dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 653 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł43 m² 17 186,10 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zachęcam do zapoznania się również z moimi pozostałymi ofertami. Być może coś Państwa zainteresuje. Proszę wysłać do mnie sms z hasłem: pozostałe ogłoszenia na mój nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rozalin

Rozalin,mazowieckie

355 000 zł1 350 m² 262,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1350 m2 , zlokalizowana w Rozalinie (gm. Nadarzyn). Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i pełnej zieleni okolicy. W okolicy lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 500 000 zł1 370 m² 4 014,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Perełka na bydgoskim rynku nieruchomości. Polecamy do zakupu dużą kamienicę w jednym z piękniejszych miejsc w Bydgoszczy. Budynek z wielkim potencjałem znajduję się blisko Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł55 m² 7 967,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż lub Zamianę 3 pokojowe mieszkanie z widną osobną kuchnią. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 990 000 zł600 m² 3 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Urokilwy dom W centrum szczecinka Przedstawiamy na sprzedaż urokliwy i , komfortowy dom / obiekt w samym centrum Szczecinka, zlokalizowany 750 metrów od wyciągu do nart wodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

766 085 zł76 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez pcc i prowizji. Gotowe do odbioru W listopadzie 2023. Nowoczesna inwestycja w świetnej lokalizacji przy jeziorze Malta. Bardzo dobry dojazd do centrum. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

450 000 zł60 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam zadbane 3 pokojowe mieszkanie w 4 piętrowym bloku mieszkalnym z lat 1970-tych. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze i zostało ładnie urządzone: drzwi wewnętrzne porta, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Polana

Polana,opolskie

270 000 zł63 m² 4 265,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:567 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni całkowitej 63,30 m2 znajdujący się w Polanie, 3 km od Grodkowa woj. opolskie, 11 km od autostrady A4. Dom położony jest na działce 5,67 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Potokowa

Lisewiec,pomorskie

176 500 zł1 104 m² 159,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przestrzeń która gwarantuje spokój i sielski klimat - Wyłącznie w naszej ofercie! Jedyna tak atrakcyjna działka w najbliższej okolicy! Oferowana działka usytuowana jest w niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Poznań

Poznań,wielkopolskie

311 000 zł26 m² 11 735,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowana kawalerka 26,50 m2 z piwnicą Grunwald, poznań. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 6 kondygnacyjnego bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą: - jasny pokój16,5 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

551 750 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Termin realizacji- wrzesień 2024r. Oferuję do sprzedaży nowe 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchn 44,14 mkw. usytuowane na parterze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy taras-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Orzeszkowej

Gniezno,wielkopolskie

555 000 zł73 m² 7 615 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta zarezerwowana! Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nowoczesnego, słonecznego i zadbanego apartamentu o powierzchni 72,88 m2, położonego na dynamicznie rozbudowującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Stefanowo,mazowieckie

790 000 zł118 m² 6 683,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

790 000 zł | sprzedaż | 118,21 m2 | bliźniak | stefanowo | gmina lesznowola Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 118,21 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biały Ług,mazowieckie

1 300 000 zł186 m² 6 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Oferuję nowoczesny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, na dużej działce w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość zlokalizowana jest powiecie piaseczyńskim, miejscowość Biały Ług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

639 000 zł80 m² 7 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Okazja - dom do adaptacji - świetna lokalizacja! opis nieruchomości: do sprzedania dom położony w Bielsku-Białej w dzielnicy Olszówka. Budynek wolnostojący, 1-pietrowy, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

658 000 zł108 m² 6 109,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich w powiecie poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem, - 2 sypialni, - łazienki, - holu, - ogrodu. Mieszkanie świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia się. Ekspozycja okien to południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł49 m² 8 493,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł108 m² 18 503 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronny czteropokojowy apartament o powierzchni 107,5 m z dwoma tarasami. Świetna, kameralna lokalizacja na warszawskim Bemowie. Mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny, brak sąsiadów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Podkowa Leśna,mazowieckie

999 000 zł140 m² 7 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez pcc. Spokojna okolica, do stacji wkd niecałe 2 km. Solidny wykonawca. Dobrej jakości materiały. Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych ogródek cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 044 zł44 m² 10 632,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 43,92m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z oddzielną kuchnią i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Osowiec

Osowiec,mazowieckie

306 000 zł1 000 m² 306 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka budowlana w Osowcu, gm. Żabia Wola. Tereny objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł61 m² 6 213,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie kapitalnym ,które było remontowane pod potrzeby własne właścicieli,gotowe do wprowadzenia bardzo ładne mieszkanie Spółdzielcze o pow.61m2 położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł54 m² 5 669,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Wgn - nieruchomośći oddział w Elblągu poleca 3-pokojowe mieszkanie wymagające remontu, w Elblągu przy ulicy Brzeskiej 34, położone na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 000 zł75 m² 8 653 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 80 m2 z działką ok 200 m2 (zewnętrzny) Rozkład domu : Parter : ok 36,40 m2 - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wyzwolenia

Dziemiany,pomorskie

3 499 000 zł2 650 m² 1 320,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Lokalizacja: dziemiany to duża wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, powiecie kościerskim, gminie Dziemiany na obrzeżach Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad Jeziorem Rzuno. Przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przanowskiego

Warszawa,mazowieckie

777 700 zł42 m² 18 437,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,18m2, usytuowane na na parterze w 3 piętrowym budynku z 1999roku zlokalizowane na Woli przy ul. Władysława Przanowskiego. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Produkcyjna

Białystok,podlaskie

685 000 zł152 m² 4 506,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:825 m²

Rezerwacja Polecamy doskonałą nieruchomość na lubianym osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Na kształtnej działce o powierzchni 825 m2 znajdują się dwa budynki mieszkalne - oba są obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,25 m2. Nieruchomość położona jest w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł50 m² 12 826 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja | Stare Miasto | 2 pokoje w zielonej okolicy Opiekun nieruchomości: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - brak podatku pcc! do odbioru W III kwartale Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

929 000 zł61 m² 15 317,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze budynku o powierzchni 60,65m2, zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka, osiedle Lokum Vista w Krakowie. Mieszkanie z widokiem na domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

235 000 zł51 m² 4 616,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 Z balkonem 26 marca możliwa zamiana na mniejsze mieszkanie M3 W wodzisławiu śl. Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M4 położone w niskim bloku przy ulicy 26 Marca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł74 m² 10 662,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową okazję! Nowoczesne Mieszkanie na Miłocinie - ul. Myśliwska, rzeszów Szukasz komfortowego miejsca do życia w Rzeszowie? Odkryj to przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

569 000 zł81 m² 6 991,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeżeli chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku w zielonej i cichej okolicy to jesteś we właściwym miejscu kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlas

Ruda Śląska,śląskie

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku na ulicy Podlas na 3 piętrze w bloku są windy oraz podjazd do osób niepełnosprawnych. Czynsz 450zl w tym śmieci, zaliczka na co i zaliczka na wodę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

680 000 zł110 m² 6 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom (ok.110m2) w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 1900m2, zlokalizowanej w miejscowości Sochaczew (Chodakówek), dzielnica Chodaków. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Myszków,śląskie

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie, lokalizacja petarda, M4, 62m2, centrum, 11 Listopada, myszków. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Najlepsza Lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż duże mieszkanie usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł53 m² 7 343,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

House Team Nieruchomości & Finanse poleca funkcjonalne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe na bydgoskich Wyżynach. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 52,97 m2 znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

859 000 zł61 m² 14 082 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

-rezerwacja- na sprzedaż 3 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie z 2 tarasami, komórką lokatorską oraz garażem o łącznej powierzchni 61 m2 znajdujące się na 5 piętrze apartamentowca Calbudu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2 przy ulicy Poprzecznej. Nieruchomość w pełnym rozkładzie znajduje się na drugim piętrze. Składa się z trzech osobnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł55 m² 12 386,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - 2 x sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, ale wymaga remontu. Na podłodze jest parkiet, który.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij