dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 703 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 703 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Perfect Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkowe 120m mieszkanie w krakowskiej, odremontowanej kamienicy Wnętrze 2 duże sypialnie Salon Kuchnia 2 łazienki z dodatkowym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

912 600 zł79 m² 11 508,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

598 000 zł41 m² 14 489,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41.27 m w Gdańsku, przy ul. Stanisława Dąbka. Lokal znajduje się w jednopiętrowym bloku z roku budowy 2018, na parterze. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Boya-Żeleńskiego

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł42 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 41,8 m na Karłowicach. Pełna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie jest na 2 piętrze i składa się z 2 niezależnych pokoi (salon i sypialnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł46 m² 13 478,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokoje w ścisłym centrum Wroclawia - pl. Kościuszki, 46m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z lat 60-tych. Pokój z aneksem kuchennym, dwie osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł40 m² 6 784 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia mieszkania w pożądanej lokalizacji na osiedlu Herby. Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Glinianej. Całkowita powierzchnia - 39,8 m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bacieczki

Białystok,podlaskie

1 550 000 zł2 875 m² 539,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio! Sprzedam działkę w Białymstoku przy ul. Bacieczki, nr geodezyjny 1303 o powierzchni 0,2875 ha. Wymiary ok 33 x 87 m. W mpzp działka przeznaczona jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Milejowice

Milejowice,dolnośląskie

3 000 000 zł17 103 m² 175,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, połoz ona w Milejowicach w powiecie Wrocławskim. Nieruchomość składa się z 12 działek budowlanych wraz z ciągami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Puszczykowo,wielkopolskie

1 190 000 zł171 m² 6 975,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:689 m²

Chciałbyś mieszkać w klimatycznym Puszczykowie, w ciekawym domu z ogrodem i blisko lasu? Zapraszam na prezentację nieruchomości położonej wśród przyrody i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bukowiec nad Pilicą,łódzkie

689 000 zł236 m² 2 919,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z działką*** dom Z pełnym wyposażeniem tylko 20 minut drogi od tomaszowa mazowieckiego, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

660 215 zł51 m² 12 998,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kredyt 2% ostatnia szansa na złożenie wniosku i uzyskanie kredytu w tym roku! Zadzwoń zapytaj o szczegółu! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,86 m2, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł50 m² 11 267,30 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,50 m2 zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Lęborskiej, dzielnica Gdańsk Przymorze. Mieszkanie idealne pod inwestycję! - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylnica

Kobylnica,pomorskie

690 000 zł115 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Gotowy do zamieszkania dom w zabudowie szeregowej z 2016 roku w Kobylnicy. - parter o powierzchni 60,47 m2 składający się z salonu z kuchnią, łazienki, wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dionizosa

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam Państwa uwadze 3 pokojowe kompaktowe mieszkanie w budynku z 2023 roku, zlokalizowane w Kowalach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Władysława Jagiełły

Będzin,śląskie

80 000 zł17 m² 4 839,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Home Drop ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu zamkowym w Będzinie! Powierzchnia Garażu to 16,53 m2 Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu. Oferta wydaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Świat

Nowy Świat,lubuskie

385 000 zł64 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w II etapie inwestycji "zielony Zakątek", położonej w malowniczym miejscu Nowy Świat, k. Sulechowa. Inwestycja jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

375 000 zł47 m² 7 899,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 47m2| 2 pokoje| do odświeżenia| Retkinia Nieruchomość położona na 2. piętrze w 4_piętrowym bloku. Blok po termomodernizacji i odnowieniu elewacji, kilka lat temu. Klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

357 990 zł57 m² 6 280,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 w Karpaczu 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym, przedpokój funkcjonalna łazienka parter w wielorodzinnej kamienicy w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

2 700 000 zł200 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 783 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny Dom wolnostojący, parterowy, ustawny, posadowiony na bardzo ładnej, przestronnej działce o powierzchni prawie Hektara, usytuowany na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 990 000 zł2 396 m² 830,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona na Jagodnie w okolicy ulicy Konduktorskiej. Działka jest oznaczona w mpzp jako mnu - oznacza to, że jest ona budowlano-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł65 m² 7 641,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty 3 pokoje 65,3m2 balkon typu loggia dwie komórki lokatorskie gotowe do wprowadzenia jasne wnętrza bezpieczny zakup lokalizacja w centrum dwie łazienki Opis Przedstawiam Państwu przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 399 000 zł278 m² 5 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Do sprzedania piękny, zadbany dom wolnostojąca bez żadnych nakładów finansowych do zamieszkania od zaraz w Międzyborowie. Nieruchomość idealna dla osób ceniących ciszę spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

190 000 zł46 m² 4 103,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie M3/M4 Z balkonem dogodna lokalizacja Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,30 m2 , położone na IV piętrze w bloku, przy ulicy Kard. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

329 000 zł49 m² 6 769,55 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z założoną księgą wieczystą o powierzchni użytkowej 48,60 mkw. na dziesiątym piętrze ( przedostatnie ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

480 000 zł50 m² 9 609,61 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga uwaga! Do zaoferowania dla Państwa mieszkanie na najbardziej pożądanym osiedlu w Katowicach - osiedle Paderewskiego ul. Sowińskiego Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

306 306 zł39 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie ma przyjemność zaprezentować Państwu kolejny etap osiedla Natura Park, które docelowo będzie składać się z 7 budynków mieszkalnych. Sprzedaż dopiero ruszyła, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

579 000 zł39 m² 14 751,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji zlokalizowanej w Mielnie przy ul. Pogodnej. Cena: 579 000 pln brutto. Osiedle składać się będzie z dwóch budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł66 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nowa cena 539 000zł do końca listopada. Na sprzedaż po remoncie 2/3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,92 mkw położone przy ul. Brzeskiej na przedmieściu oławskim. Możliwość jest zrobienia 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowosady

Nowosady,podlaskie

73 000 zł1 200 m² 60,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. 1200 m położonej w malowniczej wsi Sorocza Nóżka na skraju Puszczy Białowieskiej. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

398 000 zł45 m² 8 844 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi , przedpokoju, łazienki oraz kuchni. Dzięki swojej lokalizacji idealnie nadaje się pod inwestycje lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł79 m² 17 035 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 79,25 m2 znajduje się na I piętrze w nowoczesnym budynku położonym niedaleko portu. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

465 000 zł100 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 100 m2 posadowiony na działce o powierzchni 410 m2 zlokalizowany w Milanówku. Rozkład pomieszczeń parter : - sień -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 900 zł126 m² 6 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Nowy Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom- 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim, o powierzchni ok.125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce. Dom nr.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Osiek

Osiek,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł580 m² 2 586,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Całoroczny obiekt hotelowo-gastronomiczny (sezonowo smażalnia ryb i pizzeria)w kociewskiej miejscowości turystycznej Osiek u wrót Borów Tucholskich. Obiekt znajduje się pomiędzy wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

239 000 zł42 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

AS nieruchomości poleca słoneczne trzypokojowe mieszkanie blisko parku. Rezerwacja Elbląg, ul.Świerkowa * Trzypokojowe. * drugie piętro. * 42 mkw (51mkw przy podłodze) * Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 z Balkonem Niski Blok I Piętro Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M4 położone na dogodnym I piętrze w niskim bloku przy ulicy B.Prusa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

444 670 zł53 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł49 m² 14 693,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest jasne, zadbane i komfortowe 2-pokojowe (sypialnia, salon z kuchnią) mieszkanie zlokalizowane w budynku tuż obok Parku Grabiszyńskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Krzywe

Stare Krzywe,warmińsko-mazurskie

320 000 zł114 m² 2 807,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Stare Krzywe w cichej i spokojnej okolicy w odległości 22 km od Ełku i 34 km od Giżycka. Na działce o powierzchni 0,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł93 m² 11 828 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż Apartament dwupoziomowy, przestronny, dwustronny i rozkładowy 4-pokojowy na 2 piętrze o powierzchni: 93m2 blisko ul. Zwycięskiej na osiedlu Ołtaszyn (dzielnica Krzyki we Wrocławiu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

265 000 zł35 m² 7 636,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z założoną księgą wieczystą o powierzchni użytkowej 34,70 mkw. w niskiej zabudowie na drugim piętrze. Mieszkanie.