dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

896 000 zł60 m² 14 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na klimatycznej Pradze Północ w okolicy placu Hallera. Mieszkanie znajduje się na na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

309 000 zł38 m² 8 106 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Bresdom Nieruchomości przedłuża black friday Cena promocyjna tylko do 20 grudnia! bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Dworcowej (osiedle Pojezierze). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bielska

Skoczów,śląskie

370 000 zł113 m² 3 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:530 m²

Skoczów, dom Z potencjałem do remontu Powierzchnia użytkowa 113 m2, 3 pokoje, duża kuchnia, garaż, działka o powierzchni 530 m2. Oferujemy na sprzedaż podpiwniczony dom z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowodworze

Nowodworze,małopolskie

1 120 000 zł218 m² 5 137,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu piękny dom na sprzedaż, usytuowany na przepięknej 9,8 arowej działce w Nowodworzu, zaledwie 5 kilometrów od serca Tarnowa. To wyjątkowa okazja, która nie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

305 000 zł32 m² 9 654,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas duża kawalerka na koniuchach Mieszkanie o powierzchni 31,59 m2 znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły z lat 90- tych na Koniuchach. Ściany gładzie. Podłoga-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł40 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty nieruchomości : - 2 km do plaży w Brzeźnie - 800 m do stadionu Polsat Plus Arena - piękne nowe osiedle z dużymi perspektywami - liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

708 000 zł59 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie inwestycyjne przy ul. Chodźki ok. Akademii Medycznej o powierzchni 59mkw o podwyższonym standardzie wykończenia, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

551 750 zł44 m² 12 438 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Księżu Wielkim. Lokalizacja: krzyki/księże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dworcowa

Bierawa,opolskie

210 000 zł1 893 m² 110,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położna w Bierawie przy ulicy Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Prezentuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na kameralnym spokojnym osiedlu w Komornikach. Budynek z 2012 roku z 4 sypialniami (jedna sypialnia na antresoli), salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Golcowa

Golcowa,podkarpackie

99 000 zł5 700 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 57 arów, położoną w Golcowej, w gminie Domaradz. Przednia część działki została wyrównana i utwardzona. Około 30 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3-go Maja

Piekary Śląskie,śląskie

290 000 zł61 m² 4 777,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie po remoncie do wprowadzenia bez większych nakładów. Pierwsze piętro, salon połączony z kuchnią, 2 niezależne sypialnie, piekary Śląskie os Wieczorka Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

189 000 zł29 m² 6 517 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Oferta skierowana wyłącznie dla zainteresowanych z własnymi pomysłami i śmiało można nawet nazwać marzeniami o własnym M1. Mieszkanie w trakcie generalnego remontu. Wykonawca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Fiołkowa

Folwark,wielkopolskie

159 000 zł805 m² 197,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z myślą o budowie domu? Przedstawiamy Ci nieruchomość o powierzchni 0,0805 ha przy ul. Fiołkowej, we wsi Folwark, w województwie wielkopolskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

597 908 zł62 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie na parterze z rynku pierwotnego o powierzchni 61,64 m2. Dotyczy mieszkania nr 14-B3 (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 34-62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojska Polskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

39 950 zł17 m² 2 589,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtańsza w Świdwinie kawalerka, pow. 17,36m2 do kapitalnego remontu. Lokal z Księgą Wieczystą stanowi pełną własność z udziałem wynoszącym 493/10000 w częściach wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konarskiego

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł64 m² 12 421,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64m2. Kameralne położenie wśród zieleni, w spokojnym miejscu przy ul. Konarskiego, sprawia, że jest to wyjątkowa oferta dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

367 700 zł38 m² 9 676,32 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

06 [konkrety] -odbiory kluczy: 2/3 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Tychy,śląskie

1 599 000 zł195 m² 8 213,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, wybudowany w 2020 roku, położony na działce o pow. 603m2. Kupując tą nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia dla biura - 0% prowizji Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł62 m² 7 996,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ostatni moment na skorzystanie Z kredytu 2%! przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu zainwestój swój kapitał jeszcze przed nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Radom,mazowieckie

300 000 zł47 m² 6 323,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na osiedlu XV Lecie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku, składa się z 3 pokoi ( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sulechów

Sulechów,lubuskie

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący nad jeziorem wojnowskim W starym kramsku. Okazja cenowa! Murowany, całoroczny dom o powierzchni około 70m2, usytuowany jest na działce o powierzchni 400m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

418 500 zł55 m² 7 570,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartamenty w lokalizacji Oś. Kukułek ul. Klimontowska. W sprzedaży ostatnie południowe mieszkanie w tym układzie. Klucze dostępne od ręki Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł43 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2 w Gdańsku w dzielnicy Przymorze przy ulicy Lecha Kaczyńskiego. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 373 020 zł87 m² 15 853 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 86,61m2 znajduje się na 14 piętrze 17 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

412 960 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

390 000 zł85 m² 4 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Prezentuję Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w Świdnicy na osiedlu Zarzecze. Informacje o mieszkaniu; mieszkanie jest dwustronne o powierzchni 85m2,znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 159 000 zł127 m² 9 125,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Jeśli cenisz codzienne życie wśród zieleni ,w niedalekiej odległości od lasu a jednocześnie w komfortowych warunkach to ta oferta sprzedaży domu na kameralnym osiedlu jest godną rozważenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł69 m² 11 869,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż wyremontowane, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielanach przy ul. Conrada. Nieruchomość o powierzchni 69m2 znajduje się na trzecim piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

658 006 zł58 m² 11 248 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kozanow/pilczyce/3 pok/tramwaj/rozklad/balkon/top Polecamy Panstwu na sprzedaz w doskonalej lokalizacjio 3 pokojowe mieszkanie wrocław - kozanów przy ulicy Gwareckiej. Rok oddania budynku do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Psary Polskie

Psary Polskie,wielkopolskie

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam na prezentację działki budowlanej, położonej w spokojnej miejscowości Psary Polskie- gmina Września. Dużą zaletą jest dostępność do wszystkich mediów (prąd, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna cenowo oferta! 1 pokojowe mieszkanie o pow.38m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Kuchnia osobna. Lokal po generalnym remoncie. Ogrzewanie i cieła woda z własnego pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

339 000 zł68 m² 4 985,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Sosnowcu-Centrum o powierzchni 68 m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje w tym jeden z balkonem - kuchnia - przedpokój - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł38 m² 12 369,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: 2 pokoje 38,40m2 bezpieczny zakup gotowiec inwestycyjny Opis: pragnę Państwu przedstawić 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż , znajdujące się w na ul. Architektów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

930 800 zł72 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 71,6 m przy ul. Młyńskiej, do remontu z potencjałem re-aranżacji układu pomieszczeń. Lokal jest oczyszczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł28 m² 13 908,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 28,4 m2, usytuowana na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą znajdującego się na nowo powstałym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zagłoby

Rybnik,śląskie

390 000 zł394 m² 989 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam nieruchomość usługową położona w Rybniku przy ul. Zagłoby 3. Nieruchomość składa się z budynku usługowego o powierzchni zabudowy 284 m2 (ok 394 m2 pow. użytkowej) oraz 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

394 000 zł55 m² 7 204,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie o doskonałej lokalizacji blisko komunikacji miejskiej oraz przedszkola. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysockiego

Milanówek,mazowieckie

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52m2, w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, idealne również jako inwestycja pod dalszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spokojna

Rokietnica,wielkopolskie

501 760 zł1 568 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu z dużym ogrodem? Szukasz działki w ustronnym miejscu? Zapoznaj się z tą ofertą i zaproponuj swoją cenę za tę nieruchomość. Oferujemy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Zielona

Bierutów,dolnośląskie

2 000 000 zł9 800 m² 204,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na sprzedaż teren przemysłowy o powierzchni 0,98 ha zabudowany. W mpzp gminy Bierutów teren oznaczony jako ag-1.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij