dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bramińskiego

Gdańsk,pomorskie

467 425 zł42 m² 11 129,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania na już) jak i z różnym terminem przekazania (jeżeli możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Lębork,pomorskie

375 000 zł62 m² 6 016,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62,33 m2 położone w Lęborku przy ul. Kusocińskiego nr 17. Do lokalu przynależy także obszerna piwnica 7,19 m2 oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł36 m² 8 941,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam do zakupu odświeżone mieszkanie 36 m2 w zielonej okolicy Parku Chopina przy ul. Zdrojowej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dużej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

870 322 zł77 m² 11 322 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

*Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w Gdańsku Piecki-Migowo, potocznie nazywane Moreną. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Osiedle monitorowane. Wjazd zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

589 000 zł65 m² 9 061,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dziesiąta na nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w nowym bloku. Mieszkanie gotowe do wejścia nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Góra Kalwaria,mazowieckie

384 000 zł55 m² 6 988,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przestrzenne i ustawne: 3 pokoje - duży, ustawny salon oraz dwie sypialnie widna kuchnia (wyposażona we własne okno) w zabudowie z pełnym wyposażeniem przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

208 000 zł25 m² 8 188,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania po generalnym remoncie. Względem lokalizacji, standardu mieszkania czy stanu technicznego kamienicy, poniższa oferta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

3 298 000 zł224 m² 14 723,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 212 m²

Gdzie: adamowizna Odpowiedni dla: rodziny, rodziny z dziećmi. Miejsce spełni oczekiwania rodziny, która ceni sobie przestrzeń i rodzinny klimat nieruchomości. Zalety: nieruchomości położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł84 m² 7 482 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 83m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Kistowo

Kistowo,pomorskie

568 000 zł26 900 m² 21,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Twój pośrednik, twój sąsôd! Do sprzedaży oferuję Państwu jezioro o areale 2,26 ha wraz z działką o powierzchni 2300 mkw., położone w Kistowie - gmina Sulęczyno. To niezwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

843 434 zł62 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! metraż: 61,79 m2 piętro 0 cena: 843 434 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

335 172 zł42 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkań na nowopowstającym osiedlu, zlokalizowanym tylko 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł46 m² 13 774,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, słoneczne i przestronne mieszkanie dwupokojowe z tarasem i ogródkiem położone w najnowszym etapie inwestycji Wolne Miasto. W mieszkaniu wszystko jest nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

480 431 zł40 m² 12 056 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie z ogrodem 33m2.Mieszkanie ma przestronny salon i dużą sypialnię. Osiedle otoczone zielenią oraz licznym terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł43 m² 14 519,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium Jagodno 2 pok/42,7 m2 Ogród- taras Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o wielkości 42,7 m z ogródkiem o wielkości 45 m 2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Buforowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 231 440 zł103 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż 3 pokojowe, bardzo duże, dwustronne i rozkładowe mieszkanie z balkonem. Doskonała lokalizacja w centrum miasta- ul. Nowowiejska (okolice Galerii Grunwaldzkiej).Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

395 000 zł44 m² 9 038,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Śródmieściu Opola. Zlokalizowane na parterze o pow. 43,70 m2, które składa się z pokoju, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

560 000 zł49 m² 11 389,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne Z ogródkiem I miejscem postojowym - bunscha - ruczaj N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,17 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 3-go Maja

Słupsk,pomorskie

365 000 zł62 m² 5 868,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokojowe, komfortowe mieszkanie w Słupsku - kup bez prowizji! Oferujemy Państwu przestronne i komfortowe czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Słupska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Lubczyna

Lubczyna,zachodniopomorskie

210 000 zł57 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość znajdująca się w Lubczynie 80m od głównego portu jachtowego, oraz 120m od plaży Mieszkanie 57m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, działka 874m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Tadeusza Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

380 000 zł30 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

DO sprzedania: kawalerka Inwestycyjna gotowa z najemcą przy ul. Kościuszki 36g w Wieliczce Lokal, położony jest na II piętrze w budynku z cichobieżną windą. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

520 500 zł60 m² 8 661 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Tylko kilka mieszkań W specjalnej promocji nie przegap okazji umów się na obejrzenie mieszkań na żywo już dzisiaj! dostępne także ostatnie mieszkania do odbioru od ręki W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

228 000 zł38 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje w bardzo dobrej cenie ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze, w bloku 4 -piętrowym na Tysiącleciu. Nieruchomość przeznaczona do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

360 000 zł49 m² 7 312,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie dwupokojowe 49,23 m2 do remontu oraz jako lokata kapitału. Położenie idealne pod wynajem oraz polecane dla par, singli. Dla ludzi z pomysłem do własnej aranżacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł48 m² 12 913 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z niesamowitym widokiem na las! Usytuowane na pierwszym piętrze w nowym budownictwie z 2004 roku. Położone na Partynicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

299 999 zł84 m² 3 571,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Do sprzedaży prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w samym sercu Wałbrzycha, przy zabytkowym Rynku Starego Miasta. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 80 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

797 809 zł100 m² 7 946 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

609 000 zł39 m² 15 583,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie gotowe do odbioru mieszczące się na 6 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

467 900 zł57 m² 8 165,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

05 -realizacja: 1 kwartał 24 -odbiory: zgodnie Z kolejką - obecnie 3 kwartał 24 -brak pcc I prowizji -dostępne M.POSTOJOWE I KOMÓRKI -ZADZWOŃ Powierzchnia mieszkania: 57,5m2 Balkon: 7,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borsucza

Kraków,małopolskie

498 000 zł30 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Grzybek oferują na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30m, w dobrej lokalizacji przy ul. Brożka, dzielnica - Łagiewniki. Zlokalizowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pomorskich

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

759 000 zł49 m² 15 361,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe z tarasem, zaledwie 300m od morza. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń blisko morza Nieruchomość złożona z: salon 18 m.kw aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 000 zł106 m² 7 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń : parter: 53,50 m2 - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł124 m² 6 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy Dom ok. 124 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bardzo ładny Bliźniak o powierzchni ok.123 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Błonie,mazowieckie

515 000 zł72 m² 7 178,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Błonie-ścisłe centrum! do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie W błoniu na I piętrze Z balkonem!mieszkanie ma wydane świadectwo energetyczne! Mieszkanie ma 71.74 m2 powierzchni. Mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

509 000 zł47 m² 10 876,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46,8 m , usytuowanego na trzecim piętrze w wysokim bloku na osiedlu Wichrowe Wzgórze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

423 000 zł50 m² 8 460 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

-realizacja: 1 kwartał 24 -odbiory: zgodnie Z kolejką - obecnie 2/3 kwartał 24 -brak pcc I prowizji -dostępne M.POSTOJOWE I KOMÓRKI -ZADZWOŃ Powierzchnia mieszkania: 50 m2 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł52 m² 11 132,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zakup tylko gotówką. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,1 m2 , zlokalizowane przy ul. Aluzyjnej na Białołęce - Nowodwory. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym całodobowo, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Rzeszów,podkarpackie

1 650 000 zł6 400 m² 257,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod inwestycje deweloperską z pozwoleniem na Budowę zlokalizowana w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej. Atuty działki: - powierzchnia działki 64 ary, - pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł19 m² 14 157,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowaną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie w Kamienicy usytuowane niedaleko placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł42 m² 13 443,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W świetnej lokalizacji. Ciche i spokojne osiedle Morena, gdańsk Piecki - Migowo. Nieruchomość zlokalizowana na 2 pietrze w 10 piętrowym budynku. Budynek docieplny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Ząbki,mazowieckie

8 800 000 zł108 m² 81 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Zero prowizji! Bez pcc! Gotowa inwestycja sprawdzonego dewelopera. Jej największe zalety: - kameralna inwestycja składająca się tylko z 6 segmentów/apartamentów, - spokojna i bezpieczna.