dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł47 m² 7 733,05 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż super 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny. Na parterze wieżowca, znajduje się 47,2 m2 mieszkanie składające się z: - salonu z wyjściem na balkon - 2 sypialni (w jednej balkon francuski).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyszków,mazowieckie

358 000 zł47 m² 7 587,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż w Wyszkowie przy ulicy Stefana Okrzei. Mieszkanie jest zlokalizowane obok dworca autobusowego i kolejowego, skąd są bezpośrednie połączenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smardzewska

Poznań,wielkopolskie

559 000 zł52 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Zapraszam do zapoznania się z propozycją nieruchomości zlokalizowanej na Poznańskim Grunwaldzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

275 000 zł48 m² 5 760,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o tym, że stworzyć swoje 4. ściany od podstaw? Więc nie mogłeś/aś lepiej trafić! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w jednej z dzielnic Częstochowy - Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca piękne, słoneczne mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie położone na ostatnim - 3 piętrze. Mieszkanie jest dwustronne, okna po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejnerta

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł51 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje przytulne mieszkanie położne na Mokotowie. Położenie nieruchomości przy ul. Wejnerta zapewnia bardzo dobrą komunikację z miastem. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł67 m² 8 184,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne, mieszkanie w budynku z 2014 roku, na osiedlu Dębowy Park w Nowym Dworze Mazowieckim. Przestronne mieszkanie 3 - pok. o pow. 67,20 m2, usytuowane na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe, świeżo wyremontowane, jasne mieszkanie, idealne dla pary, młodego małżeństwa bądź studentów głównie medycyny bądź farmacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sokolniki

Sokolniki,łódzkie

625 000 zł103 m² 6 068 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego Dom zbudowany z bloczków silikatowych, które zapewniają chlód latem i dobrze akumulują ciepło zimą, dodatkowo powodują przyjazny mikroklimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pólnicy

Gdańsk,pomorskie

89 000 zł16 m² 5 527,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas swpl, spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu. Obcokrajowcy mogą kupić nieruchomość bez zgody Ministerstwa. Na sprzedaż garaż murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

984 000 zł62 m² 15 989,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaoferować Państwu zupełnie Nowy, ekskluzywny, 3-Pokojowy Apartament blisko morza (800m). Zaprojektowana i wykończona w najwyższym standardzie, w pełni umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

435 000 zł29 m² 15 025,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Apartament 23,75m2, i piętro, sprzedam, szklarska Poręba, 435 000pln. Sprzedam luksusowy apartament z tarasem na I piętrze w międzynarodowej sieci czterogwiazdkowych Hoteli Radison.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kościuszki lux W centrum/renoma/rozkład/miejskie! Na sprzedaż ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2, w centrum Wrocławia, blisko renomy - Rynek 5 minut Dwustronne, rozkladowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lublin,lubelskie

599 000 zł55 m² 10 845,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowocześnie i komfortowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie typu "wejść i zamieszkać". Nieruchomość znajduje się na atrakcyjnym wysokim parterze czteropiętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Łódź,łódzkie

345 000 zł40 m² 8 672,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. użytkowej 39,78 m2 na ul. Makuszyńskiego, łódź Górna. Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni. Dobra lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł46 m² 13 239,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, w ofercie mieszkanie na sprzedaż W jednej Z najcześciej wybieranych dzielnic, nieruchomość zlokalizowana jest na 5 piętrze w budynku 10 piętrowym, gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

678 000 zł48 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

****biuro ładna willa nieruchmości prezentuje**** oaze ciszy I spokoju, oraz pięknej zieleni W sercu pięknego żoliborza. Mieszkanie 48 M2 3 pokoje znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

589 257 zł39 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,00 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

399 000 zł27 m² 14 860,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkania po odbiorze! Nowa inwestycja zlokalizowana w samym środków dzielnicy Podgórze, od ręki do zakupu. Do mieszkania przynależna komórka lokatorska w cenie 4000 zł. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

529 680 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz termin oddania -wrzesień 2024 Funkcjonalne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Schumana

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dom do gruntownego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

318 000 zł41 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnej nieruchomości w dobrej lokalizacji? Może chcesz zainwestować i czerpać zyski z wynajmu? Nie masz czasu na żmudne remonty? Mamy ofertę, która spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Kielce,świętokrzyskie

337 000 zł39 m² 8 641,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Witam. Na sprzedaż posiadam mieszkanie usytuowane na ul.Południowej w Kielcach, znajdujące się na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie bardzo przestrzenne, o wysokości 310 cm i idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 000 000 zł135 m² 7 420,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Luksusowy, niepowtarzalnie I gustownie zaaranżowany dom położony przy lasie - Drzonków - Zielona Góra. Nowoczesny design, wyjątkowe projekt!całkowicie wyposażony dom o pow. 134,77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł74 m² 11 689,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować, dwustronne mieszkanie na podwyższonym parterze z balkonem i ogródkiem w zielonej, cichej okolicy Parku Górczewska. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł50 m² 13 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Gotowe do wprowadzenia - 2 pokoje, garderoba + aneks kuchenny - możliwość kredytowania Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie przy ulicy Darwina na warszawskiej Pradze Północ w budynku z 1958.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł45 m² 16 297,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne, wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,1 m2 zlokalizowane w atrakcyjnej części Górnego Mokotowa przy przy al. Niepodległości. Lokal na ostatnim 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bukowina

Bukowina,dolnośląskie

399 000 zł1 886 m² 212 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w kształcie prostokąta o powierchni 1886 m2, położona w urokliwej, malowniczej, cichej i spokojnej wsi Bukowina. Województwo dolnośląskie, powiat wrocławski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kamesznica,śląskie

499 000 zł204 m² 2 448,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Beskid żywiecki - beskid śląski - gmina milówka - miejscowość kamesznica - korzystna I dogodna lokalizacja - dla biura - zapraszamy - Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

681 400 zł54 m² 12 623,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! bez pcc! Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

328 000 zł39 m² 8 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiam Ci to przytulne i urokliwe mieszkanie, które mamy zaszczyt mieć w swojej ofercie. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o przytulnym gnieździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

336 880 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w II kwartale 2025 Dwupokojowe mieszkanie, idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

135 850 zł1 045 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 1044m położona na wzniesieniu , bezpośrednio przy granicy z lasem państwowym. Działka znajduje się w Zielonce i ma wydaną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pierwoszów,dolnośląskie

1 999 999 zł160 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 474 m²

Poszukujesz swojego miejsca, które będzie tylko Twoje i tylko dla Ciebie ? Gdzie dookoła znajdziesz mnóstwo zieleni? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Uzbrojona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

739 995 zł64 m² 11 598,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Muchobór wielki/3pok./TOP/GARAŻ/BALKONX2/KOMÓRKA/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim (ul. Rakietowa). Usytuowane na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł25 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: śródmieście / Centrum / Blisko Metro / 25 m2 / 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Architektów. Mieszkanie o powierzchni 54m2 mieści się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kożuchów

Kożuchów,lubuskie

229 000 zł120 m² 1 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Marzysz o spokojnej i cichej okolicy? Chcesz zaaranżować przestrzeń wedle własnych potrzeb? Oferuję Ci 1/2 domu, w miejscowości Kożuchów w spokojnej dzielnicy willowej z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 656 000 zł118 m² 13 997,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania, które właśnie pojawiło się na rynku! To wyjątkowe mieszkanie znajduje się w świeżo ukończonej inwestycji na Bemowie, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

139 000 zł20 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne M1 do odświeżenia Ofertą jest mieszkanie w stanie do odświeżenia o pow. użytkowej 20 m 2 na 1 piętrze w wieżowcu a w nim: 1 pokój kuchnia (aneks) łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

299 998 zł27 m² 11 299,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka inwestycyjna! | Bierutowska! |. Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o powierzchni 26,57 m2 przy ulicy Bierutowskiej 63 (dzielnica Psie Pole we Wrocławiu), 3 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Następna