dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 458 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 458 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

520 000 zł41 m² 12 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonujący salon urody - fryzjersko-kosmetyczny - położony w bardzo atrakcyjnym miejscu, w samym środku osiedla na lubelskim Wrotkowie w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Gdańsk,pomorskie

989 900 zł47 m² 21 061,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nigdy nie zamieszkałe mieszkanie w Gdańsku Brzeźno zaledwie 500 m od plaży. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą. Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

910 000 zł142 m² 6 396,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Białołęce na granicy z Markami. Spokojna zielona okolica oraz doskonała komunikacja sprawiają, że życie w tym miejscu jest komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trojanowice

Trojanowice,małopolskie

1 320 000 zł247 m² 5 344,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:939 m²

Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny wraz z budynkiem gospodarczym. Powierzchnia całkowita budynków 247m2 (213 m2+ 34 m2). Powierzchnia użytkowa budynków 170 m2 (143 m2 + 27m2). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

560 728 zł42 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ciche i jasne, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z windą w Krakowie na Ruczaju przy ul. Piltza.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

521 360 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje, balkon, centrum miasta. Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Dział deweloperski biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Opis lokalizacji: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Bardzo jasne, ciche i słoneczne mieszkanie na pograniczu Niebuszewa i Warszewa w odnowionej kamienicy. Pełna własność. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołyńska

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł37 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty: 2 Pokoje 37m2 bezpieczny zakup gotowiec inwestycyjny zielona okolica budynek z 2022 roku piąte piętro miejsce postojowe w garażu podziemnym Opis: pragnę Państwu przedstawić mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Łęgowo,pomorskie

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kontaktbezczynszowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym z cegły. Usytuowane na niskim parterze, składa się z dwóch dużych pokoi (24 wschodnie i 16 zachodnie), oddzielnej zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

595 000 zł60 m² 9 885,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do zaoferowania mamy Państwu bardzo atrakcyjne, dwustronne mieszkanie do wejścia, idealne dla rodziny z dziećmi, pary lub seniorów. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze bloku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

360 000 zł59 m² 6 111,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane i świetnie skomunikowane mieszkanie! Oferuję na sprzedaż odświeżone i zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,91 m2 w kamiennicy z niepowtarzalnym klimatem na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 750 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł131 m² 7 550,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów- bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni! Przykładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantyszka

Gdynia,pomorskie

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: gdynia - Chylonia, ul. Dantyszka 2, 8 piętro z windą, oferujące piękny widok. Liczba Pokoi: 3 pokoje, co zapewnia przestronność i różnorodne możliwości aranżacyjne. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

559 000 zł68 m² 8 208,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie o atrakcyjnym metrażu i położeniu na mapie Poznania. Lokalizacja w centrum poznańskich Jeżyc - sama kamienica znajduje się przy cichej, spokojnej i . dość krótkiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Cesarskie Ogrody, to prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wichrowa

Rzeszów,podkarpackie

444 000 zł58 m² 7 668,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup, wykończ I zamieszkaj na kameralnym osiedlu, w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miejskiego. Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 58m2, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

22 000 000 zł1 350 m² 16 296,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilanów - nowoczesny biurowiec dla kogo: budynek idealny na siedzibę firmy, szkołę, klinikę, itp. Aktualnie budynek w pełni wynajęty. Możliwa cesja umów najmu. Zakup inwestycyjny. lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

1 208 690 zł90 m² 13 497,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstanie osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja jest efektem połączenia inspiracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

579 000 zł67 m² 8 605,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 67,28m2 znajdujący się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z windą położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

835 000 zł151 m² 5 537,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% - prowizji 0%podatku pcc nowość nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji czarkowo - Łężyca. Standard deweloperski. To jest Twoje miejsce w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł64 m² 9 301,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Muchobór mały/3pok./balkon/piwnica/hit/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na ulicy Strzegomskiej 298 na Nowym Dworze we Wrocławiu. Powierzchnia mieszkania to 64,4m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

559 000 zł48 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwa uwadze 3-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze niskiego IV- piętrowego bloku, znajdujące się na lubianym spokojnym i rodzinnym osiedlu Piasta. Oferta szczególnie polecana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 097 996 zł167 m² 6 578,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Top Wrocław - dom Wolnostojący 6 pokoi 985mkw! hit Zapraszamy panstwa do zakupu nieruchomości w przy granicy z Wrocławiem Kielczow. Nieruchomość to dom wolnostojący na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, umebloeane 2 pokojowe mieszkanie 48 m2 z dużym balkonem na zwm W kuchni meble na wymiar wraz ze sprzętem agd, w pokoju, fotele, kanapa, stolik kawowy, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

797 400 zł112 m² 7 099,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Przedmiotem przedsięwzięcia deweloperskiego jest budowa szesnastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej w Markach w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności Słowiańskiej

Pasym,warmińsko-mazurskie

270 000 zł55 m² 4 873,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż posiadamy mieszkanie 55,4m2 na parterze na ul. Jedności Słowiańskiej 1 w lokalu mieszkalnym położonym nad jeziorem Kalwa. Budynek znajduje się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

735 000 zł47 m² 15 638 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie blisko ścisłego centrum Krakowa, a zarazem w jednej z najpiękniejszych okolic w mieście. Jeśli szukasz wygodnego i przestronnego mieszkania w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

523 000 zł60 m² 8 746 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Tylko kilka mieszkań W specjalnej promocji nie przegap okazji umów się na obejrzenie przykładowych mieszkań na żywo już dzisiaj! zakup lokal na kredyt 2% - gwarancja ceny bez notriusza - umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cielętniki

Cielętniki,dolnośląskie

139 000 zł1 201 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży, pięknie położoną działkę budowlaną zlokalizowaną w Cielętnikach w województwie dolnośląskim, gmina Zawonia. Teren na którym położona jest działka objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

425 000 zł66 m² 6 488,55 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 mkw, zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchenym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł36 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję nieruchomość położoną we Wrocławiu przy ulicy Kolejowej. Mieszkanie jest na 7 piętrze 8 kondygnacyjnego bloku z widną. Na powierzchnię 36 metrów składają się: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie na 3 piętrze w Fordonie na osiedlu Przylesie przy ul.Teski. Mieszkanie o łącznej powierzchni 49,34m2 w skład którego wchodzą: salon z aneksem kuchennym 23,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pileckiego

Bielsko-Biała,śląskie

2 287 400 zł3 900 m² 586,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

dwie działki budowlane obok siebie, spokojne miejsce i dużo zieleni, piękny widok na góry, blisko na Dębowiec i Szyndzielnię, trasy rowerowe, basen, zgodnie z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł84 m² 10 595,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Jasne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 84m2, znajdujące się w świetnej lokalizacji zaledwie 10 minut od metra Młociny. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł30 m² 14 393,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni całkowitej 30,5m2 zlokalizowana na osiedlu Nowy Chełm w Gdańsku Ładne, jasne, dwustronne mieszkanie z 2007r z dużym balkonem na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

498 048 zł44 m² 11 309 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Odbiór I kwartał 2024 Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 44,04 m2 na parterze pokój 12,11 m2 aneks z salonem 23,79 m2 łazienka 4,24 m2 korytarz 3,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł154 m² 7 451,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Doskonała lokalizacja -ponadczasowy wygląd-Design - podmiejski klimat - Forma nowoczesnej stodoły Białołęka sąsiadująca z Tarchominem zaledwie w 10 min do metra Młociny 10 min piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baśniowa

Zielonka,mazowieckie

630 000 zł70 m² 8 498,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zielonka, ul. Baśniowa - rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowy mieszkanie + garderoba, miejsce postojowe w garażu! Mieszkanie o pow. 70,01m2 położone jest na trzecim piętrze w III piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł50 m² 21 686,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,8 mkw i wysokości 3 m, po generalnym remoncie, na 3 piętrze w kamienicy z 1938 r. przy ul. Topiel na warszawskim Powiślu przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 350 000 zł882 m² 6 065,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający. Piękny budynek po restauracji z dużym parkingiem przy głównej ulicy w Konstancinie. Gdzie: budynek znajduje się przy.