dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 305 ogłoszeń

739 000 zł62,47 m² 11 829,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 59,75 m , znajdującego się w Świnoujściu przy ulicy Grunwaldzkiej. Usytuowane jest ono na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,70 m² 8 784,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł82,78 m² 5 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w wyjątkowej lokalizacji na Podgaju (nochowo). To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł200 m² 4 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż oferowany jest dom położony w bliskiej odległości od miasta Krosna w Miejscu Piastowym. Atrakcyjne położenie nieruchomości sprzyja prowadzeniu działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 876 zł225 m² 8 443,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:813 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni około 225 m , położony na działce o powierzchni ponad 800 m . Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 000 zł40 m² 14 275 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: ekspozycja południowo-zachodnia Osiedle to całkowicie nowa inwestycja na gdańskim Ujeścisku. Dzięki znakomitej lokalizacji i rozwiniętej infrastrukturze miejskiej w pełni wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 495 zł45,27 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł78 m² 11 397,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji dla kupującego apartamenty premium nowość na rynku nieruchomości a&k Deluxe Estate Spz.o.o ma przyjemność zaprezentować nowość na rynku nieruchomości. Nietuzinkowe apartamenty stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum - ul. Broniewskiego Oferujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone w sercu miasta, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł6 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 0,6 ha (6000 m ), usytuowana w uzdrowiskowej części Świeradowa-Zdroju, u podnóża Sępiej Góry, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 703 475 zł75,70 m² 22 502,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy z bardzo dobrą ekspozycją, położony w parterze budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Bezpośrednie wejście od strony ulicy oraz duże.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 660 m² 198,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Tarnów Opolski. Działka o powierzchni 1660m2 (niecałe 17 arów), objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł746 m² 147,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka zabudowana - Będziechów, gmina Kawęczyn, powiat turecki Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 746 m , położona w miejscowości Będziechów, gmina Kawęczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 913 zł63,44 m² 10 512,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń dla rodziny w otoczeniu zieleni z szybkim dostępem do miasta. To 4-pokojowe mieszkanie na Chwarznie-Wiczlinie łączy nowoczesny komfort z bliskością natury. Idealny układ dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64 m² 17 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż położone w dzielnicy Stare miasto ul. Bonerowska. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł233,25 m² 3 794,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Dom szeregowy / 233 mkw / 4pokoje / garaż / Koszalin Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej części Koszalina, przy ulicy Kubusia Puchatka,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł36,27 m² 15 164,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,27 m , położone przy ul. Wielickiej w Krakowie, w dobrze skomunikowanej, zielonej części Podgórza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł4 320 m² 414,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 320 m²

Do sprzedaży dobrze prosperujący ośrodek wypoczynkowy położony w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w malowniczej okolicy, otoczony lasami i terenami zielonymi. Miejsce oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 900 zł36,96 m² 7 546 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Metraż: 36,96 m | 2 pokoje | 1. piętro | Termin oddania: III kwartał 2027 Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 488 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 36,96 m do 60,80 m .

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł982 m² 91,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka pod zabudowę jednorodzinną w Wojsku, (gmina Lipnica).

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 548 m² 127,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działka budowlana 4550m2 Żarki. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną pośród bardzo rzadkiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która może spełnić wasze marzenia o stabilnej przyszłości finansowej, a mianowicie przestronny dom na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł58 m² 20 672,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z antresolą w zielonej okolicy Szczyrku - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 58 m komfortowego mieszkania, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł3 000 m² 243 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka nr 857/32 z warunkami zabudowy w Grzepnicy (gmina Dobra) - spokój, las i szybki dojazd do miasta opis Działka jest położona w Grzepnicy z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Żarowo,zachodniopomorskie

496 800 zł82,45 m² 6 025,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w Żarowie. Nieruchomość mieści się na działce o powierzchni 300m2 na nowo powstałym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 502 m² 249,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1502 m Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1502 m, położonej w spokojnej i malowniczej części powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł118 m² 5 754,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w Dębicy przy ul. Towarnickiego.Przedmiotem sprzedaży jest dwukondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł64,42 m² 10 850,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł27 406 m² 176,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży gruntu o powierzchni 2,7 ha (27 406 m ), zlokalizowanego w miejscowości Stradomia Wierzchnia (ul. Sosnowa). Nieruchomość stanowi wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł930 m² 138,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wieś Rogoźnica na trasie Strzegom-Jawor, do Strzegomia tylko 7km, ładna okolica nowopowstałych domków jednorodzinnych. Łatwy i szybki wyjazd na trasę Śwdnica-Strzegom-Jawor,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł91,03 m² 4 613,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 91,03m2 , położone na drugim piętrze w bloku w centrum Częstochowy. Powierzchnię mieszkania stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 344 zł49,52 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy nową inwestycję na osiedlu Dworzysko. Nowoczesne i kameralne osiedle, zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł450 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na rynku luksusowych nieruchomości na sprzedaż. Rezydencja zlokalizowana jest w gminie Zabierzów. Przyjemne sąsiedztwo, dostęp do lasu, oraz do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

NA sprzedaż dom W bereście Z potencjałem inwestycyjnym Dom z dużą działką i dodatkowym domkiem letniskowym - w Bereście k. Krynicy-Zdrój Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł118 m² 7 796,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zamieszkaj w sercu natury! Na sprzedaż wyjątkowy dom z pół-bala o powierzchni 118 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 800 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W kaplitynach gmina barczewo! oferujemy do sprzedaży działkę O powierzchni 4 800 M 2 Z przeznaczeniem W planie zagospodarowania przestrzennego do zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 201 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży niedużą działkę o powierzchni 1201 m2, położoną na ulicy Klimontowskiej w Osieku. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, po sąsiedzku zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł19 m² 8 942,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż kawalerka położona w ścisłym centrum Rybnika, tuż obok Urzędu Miasta lokalizacja idealna dla osób ceniących bliskość kultury, restauracji, sklepów oraz miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,10 m² 6 589,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokoje | 65,1 m | 1 piętro | Pszczółki ul. Rataja | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł7 979 m² 31,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duże działki pod lasem - jędrychówko, gmina morąg Numery działek: 384/2, 384/3, 384/5 | Blisko Morąga | warunki zabudowy| Przepiękna, cicha lokalizacja! Szukasz dużej działki w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł875 m² 134,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości! miejscowość garby, gmina krzykosy, powiat średzki 8 km od Środy Wielkopolskiej Polecam działkę w pięknym otoczeniu lasu - sosnowo-brzozowego.