dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 268 ogłoszeń

439 000 zł74,86 m² 5 864,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczecin, centrum, aleja Jana Pawła, jasne Błonia, mieszkanie, na sprzedaż. Możliwość podzielenia mieszkania na 3/4 pokoje. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w urokliwej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,12 m² 13 883,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 100,12 m2 przy ulicy Witolda. To jedna z najszybciej rozwijających się części Rzeszowa, położona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł400 m² 1 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 641 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje kamienicę o powierzchni użytkowej 220m2 znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn-Kawodrza. Usytuowana na działce o powierzchni 2641m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł752 m² 3 976,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja dla inwestorów i pasjonatów branży eventowej! Na sprzedaż sala weselna z hotelem, miejsce stworzone do celebrowania najpiękniejszych chwil w życiu. Elegancja,.

Szczegóły ogłoszenia

991 800 zł3 306 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki budowlane położone w miejscowości Lipniak na terenie gminy Konopnica, o łącznej powierzchni 3306 m2. Nieruchomość skład się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł66,10 m² 12 329,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m na wrocławskim Poświętnem. Doskonała propozycja dla rodziny lub pary. Sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60,20 m² 9 102,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Unruga w Gdyni. Dane nieruchomości: pomieszczenia: trzy ustawne pokoje, kuchnia, łazienka oraz osobne wc, przedpokój, powierzchnia mieszkania: 60.2m, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 127 zł68,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,33 m2 przy lesie, na powierzchnię 68,33 m2 składa się: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -pokój -łazienka -wc -hol.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57 m² 19 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do morza tylko 500 m2. Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,70 m² 7 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:34 m²

Plewiska | Szeregowiec z ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony przy cichej, jednokierunkowej ulicy w Plewiskach. Nieruchomość z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł104,54 m² 6 409,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3 przy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł87,73 m² 5 687,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w domu na parterze z tarasem, ogrodem, garażem, piwnicą w cudnej lokalizacji Bydgoszcz Jary. Mieszkanie mieści się w domu z lat 50-tych w zabudowie bliźniaczej na.

Szczegóły ogłoszenia

429 030 zł1 362 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na os. Piaski Gorzów Wlkp., ul. Owocowa Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1362 m2, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł121 m² 9 876,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament 4-pokojowy na nowym osiedlu w Elblągu. Lokal powstał przez połączenie dwóch mieszkań o pow. 67,8m2 i 53,15 m2 znajdujących sie obok siebie na ostatnim trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 341 m² 120,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w cichej uliczce , najlepsza ekspozycja południowo-zachodnia. W mpzp oznaczone mn, pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniowąmiejsce nastraja do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 100 zł64,75 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą, loggią i balkonem Symbol Mieszkania - DM13 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 65,48 m2, loggia 5,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł131,54 m² 9 875,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż wyjątkowy penthouse na Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku na samym szczycie budynku z pięknym panoramicznym widokiem na okolicę i rzekę San! Penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

1 465 000 zł61,93 m² 23 655,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni ponad 61,93 m przy ulicy Piotra Borowego w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja Emaus Garden to osiedle dla osób ceniących aktywny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 365 zł62,31 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł925 m² 232,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 925 m , zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Janowice, w gminie Bestwina, powiat bielski,.

Szczegóły ogłoszenia

2 338 000 zł480 m² 4 870,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 338 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży chłodni. Chłodnia zlokalizowana jest w Tychach przy ul. Objazdowej nr 30a. Teren na którym zlokalizowana jest chłodnia leży zgodnie z ustaleniami mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka blisko centrum Na sprzedaż przytulne, ciepłe i bardzo jasne mieszkanie położone na 1. piętrze w Legnicy, w spokojnej i zielonej okolicy przy Parku Gdańskim. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Raj

Raj,warmińsko-mazurskie

99 000 zł3 138 m² 31,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój własny kawałek Raju - Działka pod lasem z widokiem na staw 2 km od Morąga! Szukasz miejsca, gdzie zapach lasu towarzyszy Ci przy porannej kawie, a do miasta dojedziesz w 4 minuty? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł31,41 m² 12 702,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość zlokalizowaną na czwartym piętrze w bloku z widną. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym 17,25 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 500 m² 186,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki, na której możesz realnie budować, a nie tylko liczyć na wz? Masz dość niepewności, odmów i przeciągających się procedur? Ta oferta rozwiązuje ten problem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł86,34 m² 5 547,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga: zmiana ceny z 499 tyś zł na 479 tyś zł. Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83,71 m , idealne dla rodziny szukającej przestrzeni i wygody. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,70 m² 8 879,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze zostało stworzone z myślą o codziennym komforcie - szczególnie dla rodzin z dziećmi, które cenią funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 501 m² 366 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka 1501.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 850 m² 116,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 3850 m, w tym 550m stanowi wydzielona droga dojazdowa, zapewniająca prawnie uregulowany dostęp do nieruchomości. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

615 490 zł50,45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z dużym tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 50,45 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł42,44 m² 3 309,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Do sprzedania Mieszkanie położone w Głuszycy przy ulicy Bohaterów Getta w małej kamienicy. Idealne pod zakup pod inwestycje lub jaką baza wypadowa w okoliczne góry Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 766 m² 77,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Oferta dotyczy działek o numerach B nr 283/247 i C nr 283/248 Powierzchnia działek: ok 2766 m2 Powierzchnia działki B ok 1384 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł43,40 m² 9 792,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4m , położone przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 476 zł65,72 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Centrum Polkowicac "wołodyjowskiego" W cenie mieszkania klimatyzacja oraz rolety zewnętrzne! Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46,23 m² 16 850,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pok mieszkanie (z możliwością aranżacji na 3) w inwestycji Bunscha Park / ul. Federowicza/ miejsce garażowe / kom.lokatorska Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję nowoczesne, 2-pok.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł3 000 m² 119,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3000 m2 nad morzem - Kopań | 1000 m do plaży | mpzp | część budowlana + łąki Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 położona w miejscowości Kopań, zaledwie: ok. 1000.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł73,80 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka. Klimatyczne mieszkanie w nowoczesnym stylu na ogrodzonym, zamykanym monitorowanym terenie. Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA spzredaż / komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,9 m2 z balkonem. - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne okna trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,51 m² 4 963,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-6 o powierzchni 70,50m2 usytuowane na III piętrze w wysokim bloku przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: cztery pokoje, kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł134 m² 11 902,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Oferujemy do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o powierzchni 134mkw, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Ptasim w Katowicach. Idealny pod kancelarię prawną, biuro projektowe i szeroko.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł134,65 m² 9 803,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk, ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego (siedlce). Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 134,5 m , zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, tuż przy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij