dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

478 627 zł44 m² 10 868 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Proponujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do odbioru bez prowizji oraz podatku pcc. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 44,04 m2 na 3 piętrze na które składa się 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Topolin

Topolin,mazowieckie

2 859 150 zł8 169 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt w Topolinie gm. Stare Babice, w doskonałym punkcie komunikacyjnym, 12km od Warszawy. W sumie do sprzedaży są trzy działki o pow. 3.405m2 (ze służebnością przejazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Żywockiego

Częstochowa,śląskie

1 260 000 zł4 343 m² 290,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok 4'300 m2 znajdującą się w Częstochowie dzielnica Wyczerpy przy ulicy Leona Kruczkowskiego.( dawna ul.Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zamarte

Zamarte,kujawsko-pomorskie

61 000 zł9 500 m² 6,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertę stanowi działka rolna o powierzchni 9500 m2 (0,95 ha) znajdująca się w miejscowości Zamarte gm. Kamień Krajeński powiat sępoleński woj. kujawsko-pomorskie. Działka to łąka torfowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

744 625 zł60 m² 12 502,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Nowa inwestycja powstająca na Targówku będzie świetną ofertą dla osób szukających wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Starannie zaprojektowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Chwalęcice

Chwalęcice,lubuskie

80 000 zł9 300 m² 8,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna położona w Chwalęcicach o powierzchni 0,93ha. Brak mpzp. Na ten moment nie ma możliwości uzyskania warunków zabudowy zapraszamy na prezentację! zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowskiego

Chodzież,wielkopolskie

314 000 zł50 m² 6 337,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości. Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na 2- piętrze z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiejska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł127 m² 5 896,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zakupu nowoczesnych segmentów z tarasem i własnym ogródkiem w Grodzisku Mazowieckim. Powierzchnia użytkowa segmentu wynosi 121,9 m2 lub 127,2 m2 - stan deweloperski. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł80 m² 10 612,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Prywatne. Mieszkanie 4 pokojowe, z dwoma balkonami wzdłuż trzech pokoi,jasne, rozkładowe, doskonale zlokalizowane, w sąsiedztwie dwóch parków, spacerem 20 minutowym do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł72 m² 10 359,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczne mieszkanie dwukondygnacyjne z dużym balkonem/loggia/, 2 łazienkami i komórką lokatorską na osiedlu Stare Stabłowice Piętro 4 i 5 - ostatnie piętro. Na dole część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Janowice

Janowice,małopolskie

300 000 zł2 900 m² 103,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam posiadam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Janowice gmina Jodlownik powiat Limanowski ok 45km od Krakowa Działka ma powierzchnię 29 arów na równym terenie bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ostródzka

Samborowo,warmińsko-mazurskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa niższa cena!istnieje możliwość wykończenia ,pod klucz'' na sprzedaż oferujemy nowy dom parterowy, w fantastycznej lokalizacji ok. 5km. od Ostródy w miejscowości samborowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock Mały

Otwock Mały,mazowieckie

343 980 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 40,95 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 20,44 m2, pokoju o pow. 10,78 m2, łazienki o pow. 4,89 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ptasia

Kiekrz,wielkopolskie

2 799 000 zł320 m² 8 755,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Takich domów nie ma zbyt wiele. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego domu wolnostojącego na sprzedaż w Kiekrzu, koło Poznania. Kiekrz to bardzo atrakcyjna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

639 000 zł101 m² 6 332,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** sprzedaż bezpośrednia *** *** Mieszkanie wyszpachlowane i pomalowane + parapety wewnętrzne *** *** Dla zainteresowanych dorzucamy schody - jesion o wartości 20 000 zł w promocyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

366 798 zł48 m² 7 705,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 47,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

549 000 zł39 m² 14 160,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38,77 m2 z loggią usytuowane na wysokim parterze w pięciopiętrowym budynku przy ul. Bobrzyńskiego 39a w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł61 m² 7 072,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie w Świdnicy znajdujące się na zamkniętym monitorowanym osiedlu w bliskiej odległości od parku i centrum miasta! Mieszkanie znajduje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Kraków,małopolskie

1 219 706 zł68 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Inwestycja To nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

898 100 zł119 m² 7 547,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

409 000 zł84 m² 4 869,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Marzysz o spokojnej lokalizacji ale chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? Cenisz sobie przestrzeń? Idealnie trafiłeś! Oferta dostępna tylko w Cuprum House! Lokalizacja mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł49 m² 6 468,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe ( salon plus sypialnia). Kuchnia z wyposażeniem ( meble, kuchnia gazowa, lodówka). Łazienka z kabiną prysznicową, pralką i wc. Okna plastikowe, podłogi panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

493 200 zł40 m² 12 177,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe. Rynek pierwotny. W skład mieszkania wchodzi; - salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 20 m2, - łazienka o pow. 4,2 m2, - hol o pow. około 3 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł66 m² 12 024,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w budynku (3 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Bemowo. Bezpośrednio z widokiem na Park Górczewska. Wykończenie: podłogi - parkiet, terakota;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

496 000 zł62 m² 7 937,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 439 812 zł84 m² 17 844,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament | Młyn Różanka | Styl paryski | 3 pokoje Młyn Różanka, to kolejny etap wrocławskiej inwestycji Nowe Miasto Różanka, w którym znajdziesz nie tylko swoją przestrzeń, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Racławówka,podkarpackie

650 000 zł113 m² 5 752,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m2, usytuowany na działce 166 m2. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

477 000 zł22 m² 21 981,60 zł/m²

 

Piętro:7/21

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy lokal do odbioru z klimatyzacją (inwestycyjny z vat 23% ) kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM Lokal 1 pokojowy 21,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poelziga

Wrocław,dolnośląskie

798 002 zł67 m² 11 928,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe zerniki 64,5m2/lux premium/garaz! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki, przy ulicy Poelziga. Mieszkanie o powierzchni 63,39m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

2 060 000 zł121 m² 17 024,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Komfortowy apartament w kameralnym budynku z widokiem na Górkę Szczęśliwicką. Bardzo funkcjonalny układ na powierzchni - 121 m , wewnątrz przestronnie i jasno - ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Rutka-Tartak,podlaskie

1 200 000 zł460 m² 2 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Rutka Tartak, przy ul. 3 maja. Na działce o powierzchni 2707 m2 znajdują się dwa budynki: budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Ropica Górna

Ropica Górna,małopolskie

268 000 zł9 200 m² 29,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Beskid Niski urokliwe działki w miejscowości Ropica Górna, gmina Sękowa, rolno-leśne o nr 411 i 417/9 o powierzchni 0,50ha i 0,42ha razem 0,92ha znajdujące się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podlaska

Luboń,wielkopolskie

579 000 zł83 m² 6 975,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali inwestycji po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł42 m² 9 783,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem zlokalizowane na 3 piętrze czterokondygnacyjnego bloku na Pomorzanach. Na powierzchnię 42,42 m2 składają się: - salon ok. 18 m2 (z balkonem), - sypialnia ok. 9 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy w Dąbrowie Górniczej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie po remoncie o powierzchni 44,5m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

960 000 zł35 m² 27 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Super mieszkanie przy Straszewskiego 26. Tuż przy plantach i Collegium Novum. 2min od rynku. 1 piętro. Widok na ulice. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bilcza,świętokrzyskie

930 000 zł419 m² 2 219,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! bezczynszowy dom z ogrodem I garażem na zielonym i spokojnym osiedlu Echo I w Bilczy. Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoppego

Katowice,śląskie

420 000 zł64 m² 6 590,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

R e z e r w a c j a ! Na sprzedaż 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługową. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

366 490 zł43 m² 8 523,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Tylko teraz cena niższa o 3%. Oferta ważna tylko do 25.11.2023! Nie przegap okazji! Agent prowadzący. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł55 m² 13 397,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Gdańsk morena Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,16 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze, 6 piętrowego budynku z 2014 roku. Budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

330 000 zł68 m² 4 835,87 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie na ul. Orlej o powierzchni użytkowej 68,24m2+balkon+piwnica. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym z dwoma windami.