dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 214 ogłoszeń

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5000m , położona w Przygodzicach, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z szybkim dojazdem do Ostrowa Wielkopolskiego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna nr 4365 o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Kraczkowa (powiat łańcucki, gmina Łańcut) pod Rzeszowem. Wzgórze Magdalenka - punkt widokowy w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł33,15 m² 23 227,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży pokoju hotelowego (lokalu inwestycyjnego) w Grano Hotel Old Town, należącym do znanej sieci Grano Hotels. Operatorem obiektu jest Grano Group.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł67,50 m² 8 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | balkon | kamienica Z cegły Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni (ok. 67,5 m ), zlokalizowane przy ul. Pereca we.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł291,90 m² 5 755,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży dotyczy lokalu usługowego w którym prowadzona była działalność medyczna (nzoz Przychodnia Lekarza Rodzinnego). Nieruchomość znajduje się w Chełmie przy al. Żołnierzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 400 zł42,84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,84 m , zlokalizowanego na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Jest to niezwykle funkcjonalny lokal dwupokojowy, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 036 zł36,64 m² 11 955,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę z bliskością natury? Poznaj inwestycję Jasielska 8C realizowaną przez sprawdzoną Grupę Inwest. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł46,05 m² 12 964 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu! Poszukujesz komfortowego mieszkania w nowoczesnym i dobrze skomunikowanym miejscu? Mamy coś wyjątkowego! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł933 m² 288,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną działkę budowlaną w miejscowości Kostomłoty Pierwsze , gm. Miedziana Góra, pow. kielecki. Działka 738/13.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Słupsk,pomorskie

530 000 zł124,38 m² 4 261,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 124,38m2 położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Słupsku przy ul. Chopina, ok. 500m od ratusza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł986 m² 263,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Dobrzyca, gm. Szydłowo | 986 m | blisko Piły Szukasz miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, ale z szybkim dostępem do miasta? Ta działka to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

4 599 000 zł296 m² 15 537,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:608 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Gdyni, dzielnicy Redłowo.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł165 m² 5 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Dom po generalnej modernizacji, duża działka 1371 m Pszczyna, ul. Fredry Powierzchnia użytkowa: 165,13 m Garaż: 38 m Działka: 1371.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł58,41 m² 11 556,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

CO sprzedajemy? Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,41 m z tarasem. Dodatkowym atutem budynku jest wewnętrzne patio, które wprowadza przyjemną atmosferę do wspólnych przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł78,70 m² 9 466,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 78,7 m - Piaseczno, ul. Strusia Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 78,7 m , usytuowane na 3. i 4. piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł8 660 m² 6,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno - leśną o powierzchni 8660 m2 w obręb Grabowiec gm. Bielsk Podlaski woj. podlaskie. Działka w kształcie prostokąta. Idealna do powiększenia gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 363 m² 286,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 13,63 ara zlokalizowana w miejscowości Sieborowice gm. Michałowice. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wymiarach 28m/ 52m/ 25m/.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł78,55 m² 14 627,63 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno komfort codziennego życia, jak i szybki dostęp do wszystkich najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł194 m² 4 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:897 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku w pobliżu kompleksu narciarskiego smr Solisko, składająca się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego, dwu-kondygnacyjnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

27 328 500 zł182 190 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren pod inwestycję o łącznej powierzchni 182 190 m (18,2 ha), położony w miejscowości Wierzbica, gm. Serock, w odległości około 35 km od granic Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł93,70 m² 8 484,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie położone w budynku mieszkalnym przy ul. Wojskowej - 5 minut od głównego budynku Uniwersytetu Medycznego. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 93,7 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł30 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Giecznie. Działka o powierzchni 3ha. Nie ogrodzona. Rolno-budowlana Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

152 500 zł3 050 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3050 m , położona w malowniczej okolicy w miejscowości Rzęczkowo, pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą. Działka posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł707 m² 219,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wylacznosc tylko W biurze nieruchomosci optima Na sprzedaz malownicza plaska i sloneczna dzialka budowlana polozona w urokliwej miejscowosci Miszkowice w bezposrednim sasiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł80 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania, nowoczesny dom wolnostojący położony w malowniczej dzielnicy Osińska Góra w Myszkowie, województwo śląskie. Nieruchomość zlokalizowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

492 000 zł25,02 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu apartament typu C o powierzchni 25,02 m2 położony w Rewalu w pierwszej linii zabudowy od morza. Jest to najmniejszy apartament z tarasem o powierzchni 6,38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł63,97 m² 14 772,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Baltic Apart - wyjątkowy kompleks 5 luksusowych apartamentów na sprzedaż Tupadły / Jastrzębia Góra Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad polskim morzem. Na sprzedaż kompleks 5 niezależnych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

469 009 zł33,60 m² 13 958,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy loft w wysokim standardzie, zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i komforcie. Wnętrze wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł7 011 m² 183,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 70 arów, położona w miejscowości Kęty. Działka posiada przeznaczenie mieszkaniowe, co czyni ją idealnym miejscem pod.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł66 m² 9 530,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie - Lublin, czuby, ul. Szczytowa Powierzchnia: 66 m Lokalizacja: lublin, czuby, ul. Szczytowa Liczba pokoi: 3 niezależne Kuchnia: oddzielna, duża, jasna Ekspozycja: wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł37,41 m² 6 549,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 044 m² 95,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 0,3044 Ha (rejon ewidencyjny Krościenko Niżne). Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,50 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie z dużym potencjałem, położone w bardzo dobrej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanek autobusowy, sklepy oraz pełna infrastruktura, co.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł250 m² 1 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowa dużo dużo niższa cena! zapraszamy! tylko U nas! budynek mieszkalny na sprzedaż O powierzchni około 250 M2, budynek wymaga remontu! zgorzelec ul. Lubańska! Biuro Nieruchomości nad Nysą.

Szczegóły ogłoszenia

785 800 zł2 606 m² 301,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2606 m położona w samym centrum Jędrzejowa, przy ul. Feliksa Przypkowskiego. Doskonała lokalizacja w otoczeniu miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 001 zł83,77 m² 8 821,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:72 m²

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni użytkowej 83,77 m . Nieruchomość idealna dla osób szukających nowoczesnego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł27,83 m² 7 006,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

NJ investment ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w centrum Libiąża o powierzchni 27,83 m2 plus piwnica o łącznej powierzchni 30,83 m2 w stanie do zamieszkania / remontu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł107 m² 7 009,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Posiadamy w ofercie sprzedaży lokal usługowy w ścisłym centrum Kielc o powierzchni 107 m2 zlokalizowany na 3 i 4 piętrze w budynku mieszkalno-handlowo-usługowym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w kameralnej inwestycji o niskiej zabudowie (parter + 1 piętro). - siechnice Lokal jest dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł140 m² 3 356,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Polecamy do zakupu mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Kormoranów, osowa Góra. Lokal znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku wybudowanym w 1996 roku. Na sprzedaż.