dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

563 305 zł48 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cedrowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 090 000 zł169 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:187 m²

Na sprzedaż luksusowo wykończony szereg położony w centrum Dobrzykowic przy ulicy Cedrowej. Dojazd drogą gminną, asfaltową. W bezpośredniej okolicy sklep, przystanek, szkoła, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

780 000 zł292 m² 2 671,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość składająca się z działki o powierzchni około 2012m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Łódź,łódzkie

2 100 000 zł650 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:803 m²

Atrakcyjny dom Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu Technopark (200m), port Łódź (1,5km),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boya Żeleńskiego

Łódź,łódzkie

469 500 zł70 m² 6 716,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja do 20.11.2023 Mieszkanie 3 pokoje 69.90m2 na Parterze w bloku z cegły z lat 55-tych Pełna własność Komfortowe, rozkładowe mieszkanie z 3 dużymi pokojami położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

426 767 zł34 m² 12 593 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńskiej

Łódź,łódzkie

495 000 zł64 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 64,50m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Mieszkanie w pełnym rozkładzie składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł38 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok./PIWNICA/SKY TOWER/AUTOBUS/ Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2. Składa się z: -2 pokoi 15m2, 8m2, -kuchni 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodakowskiego

Gdańsk,pomorskie

370 000 zł26 m² 13 962,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy bardzo ciekawą ofertę na zakup mieszkania znajdującego się na ulicy Rodakowskiego w Gdańsku. Mieszkanie o powierzchni 26,5 m2 znajduje się na 5-tym piętrze 9-cio piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120m2 usytuowane na działce ok 440 m2 Parter: ok 60 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Terka

Terka,podkarpackie

590 000 zł5 529 m² 106,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niepowtarzalny grunt o powierzchni 55,29 ar w miejscowości Terka tuż nad samą rzeką Solinką z warunkami zabudowy na 6 domków rekracji indywidualnej. Działka ma bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

255 900 zł190 m² 1 346,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Sprzedam mieszkanie i część domu jednorodzinnego w miejscowości Krosno, w województwie podkarpackim. Atrakcyjnie położona nieruchomość w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

335 000 zł54 m² 6 146,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ostrowie pod Przemyślem. Mieszkanie składa się z otwartego salonu wraz z kuchnią, dużej sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

388 991 zł27 m² 14 460,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Centrum/zielińskiego/krzyki/winda/piwnica/1pok./TOP TOPLOKALIZACJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Tadeusza Zielińskiego. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Momina

Momina,świętokrzyskie

168 000 zł8 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 8400 m2 zlokalizowana w miejscowości Momina , gmina Waśniów. Wg. Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka położona jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

614 572 zł65 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Proponujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim bez prowizji oraz podatku pcc. Termin realizacji III kw. 2024 Aranżacja mieszkania: -przedpokój- 9,83 m2 -łazienka z wc- 4,30m2 - wc- 1,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siedlice

Siedlice,zachodniopomorskie

340 000 zł800 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka 800 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę i gotowym projektem budowlanym domu jednorodzinnego, zlokalizowana w przepiękniej okolicy, na polanie, w otulinie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferta Atrakcyjna oferta wynajmu mieszkania w Szczecinie, na osiedlu Nautica! Lokalizacja: szczecin, osiedle Nautica Powierzchnia: 50m2 Liczba pokoi: 1 (studio) Czynsz: 2800 zł Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

644 901 zł63 m² 10 269,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lipa piotrowska/3pok./LUX./GARAŻx2/BALKON/ Oferujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe 62m2 nowe nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego 3 pokoju. Ogłoszenie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 219 706 zł68 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji na Bronowicach ul. Stanisława Przybyszewskiego ( 3,7 km od Centrum Krakowa ) Mieszkaj z Krakowem u Stóp - blisko Błoń i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Borówno

Borówno,dolnośląskie

160 000 zł2 945 m² 54,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży przepięknie usytuowaną działkę budowlaną z widokiem na góry. Położona w okolicach "misiówki". Na granicy działki i lasu płynie czysty strumień. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

628 998 zł64 m² 9 843,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Centrum/krzyki/kamienna/ue/rozkład/balkon/3pok./HIt Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m. Mieści się na I piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobylniki,wielkopolskie

699 000 zł132 m² 5 303,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:441 m²

Polecamy na sprzedaż duży, przestronny dom w atrakcyjnej i zielonej lokalizacji, w bliskiej odległości od Jeziora Kierskiego, idealnej dla rodziny, ceniącej ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gałków Duży

Gałków Duży,łódzkie

520 000 zł84 m² 6 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego Oferujemy bardzo zadbany, suchy dom z potencjałem, solidnie zbudowany z cegły. Duża, zagospodarowana działka z możliwością podziału lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

647 551 zł62 m² 10 513,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Hit Centrum przy Skytower/duże dla rodziny/rozkład! Oferujemy na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z możliwością otwarcia kuchni Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

579 800 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Ciekawa inwestycja blisko centrum i największych uczelni! Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek z windą i garażem podziemnym ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brzezinki

Brzezinki,dolnośląskie

550 000 zł1 510 m² 364,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osiedle Lazurowa Riviera to jedyna taka Inwestycja w której mieszkańcy posiadają bezpośredni indywidualny dostęp do zbiornika wodnego co pozwala na całoroczne uprawianie sportów wodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bytom

Bytom,śląskie

49 000 zł729 m² 67,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Sikorskiego. Działki niezabudowane tworzą kompleks 2 działek gruntu nr 2657/122 i 2656/122 o kształcie nieregularnego wielokąta. Teren działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

568 400 zł58 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania O powierzchni użytkowej 58 m 2 położonego W szczecinie dostępne ostatnie mieszkanie Mieszkanie położone w dzielnicy Gumieńce, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł63 m² 10 311,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa niższa cena dla klienta gotówkowego: -30 000 zł od ceny regularnej. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sulistrowiczki

Sulistrowiczki,dolnośląskie

494 021 zł5 093 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacja sulistrowiczki / ślężański park krajobrazowy / działka 5 091 M2 Urokliwa, pięknie położona u podnóża Ślężańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

415 000 zł32 m² 12 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie idealne dla osób młodych, studentów, starszych oraz osób z niepełnosprawnościami Wchodząc do mieszkania w pierwszej kolejności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

428 990 zł24 m² 17 867,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta top! ogródek + parking / ok. Politechniki hydropolis / Na Grobli / plac grunwaldzki Polecam na sprzedaż gotowy do wprowadzenia apartament z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

425 000 zł94 m² 4 515,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie nie wymagające żadnej inwestycji po generalnym remoncie z weranda oraz ogrodem rekreacyjnym tuz za kamienicą Mieszkanie przytulne , przestrzenne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wysokie

Wysokie,dolnośląskie

289 000 zł122 m² 2 368,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 354 m²

Na sprzedaż dom posadowiony w miejscowości Wysokie obok Lubina wraz z dwiema działkami o łącznej powierzchni 6354 m2. Część mieszkalna domu wynosi obecnie 122 m2 i połączona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

379 005 zł24 m² 15 668,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zaporowska/centrum kawalerka/odświeżone!top Oferujemy na sprzedaż fajną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji - Rondo Powstańców Śląskich. Składa się z jednego pokoju (z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

790 000 zł123 m² 6 422,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bardzo ładny, funkcjonalny parterowy dom położony na działce o powierzchni 700 m 2 w Grójcu. Budynek o powierzchni użytkowej 123 m 2. Składa się z : salonu kuchni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

465 000 zł55 m² 8 493,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, idealne dla rodziny zaledwie 10 minut od Wrocławia! Przedstawiam Państwu inwestycje, która łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 800,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,12 m2. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Blizne Łaszczyńskiego

Blizne Łaszczyńskiego,mazowieckie

1 550 000 zł160 m² 9 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Oferujemy Państwu znakomicie położony dom na granicy Warszawy w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego. Jest dom parterowy, co ma duże znaczenie dla ludzi, którzy nie lubią bądź nie mogą chodzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł76 m² 10 395,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Idealne dla rodziny 2poziomy/balkon/parking/zieleń/top/ Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75,8 m2 przy ul. Krzywoustego niedaleko Salonu Volkswagena/.