dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Marysin doły | 2 piętro | garaż | po generalnym remoncie | blok Z cegły Na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie, o pow. ok. 42 m 2 , zlokalizowane na osiedlu Marysin Doły, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena Oferujemy lokal mieszkalny o pow. 45 m2 na piętrze domu jednorodzinnego z 2 lokalami mieszkalnymi - zabudowa szeregowa (dostęp z ulicy do ogrodów - skraje szeregi) - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jeleniogórska

Wojcieszyce,dolnośląskie

273 866 zł23 m² 11 728,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kup gotowy apartament i zarabiaj rocznie nawet do 8% przez 20 lat! Przedmiotem sprzedaży jest gotowy wykończony apartament położone na 3 piętrze o powierzchni użytkowej 19,88m2, na którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

289 000 zł36 m² 8 117,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 usytuowane na trzecim piętrze Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wspólna

Chynów,mazowieckie

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z dostępem do drogi asfaltowej ulicy Wspólna 52, chynów/jakubowizna. Numer działki 165/3. Wszystkie media przy drodze: gaz, prąd, woda, kanalizacja, światłowód. Pkp oddalone ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

889 000 zł136 m² 6 536,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:844 m²

Piękny dom parterowy w cichej okolicy, w nowej zabudowie domów jednorodzinnych, 4 kilometry od centrum miasta. Otoczony ogrodzoną działką o powierzchni 844 m (wymiary 20,5 m x 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 003 zł39 m² 13 206,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczepin 2-pok/ 39 m2 Dobra Komunikacja Piwnica_ Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 znajdujące się na ul. Zachodniej. Standard: * 2 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł81 m² 7 395,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż duże 4 pokojowe mieszkanie o pow. 81 m2. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku (budynek z początku 1990 roku) Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł63 m² 22 063,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż! Dwupokojowy apartament o powierzchni 63m2 położony w odrestaurowanej i odnowionej kamienicy przy ul. Nowy Świat. Budynek znajduję się na wewnętrznym, strzeżonym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Kraków,małopolskie

1 088 000 zł128 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Prezentuję trzykondygnacyjny segment szeregowca położony w malowniczym zakątku Krakowa, przy ul. Zofii Nałkowskiej. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 128m2 oferowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

439 000 zł61 m² 7 196,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61m2 w Białymstoku, przy ul. Warszawskiej. Lokal nieprzechodni, obustronny mieści się na parterze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Elgnówko

Elgnówko,warmińsko-mazurskie

45 000 zł1 200 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Verso Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 1200 m2, położoną w miejscowości Elgnówko (gmina Olsztynek). Działka o numerze ewidencyjnym 146/33, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Matki Bożej Fatimskiej

Tarnów,małopolskie

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 39m 2 położonego w Tarnowie przy ul.al.Matki Bożej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 3 Kwietnia

Czeladź,śląskie

215 000 zł39 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność, zapraszam inne biura do współpracy! 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zabytkowym osiedlu w Czeladzi, dzielnica Piaski. Znajduje się na parterze w 1-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Budy Głogowskie,podkarpackie

415 000 zł109 m² 3 807,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:838 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 109,58 m2, z garażem w bryle budynku o powierzchni 20,72 m2. Dom został usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zamysłowska

Rybnik,śląskie

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa cena tylko do końca grudnia! Wykończony w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół apartament na kameralnym osiedlu. Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł55 m² 11 754,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem 3 pokojowym na warszawskim Targówku (ul. Kondratowicza). Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł138 m² 6 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 138 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500m2. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

500 000 zł796 m² 628,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja! Działka budowlana o powierzchni 800m2 zlokalizowana w dzielnicy Węglin Północ pośród zabudowy tylko jednorodzinnej. Położona w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 233 000 zł13 026 m² 94,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-leśna - Szczodre Okazja! Działka budowlano-leśna dla małego dewelopera. 4 działki w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone jako mn zabudowa wielorodzinna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł79 m² 6 696,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun nieruchomości: koseda - Mogiłka tel. Nieruchomości Prestige Zapraszam Państwa do zakupu przestronnego, trzypokojowego, mieszkania w świetnej lokalizacji na bydgoskich Kapuściskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

502 670 zł1 169 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Kiełczowie. Powierzchnia 1169 mkw. Kształt działki: kwadrat Wymiary: 33x33 Teren oznaczony w mpzp symbolem mn1 - przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długobórz Drugi

Długobórz Drugi,podlaskie

630 000 zł95 m² 6 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam dom z garażem wolnostojącym, stan surowy zamknięty, dom ocieplony, działka 15 ar., w miejscowości Długobórz przy ul. Szkolnej Ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

249 000 zł45 m² 5 480,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3, wodzisław śl. PO remoncie Oferujemy mieszkanie o powierzchni 45,43 m2 położone na ostatnim piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni otwartej na salon, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gieysztora

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł50 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych i pożądanych miejsc w Warszawie - na Miasteczku Wilanów, przy ul. Gieysztora. Ta wyjątkowa lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dzierżno

Dzierżno,śląskie

347 360 zł1 336 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

oferuję do sprzedaży ładną działkę 1336 m2 w miejscowości Dzierżono w sąsiedztwie Żarek Letnisko i z podobnym klimatem Wspaniała rodzinna okolica, cicha, spokojna, bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł74 m² 7 044,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty 3 pokoje powierzchnia 73m2 stan deweloperski ogródek o powierzchni 52m2 osobne wejście cicha spokojna okolica dwa miejsca postojowe Opis Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Raszyn

Raszyn,mazowieckie

580 000 zł947 m² 612,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę ze świetną lokalizacją. Działka znajduje się w Raszynie, w okolicy nowej zabudowy domów jednorodzinnych w dzielnicy Kolonia Opacz. Niedaleko jest trasa S2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł128 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 350m2, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

861 616 zł88 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup bez pcc i prowizji. Gotowe do odbioru! Nowoczesna inwestycja w cichej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum. Blisko jeziora Rusałka. Kompleks składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Parchów

Parchów,dolnośląskie

483 000 zł130 m² 3 715,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

W naszej ofercie nowy, piętrowy dom z garażem oraz poddaszem nieużytkowym o pow. całkowitej 130 m2, posadowiony na działce o pow. 5400 m2. Marzysz o funkcjonalnym domu dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Główne atuty: -Doskonała lokalizacja, wzgórze Focha -przestronne wnętrze, komfortowy układ -możliwość zakupu przez obcokrajowca bez zgody msw lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Aniołkach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

447 600 zł37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez pcc i prowizji. Kameralna inwestycja blisko do Ronda Śródka. Budynek wielorodzinny składający się z 47 mieszkań. Budynek w nowoczesnej architekturze z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

412 925 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 49,75 m2 znajdującego się na drugim piętrze gryfińskiej inwestycji. To trzypokojowe mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Faszczyce

Nowe Faszczyce,mazowieckie

920 000 zł141 m² 6 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Przedstawiamy do sprzedaży ładny Dom wolnostojący parterowy, w stanie deweloperskim, o powierzchni ok.141 m2, usytuowany na dużej działce o pow. ok. 1400m2. Rozkład Domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Gdynia,pomorskie

789 000 zł88 m² 8 976 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne trzypokojowe mieszkanie z możliwością utworzenia czwartego pokoju. Dodatkowo 2 miejsca w hali garażowej i komórka lokatorska. Po otworzeniu drzwi wejściowych do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł54 m² 16 250,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Digital Broker z dumą prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane przy ulicy Wólczyńskiej. To urokliwe mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

534 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż Rzeszów - Załęże 4 pokojowe w ofercie biura Marcinkiewicz i Partnerzy Nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Somonino

Somonino,pomorskie

790 000 zł9 864 m² 80,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę inwestycyjną w Somoninie z planem zagodpodarowania przestrzennego Na sprzedaż duża działka w centrum Somonina, przeznaczona na inwestycje. Równy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł50 m² 14 960 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 50 m2 na Woli. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki, korytarzu, balkonu, piwnicy. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Jeziorany,warmińsko-mazurskie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą addom Własnościowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem przy ulicy Sienkiewicza 5 w Jezioranach o powierzchni 53,44 m2 + przynależna piwnica. Mieszkanie na ostatniej.