dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 312 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Prokowo

Prokowo,pomorskie

122 210 zł1 111 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1111m2 w miejscowości Prokowo. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy, a media - woda, prąd i telekomunikacja znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sulińskiego

Jaworzno,śląskie

198 000 zł49 m² 4 008,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w atrakcyjnej cenie w spokojnej okolicy-Jaworzno-Ul. Sulińskiego Dla kogo Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Podstawowe informacje metraż 49,40 m 2 pokoje 2 piętro balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

3 567 300 zł517 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal medyczny zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego Wrocław, ul. Robotnicza. Powierzchnia lokalu wynosi 517 m2 w skład wchodzi 23 pomieszczenia, w tym gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osiek

Osiek,małopolskie

290 000 zł915 m² 316,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok 920 m 2 położoną w Olkuszu-Osiek. Działka w całości budowlana Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

2 834 000 zł21 800 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2,18 ha, otoczona z 4 stron lasem, betonowa droga dojazdowa, prąd i studnia. Woda, gaz i kanalizacja w odległości 1,4km. Dla działki został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

705 784 zł68 m² 10 368,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie narożne, położone na I piętrze z balkonem 9m2 od strony zachodnio - południowej. Powierzchnia użytkowa lokalu to 68,07m2. Układ mieszkania umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

587 255 zł42 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z ogrodem 2 pokojowe mieszkanie na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł52 m² 12 884,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

** bemowo I 52m2 I 3 pokoje I balkon I metro bemowo** Dla Ciebie I Dla Rodziny I Mieszkanie Inwestycyjne Oferuję dwustronne, ciche i przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

165 000 zł36 m² 4 570,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dużej kawalerki o pow 36,1m2 znajdującej się na pierwszym piętrze w niskim kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,małopolskie

609 000 zł250 m² 2 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Biskupice, jaksice, miechów, kamieńczyce, koralówki, rzeżuśnia Emmerson prezentuje do sprzedaży, dom wolnostojący, o łącznej powierzchni ok 300 m kw, położony w Biskupicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Graniczna Wieś,pomorskie

295 000 zł6 446 m² 45,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Cena do negocjacji* *2 działki po 3223 m2! Możliwość zakupu pojedynczo* Na sprzedaż atrakcyjna działka 6446 m2 położona w miejscowości Graniczna Wieś, gmina Trąbki Wielkie. Dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m2 na Mokotowie, w bloku z lat 70 na 17 piętrze. Układ pomieszczeń: duży pokój 22 m2, mniejszy pokój 11m2, kuchnia 6 m2, przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

401 996 zł41 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż ostatni lokal mieszkalny w nowocześnie zaprojektowanym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym na osiedlu przy ulicy Mateckiego w Poznaniu. Osiedle to wyróżnia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

339 933 zł40 m² 8 416,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Znalazłeś(-aś) dużą kawalerkę w sercu Łodzi, która obecnie jest dostępna w ultraokazyjnej cenie. Kamienica na Jaracza 21 to nasza nowa inwestycja, co oznacza najwyższe możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

325 000 zł48 m² 6 730,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż na ulicy Swobodnej 33, osiedle Wysoki Stoczek. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie o pow. 50m2 na I piętrze w kamienicy z1954 r., Śródmieście Muranów ul. Dzielna Składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Powstańców Wielkopolskich

Szamotuły,wielkopolskie

855 000 zł96 m² 8 866,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kartuzy,pomorskie

570 000 zł104 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż bardzo klimatyczne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 104 m2! 4 pokoje w samym sercu Kartuz. Lokalizacja: kartuzy to miasto położone w sercu Kaszubskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piekary Śląskie,śląskie

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze domu w którym mieszkają 3 rodziny. jedna z rodzin ma osobne wejście a mieszkanie które jest na sprzedaż dzieli klatkę schodową z drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakliczyn

Zakliczyn,małopolskie

759 000 zł360 m² 2 108 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym położonego w miejscowości Zakliczyn, gm. Siepraw. Budynek o pow. ok 360m2 składa się z 2 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

660 000 zł130 m² 5 083,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Wyłącznie w biurze Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,83 m2 w stanie deweloperskim z garażem 18,14 m2 zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł69 m² 9 917,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 600 000 zł130 m² 12 307,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci 2% pcc Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim po wschodniej stronie Józefowa. Powierzchnia użytkowa 130,00 m2, miejsca postojowe przed budynkiem, działka ok. m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 298 004 zł152 m² 8 537,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak- bielany Wrocławskie-152m2/działka-450m2 Na sprzedaż Dom w stanie deweloperskim w atrakcyjnej dzielnicy Bielany Wrocławskie. Dom składa się z: parter- kotłownia, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zoli

Wrocław,dolnośląskie

676 000 zł70 m² 9 589 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Super oferta! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70m2 z balkonem. Nieruchomość przestronna, 3 pokoje w rozkładzie oraz oddzielna kuchnia. Dwustronna ekspozycja okien, jasno. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 025 000 zł118 m² 8 668,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w Październiku 2024 Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

472 056 zł25 m² 18 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

603 000 zł71 m² 8 481,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

2 070 000 zł116 m² 17 844,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 116m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku z 2007roku zlokalizowane na Mokotowie. Osiedle strzeżone, monitorowane, doskonale położone, z własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

933 240 zł71 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty przrybył tel. 3 pokoje z dużym tarasem w Śródmieściu Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni ok. 70,7 m2 znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mszczonowska

Skierniewice,łódzkie

360 000 zł62 m² 5 787,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4 - pokoje + oddzielna kuchnia w centrum Skierniewic, III piętro z balkonem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiela

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł37 m² 8 559,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania do wprowadzenia? zapoznaj się z tą ofertą! Nieruchomość złożona z: salon 15,02 m.kw kuchnia zamykana z oknem 8 m.kw pokój 6,29 m.kw przedpokój 4,51 m.kw łazienka 3,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł56 m² 12 389,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na początku Jagodna - Osiedle Mała Toskania. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym, bezpiecznym osiedlu, z dostępem do pełnej bazy handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

307 380 zł26 m² 11 836 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne kawalerki W stanie deweloperskim! Przestronna kawalerka z balkonem, o powierzchni 25,97 m2, usytuowana w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

299 000 zł90 m² 3 339,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania słoneczne, rozkładowe, trzy pokojowe mieszkanie położone w cichej lokalizacji w Boguszowie - Gorcach na Kuźnicach Świdnickich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

560 000 zł59 m² 9 483,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze do generalnego remontu, idealne pod inwestycję. Budynek usytuowany jest na 16 arowym gruncie, gdzie mieści się łącznie 5 mieszkań. W lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

1 124 016 zł82 m² 13 655,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstanie osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja jest efektem połączenia inspiracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

850 000 zł152 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Dom w malowniczym Rejonie.tzw. Kilka kroków od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom premium w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 152 m2, na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

640 900 zł52 m² 12 259 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca super okazję inwestycyjną - dwie osobne kawalerki. - niezależne wejście do każdej kawalerki - W każdej osobna łazienka i aneks kuchenny - Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionka

Kamionka,mazowieckie

1 300 000 zł104 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o pow. 104 m2 usytuowany na pięknej działce o pow. 1400 m. kw. w miejscowości Kamionka w gminie Piaseczno. Dane ogólne: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł72 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam wielką przyjemność zaproponować Państwu nowoczesne mieszkanie, położone na wzgórzu w Przegorzałach , gdzie pomimo bliskości miasta, panuje mikroklimat i można odetchnąć świeżym.