dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 344 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 344 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedaży piękną kawalerkę po generalnym remoncie. Remont odbył się w roku 2019, jednak mieszkanie bardzo krótko było zamieszkałe po remoncie, wszystko jest praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Czeladź

Czeladź,śląskie

37 000 zł9 m² 3 923,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Czeladź, ul. 3 kwietnia 5/5 Lokal składa się z 1 pokoju z kuchnią oraz łazienki. Do lokalu należą pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

340 380 zł38 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w II kwartale 2025 Mieszkanie z ogródkiem. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rokitki,pomorskie

304 500 zł50 m² 6 144,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w Tczewie! Mieszkanie znajduje się w spokojnej dobrze skomunikowanej okolicy. Bliskość terenów zielonych oraz kameralne usytuowanie zapewnią dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

499 000 zł26 m² 19 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Żabiniec- jasne 1 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 25,92m2, usytuowane na 1-piętrze w nowym budownictwie z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Powstańców Śląskich

Żory,śląskie

269 999 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na czwartym piętrze w niskim bloku. Składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni, holu oraz dużego balkonu. Mieszkanie wymaga odświeżenia lub remontu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Micińskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł113 m² 8 849,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 113m2 na wrocławskich Karłowicach ul. Micińskiego. Lokal narożny o powierzchni 113m2 zlokalizowany jest na parterze budynku. Posiada bezpośrednie wejście z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyszyńskiego

Zielona Góra,lubuskie

725 000 zł94 m² 7 720,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

*oferta zarezerwowana* Na sprzedaż atrakcyjne i wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe położone na Osiedlu Przyjaźni w Zielonej Górze z pięknym tarasem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

819 000 zł75 m² 10 862 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

~~~luksusowy apartament na sprzedaż~~~ Lokalizacja: aleja Solidarności, opole, kolonia Gosławicka Dwupoziomowy apartament składa się z salonu z półotwartą kuchnią, sypialni,toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł36 m² 18 370,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Bemowo - Fort Bema ul. Obrońców Tobruku 25 | chronione osiedle z 2006 roku Mieszkanie 36,5 m2, 1-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i miejscem parkingowym naziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 915 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca do życia z charakterystycznym folwarcznym zabudowaniem, to ta oferta jest doskonała dla Ciebie! To mieszkanie z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowska

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł70 m² 7 648,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w budynku wielorodzinnym, w cichym i zielonym miejscu pomiędzy domami jednorodzinnymi. Mieszkanie o metrażu 70,47 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miśnieńska

Kraków,małopolskie

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą usytuowane na osiedlu Tysiąclecia. Lokalizacja Kraków, mistrzejowice - ul. Miśnieńska, obok ul. Wiślicka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

810 000 zł135 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie / lokal usługowy o powierzchni 130m2 z tarasem i własnym ogródkiem o łącznej powierzchni 26m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borzestowo

Borzestowo,pomorskie

99 000 zł1 138 m² 86,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! świetna okazja! atrakcyjne, pięknie położone działki budowlane! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzynowa

Łódź,łódzkie

480 000 zł65 m² 7 402,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaproponować 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ulicy Jarzynowej, które znajduje się na 1 piętrze 2 piętrowego, ocieplonego bloku wykonanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł29 m² 20 836 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 Tel: na sprzedaż studio w bardzo wysokim standardzie, w nowoczesnym budynku, samo centrum miasta! *zdjęcia przedstawiają wizualizacje 1:1 jak będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spacerowa

Kwiatkowice-Las,łódzkie

155 000 zł2 600 m² 59,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki 2600 m2 położonej w Kwiatkowicach (około pół godziny samochodem od centrum Łodzi). Znajduje się ona w spokojnym otoczeniu terenów niezagospodarowanych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palińskiego

Bytom,śląskie

117 000 zł53 m² 2 198,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Palińskiego 2/24 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 050 000 zł1 050 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z doskonałą ifrastukturą na warszewie - niewielka odległość do puszczy wkrzańskiej I komunikacji - ok. 100 M Powierzchnia 1050m2. Dojazd drogą polbrukową do samej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nadawki

Wasilków,podlaskie

700 000 zł170 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (prawa strona) obok Wasilkowa przy granicy z Białymstokiem! Dom w trakcie budowy. Powierzchnia działki: 495 m2 Powierzchnia użytkowa: 132,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

568 000 zł45 m² 12 622,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł79 m² 8 870,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krasińskiego w Toruniu! Nieruchomość o powierzchni 78,80 m2 usytuowana jest na 3 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Widokowa

Pasikurowice,dolnośląskie

370 000 zł1 050 m² 352,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam atrakcyjne działki budowlane, tuż przy granicy Wrocławia, każda o pow. ok.10 50 m2,. kwadratowe (po ok. 32 m). Położone w Pasikurowicach (ul. Widokowa) przy Ramiszowie, 2 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

599 000 zł53 m² 11 257,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie musisz męczyć się Z wykończeniem! kup W pełni wyposażone I umeblowane mieszkanie położone na 4 piętrze w nowym budynku z windą i estetyczną klatką schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sucha

Kraków,małopolskie

1 970 000 zł188 m² 10 506,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Łagiewniki- domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwukondygnacyjne budynki w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia użytkowa oferowanych domów to 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kraków,małopolskie

1 344 000 zł105 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo , prezentuję mieszkanie położone w pięknej zielonej okolicy tuż przy malowniczej rzece Rudawa. Mieszkanie jest umiejscowione na 1 piętrze domu wielorodzinnego, posiada dwa poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł50 m² 4 589,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 44,70m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

775 000 zł110 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*Tylko u nas* Do sprzedania atrakcyjny segment z własnym garażem oraz ogródkiem. Zlokalizowany w zacisznym otoczeniu Grodziska Mazowieckiego. Zakup zwolniony z pcc. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

449 000 zł26 m² 17 269 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 26m2 wraz z przynależna komórka lokatorską 2,5m2, położonej na parterze w 4-piętrowym budynku z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spacerowa

Oleśnica,dolnośląskie

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Super oferta! Do sprzedania, ładnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w Oleśnicy. Mieszkanie jest słoneczne, przestronne, dwupoziomowe i znajduje się monitorowanym osiedlu 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

619 000 zł85 m² 7 284,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

- na Sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w Jeleniej Górze - Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które może stać się Twoim nowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

355 000 zł48 m² 7 415,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

biuro nieruchomości lublin * oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na miasteczku akademickim. Jest to idealna dla inwestorów oferta W rozkładowym funkcjonalnym układzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

785 000 zł132 m² 5 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bardzo Ładny Rejon - Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.746 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefów

Józefów,mazowieckie

1 200 000 zł185 m² 6 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:255 m²

Na sprzedaż segment środkowy w kameralnym, ogrodzonym kompleksie 4 lokali w Józefowie. W otoczeniu zabudowa jednorodzinna, blisko żłobek, przedszkole, nowoczesna publiczna szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł40 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania w cichej oraz spokojnej lokalizacji Warszawy - Białołęki Mieszkanie ma powierzchnię 40.21m2. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertujemy do sprzedaży bardzo funkcjonalne mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze w pobliżu przedszkola, marketów i komunikacji miejskiej. Lokal idealny dla rodziny ponieważ posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kraków

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł10 950 m² 136,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuję na sprzedaż działkę budowlano rolną o powierzchni o powierzchni 10948 m Działka inwestycyjna w Krakowie okolice terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Kartuzy,pomorskie

825 000 zł87 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż lokale mieszkalne W inwestycji apartamenty szkolna W centrum kartuz Do sprzedaży oferujemy lokale mieszkalne w centrum Kartuz przy ulicy Szkolnej. Inwestycja w budowie stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

619 000 zł77 m² 7 988,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą bardzo energooszczędnego Apartamentu z antresolą, położonego w cichej lokalizacji - Maksymilianowo obok Bydgoszczy (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Poznań,wielkopolskie

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania w ścisłym centrum Poznania w pobliżu Starego Miasta i Wartostady. Opis mieszkania: mieszkanie położone jest na I piętrze i ma 60 m2.