienicy? Zależy Ci, aby było dobrze zagospodarowane? A może szukasz dobrego rozwiązania na ulokowanie zaoszczędzonych środków i uzyskanie pokaźnej stopy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łęczna

Łęczna,lubelskie

140 000 zł1 874 m² 74,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1874m2 w Łęcznej - Osiedle Kolonia Trębaczów! Teren płaski. Kształt działki zbliżony do prostokąta. Czwarta linia zabudowy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł36 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Grochowskiej 237 na warszawskiej Pradze Południe, nieopodal Parku Skaryszewskiego, o powierzchni 35.7m2, które z pewnością przyciągnie uwagę zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż Mieszkanie 2 - pokojowe w atrakcyjnej cenie Mamy przyjemność zaprezentować państwu unikalne mieszkanie 2 - pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lubin

Lubin,dolnośląskie

380 000 zł74 m² 5 142,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 73,90 m2 na osiedlu Ustronie IV na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z : 4 pokoi Łazienki wc Jasnej Kuchni Przedpokoju Balkonu do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł34 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,50 m2 w centrum rzeszowa przy ul. Lenartowicza. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

749 000 zł75 m² 10 013,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży komfortowy apartament o pow. 74,8 m2 położony na 3 piętrze w budynku trzypiętrowym. Do apartamentu przynależy ogromny taras. Taras jest nasłoneczniony z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

418 500 zł37 m² 11 356,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: balkon z ładnym widokiem kameralne osiedle blisko terenów zielonych przystępne ceny mieszkań data.