dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 848 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skowronia

Kraków,małopolskie

207 000 zł20 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: oto Alternatywa - na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 20,5 m2 w stanie deweloperskim, położona w dzielnicy Wola Duchacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

527 936 zł36 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 36,16 m2 nr 97 mieszczący się na 7 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Gdynia,pomorskie

799 000 zł80 m² 9 963,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o zachwycającym widoku obejmującym również część Zatoki Gdańskiej. Idealne dla wymagających klientów, zlokalizowane na drugim z trzech pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

557 810 zł51 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,47 m2. Usytuowane na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku. Zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. Milionowej. Sprzedaż na zasadzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

3 990 000 zł178 m² 22 396,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Ekskluzywny penthouse znajduje się na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów w najbardziej pożądanej części Wilanowa przy ul. Prymasa Augusta Hlonda. Ten wyjątkowy apartament usytuowany na czwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzeziny

Warzymice,zachodniopomorskie

550 000 zł40 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze niskiego bloku na osiedlu Brzeziny w Warzymicach z 2012 roku. Nieruchomość ma 40m2 w skład której wchodzą: pokój dzienny 16,5m2. pokój 8,27m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 000 000 zł558 m² 5 375,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy! Niepowtarzalna oferta! Prezentujemy na sprzedaż budynek biurowo-usługowy położony w Zielonej Górze. Część biurowa prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł48 m² 8 765,69 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe z doskonałą lokalizacją w samym centrum Szczecina Cena: 419 000 pln Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni 48 m to doskonała inwestycja zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

579 000 zł420 m² 1 378,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta nr 273/9434/ogs. Na sprzedaż działka ponad 4 ary ( ponad 420 m2 ) położona w Mielnie ( Unieściu ) na wąskim pasie pomiędzy morzem a Jeziorem Jamno. Teren jest położony w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

891 648 zł52 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (e4b) w dzielnicy Wola Justowska o powierzchni 51,84 m2 składającego się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,9 m2, zlokalizowane przy ulicy Wojska Polskiego. To atrakcyjne mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czorsztyńska

Kraków,małopolskie

159 000 zł15 m² 10 461 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: oto Alternatywa - na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 15,2 m2 w stanie deweloperskim, położona w dzielnicy Kozłówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

762 906 zł89 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera świetna lokalizacja idealne pod inwestycje Gorąco polecam mieszkania apartamentowe na nowej inwestycji w Jelczu! Budynek dwu piętrowy w którym będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Dzikowska

Fasty,podlaskie

182 000 zł1 035 m² 176 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni od 1035 do 1100 m2, położone w Fastach , gmina Dobrzyniewo Duże. cena 175 zł/m2! Działki w kształcie prostokąta, z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brenna

Brenna,śląskie

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Budynek mieszkalny o charakterze rezydencjonalnym. Obiekt będzie zlokalizowany na niewielkiej działce z widokiem na góry i bezpośrednim dojazdem z drogi publicznej asfaltowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzut

Urzut,mazowieckie

1 249 900 zł124 m² 10 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przestronny Dom ok. 125 m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, nowoczesny Dom Wolnostojący, o powierzchni ok. 124 m2, usytuowany na ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Sulejówek,mazowieckie

950 000 zł113 m² 8 419,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie w malowniczej części Sulejówka Miłosnej. Jest ono usytuowane w idealnej odległości od pociągu skm oraz km (1.3 km - 25 min do centrum Warszawy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

789 000 zł73 m² 10 858,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Robot sprzątający w cenie mieszkania. Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72,66 m2 na iiip /iiip z widokiem na tereny zielone, lublin, ul. Jemiołuszki. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 905 zł41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł53 m² 10 357 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki parter, duży balkon, funkcjonalny układ. Dostępne od zaraz. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szewce

Szewce,wielkopolskie

319 000 zł1 040 m² 306,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka, budowlana 1040m2, sprzedam, szewce-Gowarzewo k/poznania 319000zł. Zapraszam do obejrzenia działki, jest w przepięknej, zacisznej okolicy, w otoczeniu przyjemne i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

844 743 zł60 m² 13 965 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! Inwestycja gotowa - oddana do użytkowania Na sprzedaż nowe mieszkanie trzypokojowe. Za realizacje przedsięwzięcia odpowiada jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Kalisz,wielkopolskie

270 000 zł42 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle asnyka- 2 pokoje Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe o pow. 42,30m2, położone na IV piętrze z balkonem. Okna drewniane, na podłodze w pokojach i przedpokoju wykładzina lentex,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

750 000 zł131 m² 5 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość, dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka łączony garażem o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na ładnej działce. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

697 854 zł62 m² 11 185,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rozkładowe na Gaju duże/winda/inwestycja/bk 2%/okazja Oferujemy na sprzedaż ładne duże mieszkanie trzypokojowe znajdujące się przy ul. Orzechowej na Wrocławskim gaju. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

449 000 zł44 m² 10 274,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - 7 minut pieszo do stacji skm - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego - 3 minuty pieszo do Parku Kilońskiego - 10 minut do Centrum Gdyni - 15 minut do plaży miejskiej w Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł71 m² 17 957,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowe mieszkanie Z sauną 2 tarasami na mokotowie budynek: nowoczesny kompleks mieszkalny znajdujący się w doskonale skomunikowanej części Mokotowa, przy Alei Sikorskiego. Otoczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

287 000 zł55 m² 5 218 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

AS nieruchomości poleca; słoneczne I przestronne mieszkanie dwupokojowe Elbląg, ul.T. Kościuszki * Po remoncie. * dwupokojowe. * drugie piętro. * centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wojska Polskiego

Kobyla Góra,wielkopolskie

430 000 zł3 569 m² 120,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

- zjazd na drogę wojewódzką. - zapewnienie dostawy prądu, wody i kanalizacji. - przy zatoce autobusowej. - warunki gruntowe bardzo dobre. - możliwy podział na 2-4 mniejsze działki. - możliwości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

290 000 zł37 m² 7 772,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie (37 mkw) przy ul. Bratysławskiej na Łódzkim Karolewie. Mieszkanie usytuowane na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twardowskiego

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł54 m² 9 065,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 położone na 2 piętrze w niskim bloku ulicy Jana Twardowskiego. Mieszkanie dwustronne - wschód - zachód. Mieszkanie składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

499 950 zł55 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe W cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakroczymska

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł55 m² 20 689,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestawiamy elegancki apartament na sprzedaż w samym sercu warszawskiego Nowego Miasta. Mieszkanie jest usytuowane na parterze jednej z głównych i najładniejszych uliczek Nowego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łukanowice

Łukanowice,małopolskie

3 990 000 zł10 600 m² 376,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o powierzchni 1,06 ha zlokalizowana w miejscowości Łukanowice koło Tarnowa przy trasie wylotowej nr 94 z Tarnowa na Brzesko, bochnię i Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł168 m² 3 840,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom energooszczędny w zabudowie szeregowej z ogródkiem. Termin Oddanie III kw 2024 / Bez podatku pcc lokalizacja Bardzo spokojna okolica, działka od strony ogródka graniczy z wolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

534 300 zł52 m² 10 374,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe 2 pokojowe mieszkanie Z komórką lokatorską wieliczka N20 Nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 51,5 m2 usytuowane na parterze w budynku z 2023 roku. Osiedle: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł48 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Warszawy, na granicy Woli i Śródmieścia przy ul. Waliców, w pobliżu ronda onz. Mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł36 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Oba pomieszczenia są jasne, z obfitą ilością naturalnego światła. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sztumska Wieś

Sztumska Wieś,pomorskie

125 000 zł1 693 m² 73,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta, powierzchnia 1693 mkw. Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę w urokliwej miejscowości Sztumska Wieś. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hery

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł39 m² 15 518,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m znajdujące się na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z windą, z ekspozycją okien w kierunku północno-wschodnim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 260 zł26 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.