dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

398 999 zł65 m² 6 129,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Centrum/oława/browarniana/3pok./ROZKŁAD/TANIO! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2. Mieszkanie do remontu mieści się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Generalskim w centrum Opola. Nieruchomość o powierzchni 56m2 znajduje się na wysokim parterze niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Leszno

Leszno,wielkopolskie

390 000 zł143 m² 2 720,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:111 m²

Rezerwacja Nieruchomość idealna na prowadzenie działalności na parterze + mieszkanie na piętrze Nowa niższa cena 390.000 złotych Budynek mieszkalno - usługowy ( kamienica) w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wałbrzych,dolnośląskie

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Topowa lokalizacja! szczawienko ul. Gagarina. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż bardzo jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 70 m2, w kameralnej kamienicy (tylko 4 lokatorów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Admiralska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł69 m² 8 737,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Do sprzedaży mieszkanie o niezwykłym klimacie: przedwojenny budynek, ogród, oryginalna stolarka, układ amfiladowy, wysokie sufity. Stary Rembertów - ul. Admiralska 5, niska zabudowa z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 326 000 zł69 m² 19 329,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,6m2, usytuowane na ostatnim 6 piętrze zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy Parku Szczęśliwickim. W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Mogilany,małopolskie

728 700 zł90 m² 8 100,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie Z ogrodem gotowe do odbioru 15km od centrum krakowa zielona okolica 0% prowizji - zakup od dewelopera Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję sprawdzonego na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł65 m² 5 613,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Pck w spokojnej okolicy. Nieruchomość złożona z: salon 20 m.kw pokój 16 m.kw pokój 12,5 m.kw kuchnia otwarta z oknem 7 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł117 m² 6 581,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku zlokalizowany w Rzeszowie na ul. Sikorskiego Dom o powierzchni 117m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budzisz

Dębica,podkarpackie

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 80m2 w Dębicy na ul. Budzisz. W ofercie Biura Stoprocent-Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 80m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

629 693 zł36 m² 17 688 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

370 000 zł66 m² 5 615,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w Krzeczynie (powiat oleśnicki). Zakup bez prowizji i pcc! W niedalekiej odległości od Wrocławia w ramach inwestycji powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 070 000 zł359 m² 2 983,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nowa oferta Oferuję do sprzedania dom wolnostojący w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach. Dom o powierzchni 358 m2, posadowiony jest na sąsiadującej z lasem, atrakcyjnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł88 m² 13 068,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowe Mieszkanie na osiedlu Złocień "słoneczne Miasteczko" Zapraszamy do zakupu świeżo oddanego mieszkania w nowym bloku, które idealnie sprawdzi się dla rodziny. To wyjątkowa oferta z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dębica,podkarpackie

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie do remontu mieści się na parterze niskiego bloku przy ulicy Słonecznej w Dębicy. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Siedliska

Siedliska,warmińsko-mazurskie

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siedliska - komfortowy dojazd w 10 minut do centrum Ełku Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Siedliska, gmina Ełk - działka oddalona 5 km od Centrum Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Tczew,pomorskie

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl atuty: mieszkanie do zakupu przez obcokrajowców! Mieszkanie w idealnej lokalizacji ul. Armii Krajowej 55b Do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł54 m² 8 129,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie w poszukiwanej lokalizacji w Bydgoszczy. Przedmiotem oferty jest nowoczesne lecz przytulne mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

7 500 000 zł600 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową rezydencję położoną na malowniczej działce, z basenem w centrum Wilanowa Niskiego. Do oferty dołączone są propozycje aranżacji elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

360 000 zł61 m² 5 929,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3-pokojowe W stanie deweloperskim, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 190 000 zł131 m² 9 063,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro dobry Adres Nieruchomości pragnie zaoferować do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany w pierwszym pasie zabudowy w doskonałej lokalizacji przy Al. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

818 000 zł66 m² 12 424,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować ekskluzywny apartament w nowej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Nieruchomość o powierzchni 65,84m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchań

Suchań,zachodniopomorskie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 109 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Posiadam na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej ok. 180 m2 (pow. całkowita ok. 240 m2) z licznymi budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, osiedle Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Dolnośląskim w punktowcu. Cicha i spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą to niewątpliwie atut tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł48 m² 12 474,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Krzyża

Kraków,małopolskie

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam Urokliwe Mieszkanie na Osiedlu Jagiellońskim przy ul. Obrońców Krzyża Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na osobiste oględziny tego wyjątkowego mieszkania. Expander Advisors Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

567 688 zł47 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Pozwolenie na użytkowanie. Rozkładowe mieszkanie wielkim balkonem w miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grodkowska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł86 m² 15 116,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Duże, bardzo ładne mieszkanie w zielonej, spokojnej okolicy na granicy Woli i Bemowa. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze 9 piętrowego budynku z 2006 roku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytnik

Bytnik,dolnośląskie

666 000 zł125 m² 5 314,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o własnym domku z ogródkiem? Masz już dość ciągłych podwyżek czynszu w swoim mieszkaniu? Chcesz mieszkać ekologicznie, energooszczędnie i ergonomicznie? Idealnie! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,łódzkie

1 850 000 zł188 m² 9 840,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta prywatna. Nowo wybudowany nowoczesny dom wolnostojący położony miedzy Zgierzem a Strykowem. Modernistyczny dom z płaskim dachem, wybudowany według projektu pracowni Domy z wizją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze przy ul. Drzymały o powierzchni 49,42 m2. Lokal składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową, osobnym wc oraz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Białystok,podlaskie

420 000 zł44 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Mickiewicza przy ul. Parkowej 7. Nieruchomość położona jest na parterze niskiego 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł99 m² 10 130 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam na sprzedaż luksusowe mieszkanie z tarasem, 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz dużą komórką lokatorską. Położone na prestiżowym osiedlu "osada Kolorowa" z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł54 m² 9 230,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Nowa niższa cena było 515 000 zł jest 499 000 zł! 9230 zł/m2! Mieszkanie doskonale położone i urządzone, w jednym z najbardziej unikalnych punktów Szczecina. Od wschodu widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

17 000 000 zł6 800 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania wyjątkowa działka budowlana nad morzem Bałtyckim, w miejscowości Rewal, o powierzchni całkowitej 6800 m2. Działka częściowo zabudowana i zalesiona, ogrodzona, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 230 000 zł250 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Piękny dom wolnostojący w stanie deweloperskim w zielonej i cichej okolicy. Wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Dojazd gminną drogą bez przelotu ze wszystkimi mediami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

769 000 zł117 m² 6 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Więcej informacji: violabiuro: 509 096 lub 049 od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub email: Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą, bardzo atrakcyjną ofertą domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł56 m² 16 486,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Stara ochota , rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze w 4- piętrowym budynku z lat 60. Na powierzchni 55,52 m2 znajduje się : pokój dzienny z wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Idzikowskiego

Piastów,mazowieckie

504 000 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w Piastowie przy ul. Idzikowskiego, w kamienicy po rewitalizacji, zakończenie maj 2024 roku. Już wykonany remont klatki schodowej. Będzie nowa elewacja, brama na pilota, domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

155 000 zł31 m² 5 016,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30.70 m2- Głogów- woj. dolnośląskie. Mieszkanie ulokowane na 7 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu na Armii Krajowej. W pobliżu bazarek, sklepy netto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynowa

Białystok,podlaskie

749 000 zł58 m² 12 847,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 58,30 m2, które zlokalizowane jest na Osiedlu Przydworcowym na ulicy Młynowej. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij