dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 934 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Mysłowice,śląskie

605 000 zł121 m² 4 985,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Osiedle alpejska! Dom w zabudowie szeregowej | Mysłowice ul. Alpejska zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wełtyń

Wełtyń,zachodniopomorskie

1 250 000 zł15 543 m² 80,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż kompleks 11 działek wraz z działką wewnętrzną dojazdową o łącznej powierzchni 17572m2 w Wełtyniu z widokiem na jezioro. Kompleks 11 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

698 000 zł134 m² 5 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

bez prowizji i pcc opis inwestycji: planowana realizacja 10 budynków wolnostojących ul. Leśna, chrząstawa Wielka. Budynki położone w sąsiedztwie nowego osiedla Ziołowe II, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

449 000 zł53 m² 8 457,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,09 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 4 m2 oraz z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł52 m² 7 857,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Novator centrum nieruchomości poleca: ładne i zadbane mieszkanie w centrum Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka. Budynek świetnie zlokalizowany, w cichym i spokojnym miejscu. Na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł41 m² 10 951,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 41 m , które znajduje się na pierwszym piętrze budynku usytuowanego w urokliwej i zielonej okolicy w Warszawie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

690 000 zł91 m² 7 555,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,33m2 ( całkowita - 105,53 m2 ) w nowym niskim bloku w zacisznej części osiedla Gumieńce. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Daleka

Rzeszów,podkarpackie

1 100 000 zł190 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis nieruchomości Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 190 m2 ( 144 m2 powierzchnia użytkowa, 46m2 piwnica i garaż) znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

482 124 zł53 m² 9 053,97 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon. Bezpieczeństwo: domofon. Wielkość Projektu: inwestycja składa się z 6 budynków. Garaże: w inwestycji będą dostępne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cisowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł5 574 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 5.574 m2 położona w Elblągu przy ulicy Cisowej na Dąbrowie. Działka nr 166/1 Teren zróżnicowany, na końcu sąsiadujący z lasem. Przez działkę przebiega wąski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

546 425 zł57 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jasne, nowoczesne, funkcjonalne mieszkalne z dwoma balkonami i antresolą. Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł26 m² 15 574 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

421 185 zł42 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: smart Home, stacja naprawy rowerów, rowerownia, w pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone, plac zabaw. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon. Bezpieczeństwo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stare Żukowice

Stare Żukowice,małopolskie

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz ładnej działki budowlanej pod miastem w urokliwym miejscu? Jeśli tak, zachęcam do zapoznania się z tą ofertą! Do wyboru masz działki budowlane w miejscowości Stare Żukowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Weteranów

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł207 m² 6 758,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy Państwu jeden z środkowych segmentów, w kameralnym nowo powstającym budynku w dzielnicy Białołęka. Obecnie został do sprzedaży jeden środkowy segment. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Proszowice,małopolskie

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Emmerson prezentuje, mieszkanie przy ul. Partyzantów w Proszowicach, znajdujące się na parterze budynku. Lokal składa się z: -Salonu z wyjściem na balkon, -Sypialni, -Kuchni, -Łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

665 476 zł48 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na nowo wybudowanym osiedlu z łatwym dostępem do nadodrzańskich wałów w popularnej lokalizacji! To miejsce na mapie Wrocławia nie straci na wartości. Opiekun nieruchomości: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

800 000 zł3 846 m² 208 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3.846m2, ul. Staszica, piaseczno Na sprzedaż Interesująca działka położona w podwarszawskim Piasecznie z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

689 900 zł53 m² 13 017 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się w pięknym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

507 870 zł31 m² 16 148,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

579 000 zł68 m² 8 514,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowa oferta W mio casa piękne, wykończone mieszkanie Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty nieruchomości położonej w Rumi przy ul. Kosynierów. Nieruchomość posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 490 000 zł240 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Makler nieruchomosci poleca : Przepiękny dom ,bajkowo położony w jednej z najbardziej poszukiwanej dzielnicy miasta- smukale. Ten cichy , sielankowy zakątek Bydgoszczy przyciąga swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Leszno,wielkopolskie

750 640 zł96 m² 7 785,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży mieszkania w nowym budynku mieszkalny czterokondygnacyjnym z jednopoziomowym garażem podziemnym położonym w centrum miasta Leszna - okolice Stadionu i ul.17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celulozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

165 000 zł65 m² 2 526,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie tbs do odstąpienia we Włocławku ul. Celulozowa. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Przekazanie nieruchomości odbywa się poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

405 000 zł36 m² 11 096 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kameralne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze (poddaszu) w 5-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Ząbkach w okolicach ulic. Powstańców oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głosków

Głosków,mazowieckie

1 490 000 zł146 m² 10 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej (połowa bliźniaka) z użytkowym poddaszem w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bagienna

Wrocław,dolnośląskie

678 398 zł72 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby wielkomiejskich rodzin. To oferta idealna dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Królówka

Królówka,małopolskie

175 000 zł2 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Królówka w gminie Nowy Wiśnicz. Piękna działka budowlana z malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

268 000 zł33 m² 8 121,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie znajdujące się na os. Młodych, składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju, na podłogach panele, na ścianach gładzie, instalacje nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

898 944 zł96 m² 9 379 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jasne, nowoczesne, funkcjonalne, z dwoma balkonami i garderobą. Mieszkanie w sam raz dla Twojej rodziny! Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł42 m² 7 068,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta zarezerwowana! Posiadamy na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Nałkowskiej na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantar

Opole,opolskie

425 000 zł43 m² 9 837,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Expander prezentuje zadbane, 2-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym osiedlu przy ulicy Anny Jantar w Opolu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rolna

Poznań,wielkopolskie

719 000 zł88 m² 8 204,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kamienice są w Twoim stylu? Zależy Ci na świetnej lokalizacji z dostępem do wszelkich wygód miasta oraz jednocześnie bliskością terenów zielonych? A może interesuje Cię inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

448 950 zł35 m² 13 009,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowy Blok stan deweloperski/kawalerka+balkon Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34,5 mkw , znajdujące się na Nowym Osiedlu przy ul. Przejazdowej. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

690 858 zł55 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż komfortowe 3-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie deweloperskim. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kłobuck,śląskie

236 304 zł33 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 32,82 m2. Zlokalizowane w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł65 m² 11 830,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia państwu: 3 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 65 m2 z komórką i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Wrocław,dolnośląskie

1 025 000 zł75 m² 13 699,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dostępna tylko W naszym biurze | nie pobieramy prowizji od kupującego Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w pełni rozkładowe, położone na kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Solakiewicza

Zagórnik,małopolskie

110 000 zł30 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż dom (zabudowa bliźniacza) w miejscowości Zagórnik zlokalizowana przy głównej drodze ul. Ks. Solakiewicza 113, w bardzo bliskiej lokalizacji Andrychowa (7 min. samochodem). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł30 m² 17 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: mieszkanie jednostronne z oknami z widokiem na park portowy. Osobna kuchnia, salon i sypialnia w nowym budownictwie z balkonem, miejscem postojowym oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

774 999 zł135 m² 5 740,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Okazja! ostatni wolny bliźniak oferta dotyczy domu o oznaczeniu budowlanym 3p - domy gotowe do wykończenia! najwyższa jakość wykonania! deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! domy.