dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

1 490 000 zł265 m² 5 622,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Szukasz miejsca, w którym natura, cisza i wysoki komfort życia tworzą idealną całość? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł199 m² 4 924,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego budynku mieszkalnego wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym. Wzorowany na projekcie z kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 100 m² 148,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową - 30min od Gdańska Możliwość wykorzystania pod dom spokojnej starości Atuty: - w pobliżu las i jezioro (ok 1,5km) - możliwość dokupienia sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł79,20 m² 2 904,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 79,20 m2, położony w miejscowości Grzmiąca. Lokal znajduje się w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł67 m² 15 149 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania luksusowy apartament na najbardziej prestiżowym osiedlu w Nowym Dworze Mazowieckim jakim jest 17. Dzielnica. Apartament ma powierzchnię 67 m2, składa się z ogromnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ofertą, sprzedaży jest dom wolnostojący położony na dużej działce zlokalizowany na os. Pyrzyckim. Dom składa się z dwóch niezależnych lokali, każdy z osobnym wejściem. Lokal na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł1 756 m² 1 452,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka działka W sercu lęborka! zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna - idealna na inwestycję deweloperską. Ważne. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków oraz nie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 631 275 zł51,15 m² 31 891,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł237 m² 5 907,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Na sprzedaż dom 237 m przy granicy Natury 2000 (puszczy Bukowej) z układem pomieszczeń składającym się z 5 pokoi, 2 łazienek oraz oddzielnej kuchni. W bryle budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Józefowo

Józefowo,kujawsko-pomorskie

166 000 zł1 391 m² 119,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w pięknej miejscowości Józefowo gm. Włocławek. Przedmiotem oferty są 2 działki 102/31, 102/32, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł27,10 m² 6 088,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność - zakup wyłącznie za pośrednictwem biura - zapraszamy Szanowni Państwo, do sprzedaży mieszkanie położone przy ul. Wiosny Ludów w Mysłowicach, w dzielnicy Wesoła.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł52,60 m² 5 304,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Do sprzedaży oferowany jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42,11 m² 12 087,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Rzeszowskie - Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Stefana Batorego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł157 m² 7 961,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom z garażem i budynkiem gospodarczym - Dankowice Oferuję na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom położony w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu i z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 886 220 zł81,11 m² 23 255,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł4 794 m² 333,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępna jest działka 4794 metrów kwadratowych, położona w urokliwej okolicy Milanówka w powiecie Grodziskie. Ta wyjątkowa działka posiada ważne mpzp (miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Na sprzedaż prawa do użytkowania działki terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł73,40 m² 12 057,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do spaceru wirtualnego 360 Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z niczym niezakłóconym widokiem na wody Zatoki Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł36,80 m² 6 467,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Lubina , II piętro Szukasz mieszkania, które łączy komfort, spokój i świetną lokalizację? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł69,58 m² 10 333 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 69,58 m | ul. Kasprzaka | Szczecin Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,58 m, położone na parterze kameralnej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Mieszkanie 2-pokojowe | Cieplice Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63m2 położone w sercu Cieplic.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł230 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:453 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronną nieruchomość w Łodzi (dzielnica Górna) - idealną dla dużej rodziny, osób szukających domu z potencjałem inwestycyjnym lub pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

704 000 zł52,46 m² 13 420 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,46 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł450 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł190 m² 4 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:406 m²

Dom zlokalizowany w Kolonii Gosławickiej - zielonej i spokojnej dzielnicy Opola, w otoczeniu innych domów jednorodzinnych, schowany od głównych ciągów komunikacyjnych miasta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w opolskiej dzielnicy "malarzy", po remoncie generalnym, w stanie deweloperskim. Dane ogólne: wysoki parter w budynku dwupiętrowym, składające się z 3 pokoi, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł50,10 m² 11 277,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 50,10 m , zlokalizowana na tzw. poznańskim łazarzu dokładnie przy ul. Romana Dmowskiego w Poznaniu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł1 428 m² 7 703,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dochodowy, bardzo dobrze prosperujący obiekt wczasowy w ofercie sprzedaży. Dlaczego Karwia jest wręcz idealnym miejscem na inwestycję? Karwia to piękna nadmorska miejscowość letniskowa, będąca.

Szczegóły ogłoszenia

211 000 zł3 021 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3021m2! Ofertą sprzedaży jest działka rolno-budowlana o pow. 3021 m2 z możliwością podziału. Działka w kształcie prostokąta przy drodze utwardzonej - kostka.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 889 m² 55,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna, kształtna działka budowlana w Uściążu! Tylko 6,5 km od centrum Kazimierza Dolnego , w malowniczej otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia 3889m2,.

Szczegóły ogłoszenia

731 760 zł30,49 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Nowe 30 metrowe z balkonem stare miasto ulica krowoderska Atrakcyjne mieszkanie typu Studio położone na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Krowoderskiej. Kamienica ta została.

Szczegóły ogłoszenia

240 160 zł3 002 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3000 m2 o wymiarach 100 x 30 m , położona w Centrum Baranowa powiat Grodziski, dojazd drogą wewnętrzną 200 m, z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł116 m² 4 267,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Częstochowie przy ulicy Rezerwistów 16. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł1 528 m² 152,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 15 arów Leńcze, gm. Kalwaria Zebrzydowska

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł39,13 m² 13 493,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Kawalerka w doskonałej lokalizacji - ul. Bolesławiecka, kilka minut od centrum Wrocławia, idealna na start lub pod inwestycję. Opiekun oferty: aleksandra Anyszko tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł140 m² 5 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowo wykończony, bardzo słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej położony 10 min od centrum Goleniowa. Praktycznie urządzony, w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł27 m² 37 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny o powierzchni 27,00 m2 , w najbardziej pożądanej lokalizacji w Gdańsku Wyjątkowa inwestycja w Gdańsku Śródmieście, na.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł166 m² 5 240,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż: wyjątkowo wygodny i nietuzinkowy dom, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce 700 m2., wybudowany w 1972 r. , następnie gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł89 m² 21 292,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż! Apartament 3 pokojowy o powierzchni ok.89 m2 z tarasem i widokiem na rzekę na renomowanym osiedlu Olimpia Port! Wyłącznie w naszym biurze! Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł108 m² 27 685,19 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł15 601 m² 149,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15601 m2, stanowiąca odrębną własność. Teren jest płaski, nieogrodzony. Działka tworzy kształt ustawnego trapezu (prawie prostokąta).