dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł50 m² 17 436,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

119 999 zł28 m² 4 285,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny i w pełni wykończony domek. Ten 28-metrowy domek składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i toalety. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

438 102 zł37 m² 11 970 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 36,60 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 649 999 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław / pawłowice / dom wolnostojący jednorodzinny 170 M2 / duża działka 1600 M2 W bliskiej odległości szkoła, przedszkole, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piłsudskiego

Namysłów,opolskie

490 000 zł392 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:439 m²

W budynku będącym przedmiotem sprzedaży znajduje się siedem lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni mieszkalnej 392,34 m2 ( dla przedmiotowych lokali nie zostały założone księgi wieczyste ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

757 278 zł40 m² 19 075 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Słoneczne, nowoczesne mieszkanie, z zachodnią wystawą okien! Opiekun oferty tel. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

306 000 zł38 m² 8 018,87 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej atmosfery świątecznej przytulności w naszym uroczym dwupokojowym mieszkaniu które mieści się na drugim piętrze w wieżowcu z nową windą. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Obozowej w Krakowie. Oferujemy Państwu do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Węgierska

Nowy Sącz,małopolskie

2 100 000 zł6 300 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealne miejsce pod inwestycje. Działka o powierzchni 63 ary, położona bezpośrednio przy ul. Węgierskiej. Wszystkie media, działka równa, słoneczna. Na działce znajdują się 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 349 000 zł246 m² 5 488,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:772 m²

Wyjątkowa oferta! Dom w sercu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rumi. W otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej, dzięki czemu jest to miejsce bardzo zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł27 m² 11 253,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o powierzchni 26,57 m2 przy ulicy Bierutowskiej 63 (dzielnica Psie Pole we Wrocławiu), 3 piętro, w postindustrialnym budynku (dawny biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Paderewskiego

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł17 m² 17 588,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kłoda

Kłoda,wielkopolskie

63 000 zł1 390 m² 45,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działki od 45 zł/ m 2 do 65 zł/ m 2. Wydane aktualne warunki zabudowy: budynek jednorodzinny, do dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie lub mieszkanie dla rodziny 2+1 lub 2+2. Mieszkanie posiada widne pokoje, dużą otwartą kuchnię, łazienkę, toaletę oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

535 000 zł41 m² 12 923 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

479 000 zł38 m² 12 487 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja do 24.12.2023 W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania lub najmu mieszkanie w Łukęcinie! / Tolle Wohnung in Łukęcin! ( Ostseebad ) Idealne na wakacyjne wypady lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

930 000 zł300 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Dwurodzinny dom z lokalami usługowymi Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nietuzinkową ofertę bliźniaczego domu jednorodzinnego z możliwością zagospodarowania na dwa/trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł53 m² 10 466 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż urządzone, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,55 m2 na Psim Polu W skład mieszkania wchodzą: - salon z dużymi szklanymi oknami i wyjściem na zielone patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł65 m² 9 146,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tylko U nas! Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament z dodatkowym duzym pomieszczeniem ( garderobą) na oś. Szydłówek Idealne dla pary, inwestora! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Meteorologów

Katowice,śląskie

429 000 zł33 m² 13 103,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Tylko w Realton! Umowa na wyłączność! nieaktualna Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowe Ptasie w Katowicach-Brynowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 009 zł145 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Makler poleca! Luksusowy apartament w zabytkowej kamienicy położony w muzycznej dzielnicy Bydgoszczy nieopodal filharmonii, szkoły muzycznej, teatru oraz Parku Kochanowskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

355 000 zł42 m² 8 402,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, komfortowe i na parterze = 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi. Stan deweloperski. 400m od ul. Piotrkowskiej, obok buduje się metro. Pierwszy etap inwestycji = okazyjne ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

455 000 zł37 m² 12 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, spokojnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku na osiedlu przy ulicy Powstańców w Ząbkach ,dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż box handlowo - usługowy w ch Promenada - najlepiej prosperujące miejsce w Częstochowie, gdzie codziennie przewijają się setki osób. Lokal idealnie nadaje się pod butik, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Swarzewo,pomorskie

365 000 zł647 m² 564,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z domem letniskowym w miejscowości swarzewo 500m do morza! Jej powierzchnia to 647 m2 a dom letniskowy o pow.ok.64m2 BEZ DODATKOWYCH OPŁAT: kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

799 000 zł127 m² 6 294,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Tylko U nas! wysoki standard - droga Z kostki, pełne media, światłowód, ogrzewanie podlogowe, rolety elektryczne na parterze bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera Gorąco polecam domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

659 203 zł70 m² 9 482,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom na Bardzo Ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. lokal nr.3 Zdjęcia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Topola

Topola,kujawsko-pomorskie

439 000 zł71 m² 6 218,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Biuro Nieruchomości properton ma przyjemność przedstawić Państwu 70m dom na działce o powierzchni 1197m2 w miejscowości Topola przy drodze miedzy Inowrocławiem a Rojewem Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ziemięcice

Ziemięcice,śląskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej w pobliżu granicy z Gliwicami - w Ziemięcicach koło Gliwic. Świetny dojazd do centrum Gliwic oraz umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Kazimierza

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

1 460 000 zł190 m² 7 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szukasz idealnego miejsca do życia, które zapewni Ci bliskość Warszawy oraz urok Zalewu Zegrzyńskiego? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! To wyjątkowy dom, który został zbudowany na własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbyszewskiego

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na parterze w kameralnej zabudowie. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł39 m² 17 494,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Szukasz wysokiego mieszkania w zabytkowej kamienicy tuż przy metrze, ze świetnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

327 000 zł28 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

997 500 zł118 m² 8 431,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Proszowice,małopolskie

435 000 zł55 m² 7 893,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Emmerson prezentuje, mieszkanie o powierzchni 56m2 znajdujące się na parterze bloku. Lokal jest po generalnym remoncie i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon, - dwóch.