dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 815 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 815 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Rezerwacja Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy o pow. użytkowej 111 m2 (pow. całkowitej 160 m2), na działce o powierzchni 180 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

369 000 zł54 m² 6 835,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Elbląg, ul. Bałuckiego 9, balkon, 3 piętro, 2 pokoje 54M2. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje mieszkanie w centrum Elbląga, z miejscem postojowym, komórką lokatorską w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wzgórze Grota-Roweckiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. Blok po termomodernizacji, klatka schodowa po remoncie. W bloku w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł58 m² 18 728,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w komfortowym trzypokojowym mieszkaniu? A może szukasz lokalu pod inwestycję lub wynajem? Prezentuję Ci rozkładowe 59 m2 mieszkanie na Starym Mokotowie! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

579 884 zł59 m² 9 854 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj z rodziną w zielonej okolicy, w mieszkaniu z loggią i balkonem! Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł1 020 m² 1 274,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę w bardzo dobrej lokalizacji Warszawa Wesoła. Nieruchomość to gotowa do inwestycji niezabudowana działka przy jednej z głównych ulic Wesołej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

659 011 zł55 m² 11 917 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: przepięknie wykończone 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w inwestycji "grunwaldzka 25 Apartamenty" Powierzchnia: 55,4m2 Możliwość zakupu przypisanego do mieszkania miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

359 640 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu kawalerki w centrum Chorzowa. Lokalizacja: katowice - 10 min. samochodem Szkoła Podstawowa- 5 min. pieszo Lotnisko - 35 min samochodem opis nieruchomości: mieszkanie nr 01 kod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

334 000 zł49 m² 6 788,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Wgn - nieruchomośći oddział w Elblągu poleca 2-pokojowe mieszkanie w Elblągu przy ulicy Brzeskiej położone na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Media z miasta, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

890 000 zł48 m² 18 377 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupując z pośrednikiem - kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży luksusowego mieszkania zlokalizowanego nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

1 649 000 zł260 m² 6 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko przy zakupie do końca roku obniżka 70tys. w postaci : -gratisowych gładzi hybrydowych z farbą podkładową -wylewek żywicznych w garażu -zabudowy meblowej w garażu Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Redłowska

Gdynia,pomorskie

3 668 089 zł210 m² 17 467,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bernardyńska

Gliwice,śląskie

248 850 zł1 659 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o szer. około 16m z krzewami do usunięcia i z ciepłociągiem wzdłuż północnej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

868 900 zł143 m² 6 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Piękny Rejon. Bardzo Ładny Bliźniak. Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok. ok.480 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miłkowa

Miłkowa,małopolskie

210 000 zł2 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są dwie urokliwe działki budowlane w miejscowości Miłkowa (gmina Korzenna) w malowniczym powiecie nowosądeckim. Powierzchnia każdej z działek to 2000 m o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł46 m² 24 978,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania w Centrum z widokiem na pkin! nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 45,75m2 znajduje się w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

712 579 zł64 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Spokojna rodzinna okolica Osiedle miejskich Willi! Ostatnie takie mieszkania! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jeleniewo,podlaskie

169 000 zł3 240 m² 52,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Piękna działka położona w Jeleniewie, 10 km od centrum Suwałk. Zlokalizowana jest na końcu spokojnego osiedla domów wolnostojących. W okolicy znajdują się urocze tereny pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

350 118 zł44 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie w Knurowie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, przedpokoju oraz łazienki w stanie deweloperskim zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł48 m² 15 621,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Sprzedaż tylko za gotówkę. Cena nie podlega negocjacji .Dwa oddzielne pokoje na ul. Elektoralnej 24. Kamienica z 1953 roku. Dwa pokoje : 16 m2, 15 m2. Oddzielna kuchnia o pow. 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł42 m² 12 261,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż przytulne, 42 m2 mieszkanie w zielonej części Gocławia, które umiejscowione na 8 piętrze, gwarantuje unikatowy widok na Wisłę i podświetlane w nocy pylony mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł52 m² 5 783,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

- r E Z E R W A C J A - Sprzedam bezpośrednio lub zamienię mieszkanie trzypokojowe na Piaskowej Górze. Po kapitalnym remoncie, m.in.: nowe instalacje, drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podlaska

Luboń,wielkopolskie

579 000 zł82 m² 7 022,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Odbierz klucze na koniec roku! Kameralne osiedle zlokalizowane 20 minut jazdy samochodem od centrum Poznania, w bardzo spokojnej i cichej okolicy Światłowód i kanalizacji sanitarna Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

2-poziomowy apartament Z widokiem na góry - cygański las! Do sprzedania komfortowy, 2-poziomowy apartament położony najbardziej prestiżowej lokalizacji w Bielsku-Białej - Cygańskim Lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

750 000 zł1 166 m² 643,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowa lokalizacja działki, miejscowość Klaudyn, gmina Stare Babice. Cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem do Warszawy, (15min do Metra-Młociny , 2km od granicy z Warszawą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Małszewo

Małszewo,warmińsko-mazurskie

199 000 zł2 208 m² 90,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowo-mieszkalna z potencjałem inwestycyjnym i z dostępem do plaży w Małszewie w gm. Jedwabno Link do filmu z drona: oznaczenie granic działki na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadźwingów

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: galeria Mokotów / 3 pokoje 49 m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

501 000 zł36 m² 13 726 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Drzymały

Gostyń,śląskie

195 000 zł2 507 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W dalszej bliskości media ( woda, gaz, prąd ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąkolewo

Kąkolewo,wielkopolskie

430 000 zł93 m² 4 645,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż atrakcyjne budynki dwulokalowe położone na nowym osiedlu w miejscowości Kąkolewo pod Lesznem. Domy posadowione są na działce o pow. 869 m2 z ekspozycją na las. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

551 924 zł52 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp259-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na dużą szafę - 1,5km do aow A8 - niska zabudowa, budynki 2-piętrowe - planowana realizacja IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 idealna pod budowę domu wolnostojącego , znajdująca się na Białołęce przy ul. Płochocińskiej, blisko terenów zielonych. Działka Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Tęczowa

Warzno,pomorskie

599 000 zł1 380 m² 434,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta! Fantastyczna działka o numerze ewidencyjnym 509 o pow. 1380 m2 w Warznie z widokiem na Jezioro Tuchomskie! Działka położona na lekkim spadku w stronę jeziora co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

250 000 zł44 m² 5 674,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz M3 do własnej adaptacji. .umów się na prezentację! atrakcyjna lokalizacja! cena do negocjacji! stan - do remontu Ofertą jest mieszkanie o pow. użytkowej 44 m 2 na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pogórska Wola

Pogórska Wola,małopolskie

189 000 zł4 400 m² 42,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość przeznaczona jest pod budowę domów jednorodzinnych dla osób ceniących sobie spokój i kontakt z naturą, przy jednoczesnej bliskości miasta. Na sprzedaż dwie działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagajnikowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

336 000 zł50 m² 6 711,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tylko u nas! na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 50,06m2, usytuowane na III piętrze w bloku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Sprzedam mieszkanie w centrum Brzegu. Składa się z 2 pokoi, salonu z kuchnią, dużej przestronnej łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Kamienica, 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zoologiczna

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się na 4 pietrze na osiedlu Kijewo. Powierzchnia mieszkania 71m2 w skład której wchodzi -salon z aneksem kuchennym 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł69 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania (69m2) w bardzo cichej , zielonej części Ursynowa. Budynek: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,dolnośląskie

770 000 zł131 m² 5 867,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam w przedsprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij