dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

743 093 zł72 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z niską zabudową, to ta oferta jest dla Ciebie idealna! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z tarasem. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł70 m² 2 414,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja Nieruchomości Prestige Mam przyjemność zaprezentować Państwu murowany domek na działce rod do całorocznego przebywania. Domek wybudowany z zachowaniem wszelkich zasad budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Łazowskiego

Łódź,łódzkie

690 288 zł95 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Poznaj szczegółowo Apartamenty Chojny w Łodzi - wprost idealne miejsce do życia. To właśnie tu możesz cieszyć się wszystkimi urokami życia w wielkim mieście, a zarazem spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

699 000 zł49 m² 14 324 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 48,8 m, położonego w urokliwej dzielnicy Kliny-Zacisze w Krakowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnów

Tarnów,małopolskie

935 000 zł210 m² 4 452,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Pośrednikom dziękuję proszę nie dzwonić! Sprzedam klimatyczny i niepowtarzalny murowany dom o powierzchni 210 m2, 3 duże pokoje, salon, kuchnia, łazienka (121,80 m2 parter + 20m2 tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Kraków,małopolskie

638 000 zł34 m² 18 514,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W unikatowej kamienicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

435 345 zł3 534 m² 123,19 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

533 000 zł35 m² 15 074 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Piła,wielkopolskie

460 000 zł2 134 m² 215,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta bezpośrednio od właściciela! Działka o pow. 2134 m2 położona jest w Pile, na Koszycach, przy ul. Pogodnej 4. Atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu Zalewu Koszyckiego i lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł57 m² 15 245,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Wolskiej 69, stacja metra Płocka. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze, w budynku 2 windy i rowerownia. W skład mieszkania wchodzi oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

1 369 000 zł99 m² 13 828,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

English below Extra Broker z przyjemnością prezentuje na sprzedaże mieszkanie w nowej inwestycji na ul. Banacha. Nieruchomość: - piętro 5/5 - pow. 99.05 m2 - 4 pokoje - łazienka - toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 38m2 na drugim piętrze w 3 piętrowy bloku z 2005 roku. Mieszkanie znajduje się w Centrum. W skład 38m2 mieszkania wchodzi: - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 730 000 zł300 m² 5 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] :krótko: luksusowa, nowoczesna willa o powierzchni 300 m2 na działce 2000 m2 w otulinie lasów. Zadziwia funkcjonalnością ,wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Józefów

Józefów,mazowieckie

653 905 zł77 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam lokal o powierzchni 76,93 m2 Jeden z dwóch dostępnych w ciągu siedmiu lokali w nowo wybudowanym pawilonie handlowo - usługowym. Inwestycja po odbiorach. Front lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sosnowiec,śląskie

598 000 zł110 m² 5 427,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nowoczesny dom w zabudowie Bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, ostrowy Górnicze | Sosnowiec ul. Maczkowska zadzwoń: pamiętaj, że współpracując Homeon Nieruchomości biurem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

685 000 zł49 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz wygodnie urządzonego mieszkania w nowym budownictwie, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Więcej informacji mail: wszystkie oferty na stronie: oferujemy mieszkanie dwupokojowe Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Bielsko-Biała,śląskie

225 000 zł32 m² 7 009 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję kawalerkę, 1 duży pokój z widną kuchnią, którą tworzy wydzielony aneks kuchenny. Do tego łazienka z wc oraz nieduży przedpokój. Mieszkanie jest jasne, słoneczne, co zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

489 000 zł56 m² 8 657,93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego, narożnego mieszkania w wyjątkowej cena! apartament w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ostatnie 3 pokoje w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

777 000 zł147 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nieruchomość w spokojnym otoczeniu, oddalona od zgiełku, idealna dla rodzin, główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marczyce

Marczyce,dolnośląskie

149 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego w miejscowości Marczyce zaledwie 10 km od Jeleniej Góry. Marczyce to wieś położona w województwie dolnośląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

446 061 zł58 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Rzeszowie. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem na parterze - boczna ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

518 100 zł66 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji zaraz za Wrocławskim Brochowem! Jeśli szukasz mieszkania, które posiada praktyczny rozkład, jest w świetnej cenie i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

359 000 zł58 m² 6 200,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Wstępna rezerwacja Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57,9 m2 położone przy ul. Dworcowej 73 na osiedlu Pojezierze w Olsztynie. Lokal usytuowany jest na III piętrze w budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 592 zł39 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Godziętowy

Godziętowy,wielkopolskie

259 000 zł131 m² 1 977,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 099 m²

Dom z potencjałem- godziętowy Biuro Kwadrat prezentuje na sprzedaż dom położony w miejscowości Godziętowy, gmina Doruchów oddalonej ok. 12 km od Ostrzeszowa i 20 km od Kępna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

160 000 zł863 m² 185,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom jednorodzinny na nowo powstałym osiedlu Osada Bobolin! Oferta sprzedaży działki pod dom jednorodzinny, o powierzchni ok 860 m2 zlokalizowanej na obrzeżach Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 090 000 zł108 m² 10 092,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowoczesna bryła! Rewelacyjna lokalizacja! bez pcc! Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 162m2 (108m2 użytkowej) usytuowany na 224m2 działce. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

678 000 zł48 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

****biuro ładna willa nieruchmości prezentuje**** oaze ciszy I spokoju, oraz pięknej zieleni W sercu pięknego żoliborza. Mieszkanie 48 M2 3 pokoje znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Lewickie-Kolonia,podlaskie

209 000 zł1 123 m² 186,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

3 działki budowlane zlokalizowana w miejscowości Lewickie Kolonia - ok. 8 km od Białegostoku. Parametry działki nr 1: - powierzchnia 912 m - wymiary 16 x 60 m, parametry działki nr 2: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

1 299 000 zł167 m² 7 783,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

! nowa niższa cena 1299000! Atrakcyjny, przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem o charakterze rezydencji. Urządzony ze smakiem i dbałością o szczegóły. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

265 000 zł68 m² 3 897,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w topowej lokalizacji - centrum Rybnika - dzielnica Wawok. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł57 m² 11 035,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia l wysoki standard! świetna lokalizacja parking podziemny bez pcc - faktura vat! Gorąco polecam luksusowe mieszkanie w Mirkowie! Lokal składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

712 770 zł62 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Hиже описание на русском языкe Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie. Mieszkanie o powierzchni 61,98 m2, składa się z: - przedpokoju - 9,67 m2; - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

650 000 zł96 m² 6 792,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Polecam do sprzedaży komfortowe, przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie w centrum Siedlec Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wrocław,dolnośląskie

1 297 000 zł159 m² 8 170,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Trzykondygnacyjny segment środkowy na Wojszycach z niedużym ogródkiem, spokojna, kameralna uliczka Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karlikowska

Gdańsk,pomorskie

3 050 000 zł340 m² 8 979,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Uwaga! Dom z lokalem usługowym o pow. 60m2! Nieruchomość zlokalizowana w doskonałym położeniu - w Gdańsku - Kiełpino Górne praktycznie w centrum dzielnicy, jednak w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł48 m² 9 690,08 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, na os. Rzeczypospolitej (rataje) w Poznaniu. Najlepsza lokalizacja! Blisko komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł58 m² 8 244,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58,10m2, położonego przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rybnik,śląskie

350 000 zł70 m² 5 035,97 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie położone w Rybniku na osiedlu Reymonta. Mieszkanie duże, przestrzenne jasne, urządzone z pomysłem. kuchnia otwarta z oknem, dodatkowym atutem jest balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

379 000 zł60 m² 6 274,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z pięknym widokiem na miasto w spokojnej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Barcza 18! Okolica: osiedle Nagórki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Trzęsacz,zachodniopomorskie

1 750 000 zł180 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Trzęsacz! przepiękny dom Z basenem! Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 180,20 m2 położony przy jednej za spokojnych ulic Trzęsacza, nad pięknym Morzem Bałtyckim. Największe atrakcje.