dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 237 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kielecka

Gdańsk,pomorskie

2 900 000 zł328 m² 8 828,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Przedstawiamy ofertę wyjątkowego domu w Gdańsku. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom to oferta idealna dla rodzin zarówno jedno jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubelska

Suwałki,podlaskie

789 000 zł210 m² 3 757,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferujemy na sprzedaż dwa segmenty w domu typu ''bliźniak''. Nieruchomość położona jest w Suwałkach przy ul. Lubelskiej. Każdy z segmentów ma powierzchnię 134 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzeczna

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł58 m² 29 914,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta prywatna, agencjom i pośrednikom z góry dziękuję za współpracę. Opis mieszkania: mieszkanie w unikatowym, prefabrykowanym budynku mieszkalnym - zaprojektowanym przez prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

69 000 zł2 788 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w licytacji w nieruchomości w postaci: działki niezabudowanej o pow. 2788m2. Miejscowość: dobrcz ul. Trzeciewiec. Przedmiotem licytacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł204 m² 13 467,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki dom na sprzedaż usytuowany w ładnym, cichym miejscu na warszawskich Młocinach. Dom jest piętrowy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bochnia

Bochnia,małopolskie

385 000 zł100 m² 677,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:568 m²

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 5,68 ara z domem. Nieruchomość położona jest w centralnej części miasta Bochnia, w odległości 500 m od rynku. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojewego o pow. ok. 48 m2 ,zlokalizowane na najbardziej oczekiwanym 1 piętrze w niskim bloku w centrum. Układ: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

200 000 zł39 m² 5 167,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ostrogórska, do remontu, 2 pokoje z balkonem, 38,7 m2, niski czynsz. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

962 500 zł72 m² 13 368,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

07 [konkrety] -odbiory kluczy: 1 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Głogów,dolnośląskie

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nie masz głowy do remontów? Chcesz się wprowadzić od zaraz? Idealnie! Mam coś na miarę Twoich oczekiwań! Nieruchomość znajduje się na osiedlu Kopernik, w ścisłym jego centrum. Pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 750 000 zł125 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Firma: joker house nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż apartament o pow. 125 m2, znajdujący się w samym centrum Rzeszowa. Nieruchomość została w całości odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

382 954 zł37 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie na Bieńkowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

427 200 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~48m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

584 000 zł44 m² 13 123,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Witajcie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ciekawe mieszkanie przy ulicę Myśliwskej. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, posiada Księgę Wieczystą! okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

632 958 zł61 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,92 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

441 912 zł40 m² 10 946,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 41 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł72 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentację dużego dwu pokojowego mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się w kamienicy usługowo- mieszkalnej, na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bereniki

Gliwice,śląskie

358 000 zł74 m² 4 837,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przedmiotem oferty jest cztero-pokojowe mieszkanie, z potencjałem do własnej aranżacji, na osiedlu Kopernika, w cztero-piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

713 400 zł58 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Trzy pokoje z możliwością wydzielenia osobnej kuchni z oknem. Około 20 min komunikacją miejską do Placu Grunwaldzkiego. Do własnej aranżacji. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Piękny dom jednorodzinny wolnostojący bezpośrednio przy lesie to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Otoczenie jest pełne śpiewających ptaków, a furtka prowadząca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 464 110 zł152 m² 16 211,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość jedyną w swoim rodzaju, zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów, dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Otwock Mały

Otwock Mały,mazowieckie

337 790 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Aktualność oferty sprawdzamy dla każdego klienta! Kameralnie & nowocześnie Nowy Karczew III jest kontynuacją dwóch etapów osiedla w sumie 8 budynków wielorodzinnych, które zostały zrealizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

669 000 zł62 m² 10 716 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż duże, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie ( powierzchnia użytkowa 62,43m2+balkon) mieszkanie w centrum Niepołomic. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kąpiele Wielkie

Kąpiele Wielkie,małopolskie

189 000 zł1 400 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nieruchomości gruntowej w miejscowości Kąpiele Wielkie. Działka budowlana o powierzchni ok. 1400 m2 ( 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

699 000 zł853 m² 819,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka w centrum Niepołomic powierzchni o 853 m2. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu. Sa ta Działki1680/23,1680/27 które beda stanowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

694 278 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! bezpieczny kredyt 2%! Ekologiczne i energooszczędne budynki ogrzewane pompami ciepła mają zainstalowane panele fotowoltaiczne są praktycznie bezkosztowe w eksploatacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

449 000 zł250 m² 1 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:447 m²

Kotlina Kłodzka. Dom z widokami na góry, z garażem oraz małym basenem wewnętrznym. Malowniczo położony w zabudowie bliźniaczej o pow. 250 m kw. na działce o pow. 447.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wysockiego

Żyrardów,mazowieckie

241 000 zł27 m² 8 919,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie P0.01 Termin realizacji wiosna 2024 r. : o mieszkaniu - pokój dzienny + kuchnia 19,07m2 - łazienka 4,39m2 - korytarz 3,56m2 - taras 2,63 m2 - ogródek 7,15 : Krótki opis - Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

600 600 zł46 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty tel. Przestronny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 45,5 m2 na Śródmieściu. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł95 m² 12 079,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować obszerne mieszkanie z 2 łazienkami na Bielanach. Powierzchnia: 95,2 m2 na 5 piętrze (6 kondygnacja z antresolą). Duża loggia o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

1 600 000 zł270 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferujemy Dom Wolnostojący na sprzedaż w Opolu w dzielnicy Grudzice, składający się z trzech poziomów: przyziemia, wysokiego parteru i poddasza użytkowego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Malbork,pomorskie

262 000 zł45 m² 5 822 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie świetnie się nadaje do wykorzystania programu rządowego "bezpieczny kredyt 2%" Dlaczego warto zamieszkać przy ul. Adama Mickiewicza 43 w Malborku? 3x Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

592 752 zł58 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp277-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, wschód - korytarz z miejscem na szafę - łazienka ok. 5,4m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Juszkowo,pomorskie

730 000 zł79 m² 9 240,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Juszkowo k. Pruszcza Gdańskiego | Jasne mieszkanie - 79 m2 | 4 pokoje, balkon 26 m2 I Miejsce postojowe w garażu | Doskonała lokalizacja. Dla kogo? Idealne dla rodziny 2+2 lub 2+3. Dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł41 m² 10 736,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa cena! Właściciel oferty: roman Rajski tel.   Atuty nieruchomości: - prywatne miejsce postojowe naziemne + piwnica 3,81 m2, - wewnętrzne patio do dyspozycji mieszkańców budynku, - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

495 968 zł42 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp246-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - południowe - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja I kwartał 2025 roku - zakup od sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Czuszów,małopolskie

45 000 zł1 584 m² 28,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka na otwartej przestrzeni w cichej okolicy oddalona o zaledwie 25 km od Krakowa. CO sprzedajemy? Płaska i pusta nieruchomość o powierzchni 15,84 a (1584 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chemików

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

403 000 zł48 m² 8 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na ostatnim piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Chemików. Budynek z lat 70-tych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chocimska

Opole,opolskie

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ok. 56m2.Opole- Kolonia Gosławicka. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 56 m2 przy ul. Chocimskiej w Opolu wraz z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

595 732 zł46 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Przestronny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 45,5 m2 na Śródmieściu. Otoczenie nieruchomości:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij