dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

3 000 000 zł32 800 m² 91,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: teren pod inwestycje o powierzchni 32 800m2, nowe Dąbie gm. Łabiszyn. IV klasa ziemi Obecnie na terenie działki znajdują się stare pgr-y do wyburzenia, teren zostanie oczyszczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

521 934 zł40 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Rozwinięta infrastruktura * Gotowe w III Kwartale 2025 Dwupokojowe Mieszkanie. Idealne na start W skład mieszkania wchodzi: -Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owocowa

Łowęcin,wielkopolskie

649 000 zł93 m² 6 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

0% prowizji od kupującego! 0% podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej zaprojektowanych przez poznańskich architektów, którzy tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

774 675 zł50 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 250 000 zł205 m² 6 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Prezentujemy do sprzedaży wolnostojący, piętrowy dom w Gliwicach. Nieruchomość do zamieszkania, wybudowana w 2010 r, idealna dla rodzin z dziećmi, w spokojnej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Komorów,mazowieckie

3 500 000 zł5 021 m² 697,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyne takie działki W komorowie! W tych okolicach jest są to jedyne grunty gotowe do zabudowy przygotowane w tak precyzyjny sposób! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł30 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Kawalerka w kamienicy na Grochowie informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na parterze, w 2 piętrowej kamienicy. Pełna własność, księga wieczysta możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł167 m² 6 592,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom wolnostojący o pow. 166,7 m2 na działce 812m2 w otulinie parkowej części Grodziska Mazowieckiego. Dom po generalnym remoncie, ogrzewany nowym piecem gazowym z zasobnikiem. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł26 m² 24 615 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Pewitalizacja przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł60 m² 6 511,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu - 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,74 m2 usytuowane na pierwszym piętrze z balkonem, do którego przynależą dwa miejsca postojowe w tym jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 600 zł26 m² 12 809,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kolejowa

Gaszowice,śląskie

140 000 zł3 750 m² 37,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Witaj! Poszukujesz dużej działki w spokojnej okolicy? Dobrze trafiłeś/aś, zapraszam do opisu i kontaktu! Działka: działka ma wielkość 3750 mkw, jest płaska w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Żarów,dolnośląskie

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe, w pełni wyposażone na Osiedlu Piastów. Mieszkanie ma 37 metrów, dwa nieprzechodnie pokoje, osobno kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Poznań,wielkopolskie

495 000 zł47 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na kredyt 2%! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,8 m na osiedlu B. Chrobrego na poznańskim Piątkowie! Cechy mieszkania: - 3 piętro, - 2 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

785 000 zł137 m² 5 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 137 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Mogilany,małopolskie

740 700 zł91 m² 8 099,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie Z ogrodem gotowe do odbioru 15km od centrum krakowa zielona okolica 0% prowizji - zakup od dewelopera Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję sprawdzonego na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na skraju dzielnicy Wola i Śródmieścia z widokiem na zachodnią panoramę Warszawy. Składa się z trzech pokoi, dwa mniejsze oraz salon z kuchnią, który można zamknąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Prestiżowa lokalizacja działki, miejscowość Klaudyn, gmina Stare Babice. Cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem do Warszawy, (15min do Metra-Młociny , 2km od granicy z Warszawą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł37 m² 8 731,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego na parterze niskiego bloku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę o powierzchni 2,71 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł36 m² 20 972,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Najbardziej poszukiwana lokalizacja w Warszawie! Bezpośrednie sąsiedztwo Placu Zbawiciela ,łazienek Królewskich. I Pl.Unii Lubelskiej (sic!) Kompaktowy 2-pokojowy i doinwestowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł41 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup tylko za gotówkę zalety nieruchomości: - siłownia do dyspozycji mieszkańców - Portiernia oraz reprezentacyjne lobby przy wejściu do budynku, monitoring - 400m do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marusarzówny

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł71 m² 11 709 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas swpl, spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu. Obcokrajowcy mogą kupić nieruchomość bez zgody Ministerstwa. Wirtualny spacer który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Piła,wielkopolskie

320 000 zł74 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu " Mieszkanie bez wkładu własnego" Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 73,60m2 usytuowane na parterze w przepięknej kamienicy w Pile przy ul. Komuny Paryskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ochota

Wieliczka,małopolskie

1 100 000 zł220 m² 4 996,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w Wieliczce, dzielnica Krzyszkowice. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum Wieliczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 200 zł26 m² 9 750,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 549 zł39 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Floriańska

Gliwice,śląskie

556 850 zł2 539 m² 219,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki pomiędzy ul. Floriańską ( 880m2 ) oraz ul. Bernardyńską ( 1659m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Janczewo

Janczewo,lubuskie

710 000 zł115 m² 6 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dzień dobry na sprzedaż dom w Janczewie , wybudowany w 2021r. Wszystko wykończone najwyższej jakości materiałami budowlanymi oraz wykończeniowymi. Sprzęty agd w zabudowie. Plyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

189 000 zł34 m² 5 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zaaranżowana na dwa pokoje kawalerka rezerwacja! Oferta na wyłączność biura. Mieszkanie po gruntownym remoncie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane przy ul. Wrocławskiej. Lokal mieszkalny usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł64 m² 13 984,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż o pow.64m2 położone na warszawskim Ursynowie.W skład mieszkania wchodzi:salon z otwartą kuchnią,dwa pokoje,przedpokój,łazienka,balkon.Mieszkanie ciche,widne,gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 029 000 zł77 m² 13 311,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg097-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 77,30m2 Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

914 000 zł62 m² 14 749,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg193-rz Zapraszam do obejrzenia mieszkania. oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - położenie północno- wschodnie: łagodne i równomierne oświetlenie, unikniesz nadmiernego nagrzania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Joniny

Joniny,małopolskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Przedstawiam na sprzedaż 35 metrowy, dwukondygnacyjny budynek gospodarczy, położony w Joninach, gm. Ryglice, w powiecie tarnowskim, na blisko 12 arowej działce oznaczonej numerem 535/2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Julianów

Julianów,mazowieckie

550 000 zł6 800 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę zabudowaną w miejscowości Julianów koło Góry Kalwarii. Działka o powierzchni 6800m2 usytuowana jest w uroczej miejscowości Julianów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

77 000 zł1 202 m² 64,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nidzica, 23 października 2023 r. Gmkr.6840.21.2020 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O DRUGICH ROKOWANIACH NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANYCH NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY NIDZICA. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biesiadna

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł106 m² 5 960,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

W ofercie rzeszowskich-nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Biała w Rzeszowie! Główne informacje o inwestycji: * doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Huta Żabiowolska

Huta Żabiowolska,mazowieckie

1 179 000 zł158 m² 7 453 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

Dom wolnostojący 158,2M2, 6 pokoi, huta żabiowolska kupujacy nie płaci prowizji Na sprzedaż: wolnostojący dom z poddaszem użytkowym w bardzo dobrym standardzie, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dobroszów

Dobroszów,dolnośląskie

420 000 zł70 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na sprzedaż działka rolna 7 ha pięknie położona, wzgórza Strzelińskie obok miejscowości Płosa ,dojazd drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

509 309 zł41 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja Nefrytowa 77 zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul. Nefrytowej i Brylantowej. Inwestycja ta ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

997 108 zł69 m² 14 450,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania.