dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Goleniów,zachodniopomorskie

359 000 zł46 m² 7 787,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą mieszkania w Goleniowie! Mieszkanie 46.1m2 znajdujące się w samym Centrum Goleniowa gwarantujące więcej niż jej umiejscowienie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

798 000 zł62 m² 12 954,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: piękne trzypokojowe mieszkanie w otoczenie wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Idealne dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pełnatycze

Pełnatycze,podkarpackie

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom drewniany na dużej działce budowlanej 3000m2 plus pole rolne prawie 1h,dzialka z dużym potencjałem, można na niej postawić domki letniskowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wysockiego

Żyrardów,mazowieckie

245 000 zł26 m² 9 452,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie P1.13 Termin realizacji wiosna 2024. : o mieszkaniu - pokój dzienny + kuchnia 18,43m2 - łazienka 3,91 m2 - korytarz 3,58 m2 - balkon 3,02 m2 : Krótki opis - Kameralny budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

887 824 zł79 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł53 m² 21 698,10 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w Centrum wykończone w oparciu o detale Z okien można podziwiać piękną panoramę miasta i jeszcze piękniejsze zachody słońca Budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgliniec

Zgliniec,wielkopolskie

888 275 zł266 m² 3 339,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący wraz z gruntami o pow. powyżej 3ha (działki nadają się na pod zabudowę) w miejscowości Zgliniec. Piękny, klimatyczny zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Chmielno

Chmielno,pomorskie

2 685 000 zł64 700 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka o pow. 6,47 ha położona w sercu Kaszub - chmielno, pow. kartuski, pomorskie. Działka rolna z potencjałem deweloperskim pod budownictwo jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

899 999 zł160 m² 5 624,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą urządzonego, nowoczesnego i energooszczędnego domu z możliowścią zagospodarodwania poddasz, położonego w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

610 000 zł129 m² 4 728,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu nieruchomość położoną w Krapkowicach - Otmęcie. Budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej, trzykondygnacyjny z dachem dwuspadowym krytym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Światopełka

Bielsko-Biała,śląskie

750 000 zł108 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesna bryła, duże przeszklenia szybki dojazd do centrum! nowe domy Z garażem W zabudowie szeregowej bielsko - biała wapienica Domy wybudowane w standardzie deweloperskim według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

147 900 zł3 565 m² 41,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 3580m na którą składają się 3 wydzielone działki znajdujące się w miejscowości Władysławowo , gm. Łabiszyn Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

520 000 zł41 m² 12 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonujący salon urody - fryzjersko-kosmetyczny - położony w bardzo atrakcyjnym miejscu, w samym środku osiedla na lubelskim Wrotkowie w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Gdańsk,pomorskie

989 900 zł47 m² 21 061,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nigdy nie zamieszkałe mieszkanie w Gdańsku Brzeźno zaledwie 500 m od plaży. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą. Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

910 000 zł142 m² 6 396,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Białołęce na granicy z Markami. Spokojna zielona okolica oraz doskonała komunikacja sprawiają, że życie w tym miejscu jest komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trojanowice

Trojanowice,małopolskie

1 320 000 zł247 m² 5 344,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:939 m²

Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny wraz z budynkiem gospodarczym. Powierzchnia całkowita budynków 247m2 (213 m2+ 34 m2). Powierzchnia użytkowa budynków 170 m2 (143 m2 + 27m2). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

560 728 zł42 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ciche i jasne, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z windą w Krakowie na Ruczaju przy ul. Piltza.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

521 360 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje, balkon, centrum miasta. Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Dział deweloperski biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Opis lokalizacji: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Bardzo jasne, ciche i słoneczne mieszkanie na pograniczu Niebuszewa i Warszewa w odnowionej kamienicy. Pełna własność. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołyńska

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł37 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty: 2 Pokoje 37m2 bezpieczny zakup gotowiec inwestycyjny zielona okolica budynek z 2022 roku piąte piętro miejsce postojowe w garażu podziemnym Opis: pragnę Państwu przedstawić mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Łęgowo,pomorskie

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kontaktbezczynszowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym z cegły. Usytuowane na niskim parterze, składa się z dwóch dużych pokoi (24 wschodnie i 16 zachodnie), oddzielnej zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

595 000 zł60 m² 9 885,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do zaoferowania mamy Państwu bardzo atrakcyjne, dwustronne mieszkanie do wejścia, idealne dla rodziny z dziećmi, pary lub seniorów. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze bloku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

360 000 zł59 m² 6 111,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane i świetnie skomunikowane mieszkanie! Oferuję na sprzedaż odświeżone i zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,91 m2 w kamiennicy z niepowtarzalnym klimatem na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 750 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł131 m² 7 550,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów- bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni! Przykładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantyszka

Gdynia,pomorskie

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: gdynia - Chylonia, ul. Dantyszka 2, 8 piętro z windą, oferujące piękny widok. Liczba Pokoi: 3 pokoje, co zapewnia przestronność i różnorodne możliwości aranżacyjne. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

559 000 zł68 m² 8 208,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie o atrakcyjnym metrażu i położeniu na mapie Poznania. Lokalizacja w centrum poznańskich Jeżyc - sama kamienica znajduje się przy cichej, spokojnej i . dość krótkiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Cesarskie Ogrody, to prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wichrowa

Rzeszów,podkarpackie

444 000 zł58 m² 7 668,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup, wykończ I zamieszkaj na kameralnym osiedlu, w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miejskiego. Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 58m2, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

22 000 000 zł1 350 m² 16 296,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilanów - nowoczesny biurowiec dla kogo: budynek idealny na siedzibę firmy, szkołę, klinikę, itp. Aktualnie budynek w pełni wynajęty. Możliwa cesja umów najmu. Zakup inwestycyjny. lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

1 208 690 zł90 m² 13 497,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstanie osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja jest efektem połączenia inspiracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

579 000 zł67 m² 8 605,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 67,28m2 znajdujący się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z windą położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

835 000 zł151 m² 5 537,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% - prowizji 0%podatku pcc nowość nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji czarkowo - Łężyca. Standard deweloperski. To jest Twoje miejsce w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł64 m² 9 301,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Muchobór mały/3pok./balkon/piwnica/hit/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na ulicy Strzegomskiej 298 na Nowym Dworze we Wrocławiu. Powierzchnia mieszkania to 64,4m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

559 000 zł48 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwa uwadze 3-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze niskiego IV- piętrowego bloku, znajdujące się na lubianym spokojnym i rodzinnym osiedlu Piasta. Oferta szczególnie polecana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 097 996 zł167 m² 6 578,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Top Wrocław - dom Wolnostojący 6 pokoi 985mkw! hit Zapraszamy panstwa do zakupu nieruchomości w przy granicy z Wrocławiem Kielczow. Nieruchomość to dom wolnostojący na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, umebloeane 2 pokojowe mieszkanie 48 m2 z dużym balkonem na zwm W kuchni meble na wymiar wraz ze sprzętem agd, w pokoju, fotele, kanapa, stolik kawowy, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

797 400 zł112 m² 7 099,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Przedmiotem przedsięwzięcia deweloperskiego jest budowa szesnastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej w Markach w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności Słowiańskiej

Pasym,warmińsko-mazurskie

270 000 zł55 m² 4 873,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż posiadamy mieszkanie 55,4m2 na parterze na ul. Jedności Słowiańskiej 1 w lokalu mieszkalnym położonym nad jeziorem Kalwa. Budynek znajduje się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

735 000 zł47 m² 15 638 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie blisko ścisłego centrum Krakowa, a zarazem w jednej z najpiękniejszych okolic w mieście. Jeśli szukasz wygodnego i przestronnego mieszkania w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

523 000 zł60 m² 8 746 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Tylko kilka mieszkań W specjalnej promocji nie przegap okazji umów się na obejrzenie przykładowych mieszkań na żywo już dzisiaj! zakup lokal na kredyt 2% - gwarancja ceny bez notriusza - umowa.