dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

735 000 zł102 m² 7 191,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich w powiecie poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

492 780 zł38 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Rozwinięta infrastruktura * Gotowe w III Kwartale 2025 Mieszkanie na najwyższym piętrze. Idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krechowiecka

Kobyłka,mazowieckie

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:25 m²

Segmenty - garaż super cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu osiedle segmentów w Kobyłce. Bez 2% pcc. Podstawowe informacje: ? budynków: 9 ? segmentów: 9 z garażem (96 m2 + 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł39 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Potok Grocholów

Rzepiska,małopolskie

690 000 zł1 300 m² 530,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z piękną panoramą na Tatry Bielski, blisko ścieżka rowerowa prowadząca przez Łapszankę - malowniczą wieś Osturnia następnie na Zdziar gdzie jesteśmy już przy samej ścianie Tatr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Wałbrzych,dolnośląskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Białym Kamieniu przy ulicy Wolności. Bardzo spokojna lokalizacja, nieopodal las, szkoła podstawowa, kompleks Aqua Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

72 000 zł1 515 m² 47,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w obrębie Stare Bogaczowice. Bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Brak kanalizacji. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Lublin,lubelskie

450 000 zł68 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o wielkości 68 m2 (powierzchnia całkowita) w centrum Lublina przy Galerii Plaza doskonałe na wynajem dla studentów! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł227 m² 10 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom położony w Mirkowie około 2 km od Psiego Pola we Wrocławiu i 13 km od centrum miasta. W bezpośredniej okolicy dostępne między innymi: sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

778 000 zł116 m² 6 706,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomość o powierzchni 116 m2 zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Inwestycja idealnie sprawdzi się dla miłośników dużych przestrzeni dziennych oraz spędzania czasu na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Leńcze,małopolskie

485 000 zł17 400 m² 27,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę z panoramicznym widokiem na okolicę i Lanckoronę, położoną w Leńcze/ Podolany. Działka doskonale nadaje się na rekreację ( drzewa, piękne widoki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł30 m² 12 847,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w stanie surowym i świetnej cenie? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł66 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Topowa lokalizacja - Plac Grunwaldzki - ulica Mikołaja Reja Polecam na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe 66 metrowe mieszkanie położone w najbliższej okolicy Placu Grunwaldzkiego w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

337 131 zł26 m² 13 067 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

947 000 zł90 m² 10 474,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mamy na sprzedaż ustawne, czteropokojowe mieszkanie w kameralnej części nowej Moreny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Mieszkanie zlokalizowane jest w zacisznej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Cesarskie Ogrody, to prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bławatna

Mirków,dolnośląskie

2 300 000 zł227 m² 10 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom położony w Mirkowie około 2 km od Wrocławia i 13 km od centrum miasta. W bezpośredniej okolicy dostępne między innymi: sklep i paczkomat, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Gnatowice

Nowe Gnatowice,mazowieckie

150 000 zł1 498 m² 100,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o numerze 138/30 w miejscowości Nowe Gnatowice (gmina Teresin) zlokalizowanej w sąsiedztwie istniejącej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Zgodnie z Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

598 827 zł69 m² 8 658,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i dwiema łazienkami w Sobótce, pod Ślężą! Ważne: kupujący nie płaci 2% podatku pcc, ani prowizji za pośrednictwo! Polecam Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajcza

Wrocław,dolnośląskie

662 112 zł58 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na kameralnym, spokojnym osiedlu w pobliżu kanału żeglugowego! Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla osób, które cenią sobie cichą okolicę przy jednocześnie sprawnym dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cisie

Cisie,śląskie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam do zaoferowania ekskluzywny dom położony w pobliżu Blachowni,17 km. od Częstochowy. Nieruchomość o powierzchni 150m2 usytuowana jest na działce 1400m2 w otoczeniu pięknych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł135 m² 5 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.135 m2 posadowiony na działce ok. 750 m2, na peryferiach Grodziska Maz. Rozkład domu jest następujący:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mickiewicza

Katowice,śląskie

1 084 005 zł71 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:20/27

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! - Kupujący nie płaci podatku pcc!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

741 846 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Trójstronne mieszkanie z osobną kuchnią W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żelechów,mazowieckie

768 000 zł165 m² 4 654,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom parterowy o powierzchni 165m2 zlokalizowany w Żelechowie gmina Żabia Wola. Stan deweloperski - odbiór planowany w okolicy sierpnia 2023r, materiał: ściany zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Biłgoraj,lubelskie

189 000 zł45 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe 45 m2 - 2 piętro - tbs ul. Łąkowa 17a | Biłgoraj Cena obejmuje przejęcie prawa do mieszkania wraz z piwnicą w budynku wielorodzinnym tbs przy ul. Łąkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł87 m² 12 988,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Gocławiu, świeżo po remoncie, 87m2, 4-5 pokoi, 1.130.000 zł (do negocjacji). Księga wieczysta, uregulowane grunty. Mieszkanie idealnie nadaje się dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 023 888 zł69 m² 14 813,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na 3 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Siedlce,mazowieckie

541 000 zł50 m² 10 772,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

160 000 zł1 454 m² 110,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładnie usytuowana działka budowlana, wśród nowej zabudowy domkowej. Cicha, ślepa uliczka daje gwarancję komfortu i bezpieczeństwa. Duża, ustawna działka 1454 m2, wymiary 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zacharzyce

Zacharzyce,dolnośląskie

349 845 zł42 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z ogródkiem na Południu Wrocławia Opiekun oferty: tel. Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja pfrn nr 28332 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 42,15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

860 000 zł180 m² 4 791,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Lokalizacja: - centrum Rybnika, kameralne osiedle domów Platanowa i Mahoniowa - w najbliższym otoczeniu są ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

681 000 zł55 m² 12 288 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 - Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

600 279 zł82 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: smart Home, stacja naprawy rowerów, rowerownia, w pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone, plac zabaw. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon. Bezpieczeństwo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bodycha

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł170 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:449 m²

Wykończony, po remoncie, gotowy do zamieszkania bezczynszowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m2 oraz działką o powierzchni 449 m2. Rozkład : Na 4 kondygnacyjny dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jamki

Jamki,śląskie

145 000 zł5 200 m² 27,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 5200m2, położona w miejscowości Jamki gm. Konopiska. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

265 000 zł48 m² 5 497,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja świąteczna! Nowa, niższa cena 265.000 PLN tylko do świąt. Było 275.000PLN. Zakup pierwszego mieszkania bez pcc. Polecam na sprzedaż słoneczne, ciepłe i przestronne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

649 000 zł71 m² 9 102,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkanie w Gdyni Szukasz odpowiedniego mieszkania dla siebie lub swojej rodziny w Gdyni? Mam dla Ciebie propozycję - przestronne mieszkanie w otoczeniu zieleni, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij