dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 744 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 744 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Środowa

Szczecin,zachodniopomorskie

564 600 zł30 m² 19 048,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż idealny gotowiec inwestycyjny w Arkona Residence z 2022 r. znajdujący się na szczecińskiej Starówce. Nieruchomość została kompleksowo wykończona w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

997 000 zł68 m² 14 770,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3 - pokojową przestronną, bardzo dobrze doświetloną oraz rozkładową nieruchomość usytuowaną w spokojnej i zazielenionej okolicy tuż obok Parku nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł34 m² 10 264,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwu pokojowa nieruchomość otoczona zielenią w centrum miasta. Mieszkanie przeszło gruntowny remont: trójszybowe okna z wywietrznikami, ogrzewanie sterowane wifi, nowe podłogi, drzwi. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Malbork,pomorskie

205 000 zł29 m² 6 972,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Malborku, ulica Sienkiewicza 56, o powierzchni 29,40 mkw, znajdującego się na 3. piętrze po kapitalnym remoncie. Mieszkanie cieszy się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

119 000 zł43 m² 2 761,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania do kapitalnego remontu i własnej aranżacji. Lokal znajduje się na 2 i ostatnim piętrze kamienicy w Sobieszowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 299 000 zł226 m² 5 748 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni ok. 225 m2 na pięknej działce o powierzchni ok.1 320 m2 , Rozkład Domu : Parter : - kuchnia - duży salon z jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turkusowa

Goleniów,zachodniopomorskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż bliźniak w stanie deweloperskim. Gotowy. Wygodny metraż, do elastycznej aranżacji (jak na przykładowych zdjęciach). Na parter składają się następujące pomieszczenia: - garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł53 m² 5 861,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Grębiszew

Grębiszew,mazowieckie

139 000 zł7 900 m² 17,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy pięknie położone dwie działki we wsi Grębiszew o łącznej powierzchni 7900m2 Pierwsza działka rolna nr 124 z możliwością zabudowy mieszkaniowej i usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krubin

Krubin,mazowieckie

320 000 zł1 139 m² 280,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 1139 m2, położona w Krubinie gmina Wieliszew. Działka w kształcie trapezu , nieogrodzona, płaska. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Trębacza

Kraków,małopolskie

165 000 zł14 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal kupujesz bezpośrednio od właściciela, dzięki czemu oszczędzasz na prowizji dla biura nieruchomości. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka na drugim piętrze w kameralnej, dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł67 m² 8 805,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 67mkw a użytkowej 62,3mkw. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w budynku 8 piętrowym z windą. Do lokalu przynależy balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kukułki

Toruń,kujawsko-pomorskie

700 000 zł1 024 m² 683,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Toruniu, stawki Południowe, ul. Kukułki 10 o pow. 1024m2 o wymiarach 36x31m z przyłączami wody, kanalizacji, prąd, gaz, orange, z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Doki

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł23 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe Mieszkanie w Gdańsku - Twoje Ostoja w Sercu Miasta! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykłą okazję - urokliwe mieszkanie o powierzchni 23 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Źlinice

Źlinice,opolskie

509 000 zł120 m² 4 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Sprzedaż dom wolnostojący, II kondygnacyjny, pow. ok. 120 m2. z poddaszem do adaptacji, działka 870 m2 - Źlinice, gmina Prószków. Budynek mieszkalny wolnostojący,w całości podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyrobka

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł49 m² 11 384,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest na ulicy osiedla Morena, co gwarantuje ciszę i spokój. Dodatkowo, w okolicy znajduje się duży plac zabaw i teren zielony na lekkim wzniesieniu. Bliskość linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 099 000 zł155 m² 7 090,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom o pow. 155 m2 na działce o pow. 409 m2 zlokalizowany w Starych Babicach. Nieruchomość usytuowana na terenie kameralnego, spokojnego osiedla z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 000 zł83 m² 8 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 83m2, posadowiony na ładnej działce o pow. 380m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

510 000 zł54 m² 9 504,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecamy do sprzedaży mieszkanie Z garażem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego komfortowego mieszkania, przepięknie wykończone i umeblowane. Mieszkanie o pow. 53,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Gadka,mazowieckie

229 000 zł5 527 m² 41,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Gadka w gminie Kołbiel. Teren na którym położona jest oferowana nieruchomość objęty jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

378 924 zł42 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Otwock,mazowieckie

429 000 zł65 m² 6 625,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,75 m kw. zlokalizowanego w Otwocku na osiedlu przy ul. Giżyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miła

Chorzów,śląskie

639 000 zł81 m² 7 868,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Takie oferty nie trafiają się często! ** ponad 80 m2 z tarasem na południe ** piękny widok ** mnóstwo światła ** taras w salonie + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrodzenia

Brzeg Dolny,dolnośląskie

445 000 zł67 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży przestronne, słoneczne, acz nietypowe w rozkładzie mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem (4,85m2), położone w pobliżu dolnobrzeskiego rynku, przy parku miejskim, ok.30km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł68 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| mieszkanie kwalifikuje się do programu bezpieczny kredyt 2% Oferujemy Państwu czteropokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 67,5m2, usytuowane przy ul. Borowego 6, na Jelonkach Północnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrząszczyce

Chrząszczyce,opolskie

1 170 000 zł130 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania nowy, komfortowy dom wolnostojący, parterowy, wybudowany na działce o powierzchni 750 m2, zagospodarowanej, znajdujący się w Chrząszczycach gmina Prószków. Rozłożysty, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedziowa

Radzionków,śląskie

210 000 zł48 m² 4 360,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,16m2 zlokalizowane w Radzionkowie przy ul. Miedziowej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Atuty nieruchomości: - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

659 000 zł56 m² 11 873,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: przepięknie wykończone 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w inwestycji "grunwaldzka 25 Apartamenty" Powierzchnia: 55,4m2 Możliwość zakupu przypisanego do mieszkania miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

630 123 zł42 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Krakowie przy ul. Bohaterów Września usytuowane na piątym piętrze w budynku z windą. Posiadam w ofercie również inne mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

483 060 zł29 m² 16 808 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 28,76m2 znajduje się na 5 piętrze 7 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

570 670 zł38 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowe apartamenty 100 M do plaży! IV etap już w sprzedaży! Apartament 1.B.05 Promocja: w cenie apartamentu wykończenie pod klucz Cena brutto apartamentu wynosi: 570 670,00 zł ("pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 150m2 posadowiony na działce 420m2. Na parterze znajduje się : salon, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Piętro domu stanowią dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

495 000 zł119 m² 3 865,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 119,3m2 + ogród. Dom zostanie oddany w stanie surowym zamkniętym z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Przejrzysta

Lublin,lubelskie

894 000 zł4 785 m² 186,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki zlokalizowanej w Lublinie os. Szerokie przy ulicy Przejrzystej. Na działce o powierzchni 4 785 m2 znajdują się dom oraz budynki gospodarcze. Dom obejmuje dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

469 999 zł54 m² 8 774 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz nowoczesnego mieszkania w nowym budownictwie, zależy Ci na wysokim komforcie życia? Mam wyjątkową ofertę, która spełni twoje oczekiwania. Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbuszowa Górna

Kolbuszowa Górna,podkarpackie

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia uroczego domu o powierzchni użytkowej 100 m2, położonego na przepięknej działce o powierzchni 1100 m2. Domek znajduje się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dedala

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł62 m² 12 299 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania 3 pokojowe , rozkładowe mieszkania na Gocławiu w świetnym miejscu komunikacyjnym. A jednocześnie cisza i spokój. Mieszkanie w dobrym stanie do wprowadzenia. Kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaworzno,śląskie

649 000 zł82 m² 7 891,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4 pokoje wysoki standard z pełnym wyposażeniem! | Jaworzno bursztynowe wzgórze! Ul. Podwale zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Tarnów,małopolskie

379 000 zł73 m² 5 223 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

ul. Krasińskiego 7b, tarnów Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w kamienicy w centrum miasta. Idealne na wynajem lub do zamieszkania dla większej rodziny. Zlokalizowane w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojskowa

Warszawa,mazowieckie

1 645 000 zł156 m² 10 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

W sprzedaży skrajny segment z garażem na Zaciszu. Cicha okolica, w sąsiedztwie spacerowy deptak nad kameralnym kanałkiem, a to wszystko niedaleko stacji metra. Zapraszam, ta oferta nie.