dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 492 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 492 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Kowalewo,pomorskie

795 999 zł189 m² 4 201 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 189m2 znajdujący się w miejscowości Kowalewo przy ulicy Na Wzgórzu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany został w 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

570 111 zł65 m² 8 757,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stradomska

Kraków,małopolskie

880 000 zł31 m² 28 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Angel stradom to nowoczesny budynek na tle historycznego otoczenia zakotwiczony w przeszłości. Za parawanem budynków, z dala od miejskiego zgiełku, znajdziemy prywatne ustronie. Spokój niczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

535 443 zł59 m² 9 018,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! mieszkanie wykończone pod klucz! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Reymonta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

920 000 zł118 m² 7 796,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości w Grodzisku Mazowieckim. Jest to przestronny dom w zabudowie szeregowej, który z pewnością spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reskowo

Reskowo,pomorskie

149 000 zł2 362 m² 63,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Twój pośrednik, twój sąsôd. Na sprzedaż oferuję Państwu bardzo nietuzinkową działkę budowlaną położoną w miejscowości Reskowo (gm. Chmielno) - najbardziej turystycznego rejonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Częstochowa,śląskie

665 000 zł76 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 76m2 na parterze z dużym tarasem. Mieszkanie jest nowe 2023r. i jest wykończone w wysokim standardzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

399 000 zł86 m² 4 634,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni prawie 86,1 m2 składającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stoczek

Stoczek,mazowieckie

415 000 zł280 m² 1 482,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 716 m²

Na sprzedaż budynek produkcyjny o pow. ok 280mkw. Główne atuty nieruchomości: do indywidualnej aranżacji możliwość przesuwania ścian działowych biuro z magazynem Budynek zakład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 040 380 zł84 m² 12 400,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

614 010 zł55 m² 11 073,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

714 900 zł48 m² 14 949,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, jasne 3-pokojowe mieszkanie znajduje się bezpośrednio przy Kępie Potockiej, więc jeśli cenisz sobie spokojne, zielone otoczenie to ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bolesław

Bolesław,małopolskie

970 000 zł4 964 m² 195,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy działkę przemysłową o powierzchni niecałych 50 arów zlokalizowaną w Bolesławiu (powiat Olkuski) tuż przy drodze krajowej nr 94. Działka o wymiarach 185 m na 26,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

533 020 zł37 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu dwóch pokoi w stanie deweloperskim. Lokalizacja Ursus - ul. Edwarda Habicha, to prężnie rozwijająca się część Warszawy. Osiedle, na którym mieszkańcy znajdą wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Otwock,mazowieckie

310 000 zł28 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy wyjątkowo ciche mieszkanie- kawalerkę na 4 piętrze z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się 800 m od stacji pkp Otwock, z której w 15 minut dojeżdża się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

490 000 zł61 m² 8 015,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Super oferta! W pełni rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na lubelskim Czechowie. Na układ nieruchomości składają się trzy odrębne pokoje w tym jeden z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

265 000 zł38 m² 7 036,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła os. Górne Na sprzedaż zadbane i słoneczne mieszkanie - 2 pokoje o powierzchni 37,66 mkw - na III pietrze w bloku - z balkonem Budynek w zasobach Pilskiej Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Zabrze,śląskie

111 000 zł46 m² 2 413,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 46m2 położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - Centrum okolice centrum handlowego "platan". Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterewicza

Warszawa,mazowieckie

864 000 zł69 m² 12 492,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w Warszawie na Gocławiu w pobliżu Balatonu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, oddzielnej łazienka i wc oraz dwóch przedpokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórka

Skórka,wielkopolskie

990 000 zł132 m² 7 472,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. NA sprzedaż! Piękny parterowy, energooszczędny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagowska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł66 m² 14 848,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bez prowizji od Kupujących. Warszawa, bemowo, os. Górce, ul. Łagowska 3 pokojowe, z balkonem, gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze. Bardzo widne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł55 m² 15 343 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bez prowizji dla Kupujących Warszawa, bielany, chomiczówka, ul. Bogusławskiego. 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z bardzo dużym tarasem 55 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

430 000 zł47 m² 9 114,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Odkryj potencjał tego 2-pokojowego mieszkania położonego w Gdyni, w dzielnicy Cisowa przy ulicy Morskiej. Z łączną powierzchnią użytkową 47,18 m2 oraz przynależną piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

1 233 000 zł51 m² 23 988,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe mieszkanie na Powiślu. Duża loggia z widokiem na patio, doświetlona tak jak i całe mieszkanie - kierunek okien - na południe. Przestronny salon, sypialnia, otarta duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

452 539 zł59 m² 7 618,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,4 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Włókniarzy

Łódź,łódzkie

255 000 zł27 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowoczesna kawalerka idealna dla osób młodych, studentów oraz osób starszych. Mieszkanie zostało odświeżone w tym roku i jest w bardzo dobrym standardzie - od razu do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karskiego

Rybnik,śląskie

279 000 zł72 m² 3 863,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Umeblowane i wyposażone 3-pokojowe mieszkanie opis: prezentujemy Państwu Nieruchomość typu M-4 o powierzchni 72,21 m2 zlokalizowaną w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sopot,pomorskie

1 590 000 zł89 m² 17 819,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Jeśli jesteś zwolennikiem sopockich kamienic, szukasz lokalizacji gdzie wszystko jest w zasięgu ręki: sklepy, knajpy, morze i potrzebujesz 3 pokoi to mam idealną propozycję dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chopina

Pruszków,mazowieckie

955 000 zł80 m² 11 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: pruszków | Galeria Nowa Stacja | 4 Pokoje | 80 m2 | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

950 000 zł360 m² 2 638,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice, dąbrówka Mała blisko dk 86 , w pobliżu sporo dzielności handlowych oraz usługowych do sprzedaży: działka( własność) o powierzchni 1631m częściowo utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 999 zł58 m² 10 862 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stablowice lux 3 pkoje balkon / garaz! polecamy a sprzedaż mieszkanie 58 m2 znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Głównej (stabłowice). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hausbrandta

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł55 m² 13 397,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny 3- pokojowy na 4 piętrze, o powierzchni 55,16 m2, znajdujący się w budynku 6-piętrowym z 2014r. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia. Atutami nieruchomości są zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sezamkowa

Szamotuły,wielkopolskie

300 000 zł50 m² 6 028,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

135 000 zł26 m² 5 152,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem, dobrze nasłonecznione i ciepłe do własnej aranżacji. Lokal położony na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji. Składa się z jednego pokoju, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Mikołów,śląskie

250 000 zł38 m² 6 582,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w ścisłym centrum Mikołowa - idealna okazja do własnej aranżacji! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

299 000 zł48 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w Siedlcach przy ul. Kilińskiego 28 48,1 m2 - 2 pokoje, łazienka, kuchnia. jednostronne z widokiem na podwórko balkon loggia z ekspozycją południową 4 piętro z 4 piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł60 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 22583 tel. Super oferta - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł83 m² 10 229 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty nr. Pfrn 28679 tel. Zamieszkaj w zielonej okolicy! Otoczenie nieruchomości: bardzo dobra lokalizacja dla rodziny oraz inwestora. Dużo terenów zielonych blisko park południowy. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

459 999 zł38 m² 12 042 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Potrzebujesz budynku bez barier archtektonicznych koniecznie zadzwoń I umów wizytę. Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Kiełczów,dolnośląskie

2 340 000 zł176 m² 13 307 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Opiekun oferty: piękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 142,50 m2 + 35,35m2 garaż. Powierzchnia całkowita domu 327,7 m2 Powierzchnia działki ok. 978 m2 Atuty: - ogrzewanie podłogowe na parterze -.